Příroda

VYHLEDEJ DESTINACI:

Chorvatsko je země s jedinečnými přírodními krásami známá hlavně díky nádhernému Jaderskému moři. I když se jedná o krajinu s relativně malou rozlohou, Chorvatsko se vyznačuje výjimečnou geografickou různorodostí a tím pádem je atraktivní oblastí pro populace ptactva.


V Chorvatsku se vyskytují zajímavé druhy ptactva, často vzácné a ohrožené druhy. Podle údajů ornitologického ústavu, se v Chorvatsku vyskytuje 387 druhů ptactva, což je výjimečně vysoké číslo v oblasti o rozloze Chorvatska.

Přidejte se k našemu programu pozorování ptactva, představíme Vám nejatraktivnější chorvatské stanoviště. Nejzajímavější lokality na pozorování ptactva v Chorvatsku jsou pobřežní oblasti s intenzivními migrace na jaře a na podzim. Dovedeme Vás na hlavní chorvatské stanoviště ptactva jako jsou Park přírody Velebit, Park přírody Vranské jezero, Národní park Paklenica, ornitologická rezervace Velo Blato a oblast řeky Zrmanja.


Dopřejte si pobyt v přírodě, na horách, na pobřeží řek, v hustých lesích av divoké přírodě, která čeká na Vaše objevení. Dopřejte si několikadenní aktivní pobyt objevující přírodní krásy Chorvatska při turistice nebo cyklistice Národním parkem Risnjak, Parkem přírody Učka nebo podél jadranského pobřeží.

Viz více  Zavři 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022