Primosten

PrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimosten

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share
V meste Primošten, Adriagate má otvorenú pobočku, ktorá je k dispozícii pre našich hostí. Rezervujte si ubytovanie v tejto destinácii, a získajte nárok na bezplatné darčeky a špeciálne zľavy.Kompletné ponúkané ubytovanie - Primošten  

Informácie pre turistov Primosten

Primošten je malé mestečko, ktoré sa nachádza len 27 km od Šibenika. Predstavuje perfektnú zmes tradičného a moderného životného štýlu. Napriek tomu, že vyžaruje kúzlom a krásou malého rybárskeho mesta, ponúka celý rad aktivít a možností, ktoré dnešný moderný človek potrebuje.

Miesto si zachovalo stredomorskú atmosféru a všetky rysy stredovekej stredomorskej rybárskej dediny, ktorá je viditeľná najmä v úzkych uličkách a na úzkych kamenných domoch v centre starého mesta. Medzi dominantné stavby na polostrove patrí určite kostol svätého Juraja z 15. storočia (postavený v roku 1485. Na najvyššom mieste vtedajšieho ostrova) a je zastávkou pre všetkých milovníkov histórie a prechádzok po starobylom jadre.  Z iných historických pamiatok navštívte farský kostol sv. Roka (postavený v roku 1680, kostol je dnes cennou kultúrnou pamiatkou, ako aj pamätník, zavraždeného kňaza Don Ivana Šariča, ktorý sa nachádza v prednej časti), obraz Panny Márie Loretánskej a kostol Panny Márie Milosrdnej (postavený 1553.g.).

Primošten sa môže pochváliť krásnymi piesočnatými a skalnatými plážami a najznámejšie a najkrajšie sú Veľká Raduča, Malá Raduča, Popožo, Garbin a verejná pláž pri promenáde. Pláže sú bohaté na rôzne vybavenie a aktivity, takže tu nájdete kaviarne, reštaurácie aj obchody so suvenírmi v okolí. Športoví a rekreační fanúšikovia si môžu vychutnať tenis, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, jet-ski a rôzne vodné športy.

Pre tých, ktorí majú radi zábavu až do rána, je tu diskotéka Aurora, jedna z najznámejších klubov na Jadrane. V letných mesiacoch sú organizované rôzne podujatia, ako sú rybárske večery, folklórne a večery zborového spevu. Turisti v Primoštene môžu nájsť pokoj a relaxovať na pobrežných promenádách, vychutnať si tanečné zábavy a mnohé koncerty.

Ak chcete spoznať gastronómiu tohto regiónu a ochutnať rôzne špeciality, navštívte reštauráciu Kamenar, Mediteran, Oliva X, Tereza alebo rýchle jedlo v Frnco's bar i kitchen. Okrem gastronómie, Primošten je známy pre svoje veľké a krásne vinice, kde sa pestuje Babič, hrozno z ktorého sa vyrába známe červené víno s rovnakým názvom.


Ukáž viac  Zatvor 

Komentáre hostí Primosten

Výborný
4.7
Celková známka hostí
Atmosféra
4.8
Istota
4.8
Pláže
4.8
Turistická ponuka
4.5
Priateľskí miestni obyvatelia
4.7

 • Výborný 5
  Jana
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  16.9.2020
  Primošten je krásne, nie moc veľké mesto
  V meste je dostatok príležitostí na športové vyžitie, pre deti, kultúrnych podujatí
 • Vynikajúce 4
  Daniel
  Skupina prijateljev Slovakia (Slovak Republic)
  1.8.2020
  Pekný apartman
  Super ubytovanie. Blízko centra.
 • Výborný 4.6
  Ľubica
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  14.9.2019
  Proatredie pekne, plaz a voda ciste, krasne
3/114
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Kde?
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Primosten odporúčanie ubytovania

* ceny od jún 2021 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

 • Primosten,
 • Osoby: 2
 • Hodnotenie hostí: 4,9
 • Primosten,
 • Osoby: 2
 • Hodnotenie hostí: 4,8
 • Posledná rezervácia pred 4 deň
 • Primosten,
 • Osoby: 2-4
 • Hodnotenie hostí: 4,6
 • Primosten,
 • Osoby: 4
 • Hodnotenie hostí: 4,3

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020