Autobusové zájezdy

VYHLEDEJ DESTINACI:

Geografická poloha, malá rozloha a bohaté kulturní dědictví, dělají Chorvatsko ideálním místem pro autobusové zájezdy. Mírné podnebí umožňuje, že si téměř celý rok, můžete vychutnat procházky a objevovat kulturní a historické dědictví. Mnoho muzeí, galerií a kostelů které jsou dnes, jako historické památky nulté kategorie, na seznamu světového dědictví UNESCO, čekají na Vás.

Neocenitelný poklad představuje 8 národních parků, 11 parků přírody a 1264 ostrovů, ostrůvků, skal a útesů. Přírodní zajímavosti, kromě pro milovníky přírody, zůstává dostatek prostoru i pro milovníky dobrodružství, kteří jistě objeví mnohé hory, kaňony řeky a potoky a jejich peřeje, obtížnější pěší trasy. Labužníci, etnologie a milovníci olivového oleje budou nadšeni bohatstvím a rozmanitostí nabídky.

Vážení hosté, partneři a přátelé, připravili jsme pro Vás celou řadu různých zájezdů jako příklad toho, co můžeme udělat pro vás. Skupiny a výlety lze plně přizpůsobit vašim přáním, potřebám a věkovým skupinám, v závislosti na počtu osob a ročního období

Viz více  Zavři 

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022