Razanj

RazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanjRazanj

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share

Informácie pre turistov Razanj

Ražanj je malá dedinka, ktorá sa nachádza medzi Primoštenom a Rogoznicou. V krásnych zátokách je vybudovaných množstvo víl a apartmánov, kde každoročne strávi svoj vysnívaný oddych množstvo turistov. Tešia sa z voňavých borovicových lesov, prekrásnych pláží a  krištáľovo čistého mora. Ražanj je tichá dedinka bez nočného života, reštaurácií a zábavných miest, to všetko ale ponúka mesto Rogoznica.  Ražanj je preto ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú dovolenku v panenskej prírode.
V Rogoznici odporúčame zúčastniť sa niektorej z rybárskych nocí a pre tých, ktorí sa radi zabávajú celú noc je ideálna "Aurora", známy disko klub pri Primoštene.

Milovníkom športu odporúčame vyskúšať potápanie, rôzne vodné športy, ale sú tu výborné podmienky pre cyklistiku a množstvo iných športov.

Špeciality dalmatínskej kuchyne ponúkaj niekoľko reštaurácií v Rogoznici, my Vám odporúčame  navštíviť  „Antonio“, „Fortuna“, „Siesta“ a „Atrium“. Počas pobytu v destinácii Ražanj navštívte Šibenik, Split, Omiš, Primošten a Rogoznicu.

Nenechajte si ujsť:

Šibenik patrí medzi najstaršie mestá na Jadrane, ktoré leží na ústí rieky Krka. Navštívte aspoň najznámejšie  kultúrne a historické pamiatky ako sú pevnosti  Sv. Mihovila, Sv. Nikole, Sv. Ivana, Šubičevac, katedrála Sv. Jakova, kostoly Sv. Frane a Sv. Dominika  a 4 studne. Ak chcete mesto spoznať o niečo lepšie, potom vám odporúčame navštíviť miestne múzeá a galérie. Okrem historického bohatstva je Šibenik známy kultúrnymi podujatiami , z ktorých odporúčame : medzinárodný detský festival, Šibenská noc, večery dalmatínskych šansónov, Šibenské kultúrne leto a ďalšie.

Primošten je miesto ležiace na ostrove, obkolesené siedmimy ostrovčekmi. Je to typické mediteránske mesto, čoho dôkazom sú úzke uličky a kamenné domy postavené tesne vedľa seba v historickom centre mesta. Ozdobou mesta sú dva nádherné kostoly, sú to kostol Sv.Jurja z roku 1485 akostol Sv. Roka z roku 1680.

Omiš je mesto ležiace na ústí rieky Cetina. Z historických pamiatok tohto mesta sú najznámejšie pevnosť Mirabela, pevnosť  Fortica, župný kostol Sv. Mihovila, františkánsky kláštor , kostol Sv.Ducha, kostol Sv. Petra, kostol Sv. Roka, kostol Sv. Marije, mestské múzeum, starý omišský cintorín, historciké centrum mesta, stĺp hanby a stará mestská lóža. Milovníci športu môžu užívať pri raftingu, horolezectve,  surfingu, plážovom volejbale, plaveckom maratóne a množstve ďalších športových aktivitách.

Split je jedno z nájznámejších turistických destinácií na Jadrane. Je to druhé najväčšie mesto v Chorvátsku. Navštívte historické pamiatky, ktoré sú výnimočné svojou povesťou. Diokleciánov palác-označuje sa ako srdce Splitu, železná brána, socha Grgura Ninského, katedrála Sv.Duje, kostol Sv.Frane, katedrála Sv. Petra, peristil, mestské pivnice, kláštor Sv.Ane a množstvo ďalších.

Rezervujte si ubytovanie z našej ponuky a spoznajte krásu a zvláštnosť Dalmácie. Prežite tak nezabudnuteľnú dovolenku so svojimi najbližšími.

Ukáž viac  Zatvor 

Komentáre hostí Razanj

Vynikajúce
4.5
Celková známka hostí
Atmosféra
4.7
Istota
4.7
Pláže
4.2
Turistická ponuka
4.1
Priateľskí miestni obyvatelia
4.7

 • Vynikajúce 4
  Lucia
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  8.9.2018
  výborná dovolenka v krásnom prostredí s výhľadom na more
 • Výborný 5
  Jana
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  4.8.2016
  úžasná dovolenka
 • Výborný 4.8
  Stela
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  2.8.2016
  :-)
  úžasné úžasné :-)
3/92
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Kde?
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Razanj odporúčanie ubytovania

* ceny od jún 2021 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

 • Razanj,
 • Osoby: 4-6
 • Hodnotenie hostí: 4,7
 • Razanj,
 • Osoby: 2-4
 • Hodnotenie hostí: 4,5
 • Posledná rezervácia pred 1 deň
 • Razanj,
 • Osoby: 3-4
 • Hodnotenie hostí: 4,9
 • Razanj,
 • Osoby: 4-6
 • Hodnotenie hostí: 4,8

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020