Primosten

PrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimostenPrimosten

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share
V meste Primošten, Adriagate má otvorenú pobočku, ktorá je k dispozícii pre našich hostí. Rezervujte si ubytovanie v tejto destinácii, a získajte nárok na bezplatné darčeky a špeciálne zľavy.Kompletné ponúkané ubytovanie - Primošten  

Informácie pre turistov Primosten

Primošten je malé mestečko, ktoré sa nachádza len 27 km od Šibenika. Predstavuje perfektnú zmes tradičného a moderného životného štýlu. Napriek tomu, že vyžaruje kúzlom a krásou malého rybárskeho mesta, ponúka celý rad aktivít a možností, ktoré dnešný moderný človek potrebuje.

Miesto si zachovalo stredomorskú atmosféru a všetky rysy stredovekej stredomorskej rybárskej dediny, ktorá je viditeľná najmä v úzkych uličkách a na úzkych kamenných domoch v centre starého mesta. Medzi dominantné stavby na polostrove patrí určite kostol svätého Juraja z 15. storočia (postavený v roku 1485. Na najvyššom mieste vtedajšieho ostrova) a je zastávkou pre všetkých milovníkov histórie a prechádzok po starobylom jadre.  Z iných historických pamiatok navštívte farský kostol sv. Roka (postavený v roku 1680, kostol je dnes cennou kultúrnou pamiatkou, ako aj pamätník, zavraždeného kňaza Don Ivana Šariča, ktorý sa nachádza v prednej časti), obraz Panny Márie Loretánskej a kostol Panny Márie Milosrdnej (postavený 1553.g.).

Primošten sa môže pochváliť krásnymi piesočnatými a skalnatými plážami a najznámejšie a najkrajšie sú Veľká Raduča, Malá Raduča, Popožo, Garbin a verejná pláž pri promenáde. Pláže sú bohaté na rôzne vybavenie a aktivity, takže tu nájdete kaviarne, reštaurácie aj obchody so suvenírmi v okolí. Športoví a rekreační fanúšikovia si môžu vychutnať tenis, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, jet-ski a rôzne vodné športy.

Pre tých, ktorí majú radi zábavu až do rána, je tu diskotéka Aurora, jedna z najznámejších klubov na Jadrane. V letných mesiacoch sú organizované rôzne podujatia, ako sú rybárske večery, folklórne a večery zborového spevu. Turisti v Primoštene môžu nájsť pokoj a relaxovať na pobrežných promenádách, vychutnať si tanečné zábavy a mnohé koncerty.

Ak chcete spoznať gastronómiu tohto regiónu a ochutnať rôzne špeciality, navštívte reštauráciu Kamenar, Mediteran, Oliva X, Tereza alebo rýchle jedlo v Frnco's bar i kitchen. Okrem gastronómie, Primošten je známy pre svoje veľké a krásne vinice, kde sa pestuje Babič, hrozno z ktorého sa vyrába známe červené víno s rovnakým názvom.


Ukáž viac  Zatvor 

Komentáre hostí Primosten

Výborný
4.7
Celková známka hostí
Atmosféra
4.7
Istota
4.7
Pláže
4.7
Turistická ponuka
4.5
Priateľskí miestni obyvatelia
4.7

 • Vynikajúce 4
  Erika
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  4.9.2018
  We like the beautiful sea the most.
 • Výborný 5
  Renata
  Skupina prijateljev Slovakia (Slovak Republic)
  22.8.2018
  Veľmi milé a útulné miesto.
  Pre mňa jedno z najkrajších miest v Chorvátsku.
 • Výborný 5
  Antonia
  Pár Slovakia (Slovak Republic)
  10.8.2018
  Nádherne more, krasne malebné mestečko ,
3/51
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Primosten odporúčanie ubytovania

* ceny od júl 2019 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

 • Primosten,
 • Osoby: 2
 • Hodnotenie hostí: 4,7
 • Posledná rezervácia pred 3 deň
Apartmán - Primosten Apartmán Jelena Od 192 €
 • Primosten,
 • Osoby: 8
 • Hodnotenie hostí: 5,0
 • Posledná rezervácia pred 7 deň
Apartmán - Primosten Apartmány Nera Od 103 €
 • Primosten,
 • Osoby: 4
 • Hodnotenie hostí: 5,0
 • Posledná rezervácia pred 18 hodina
 • Primosten,
 • Osoby: 4-5

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!