Ubytování u moře Istria

Ubytovanie na pobreží Istria

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Ubytovanie pri mori Istria- ubytovanie na pobreží

Vyberte si z našej ponuky ubytovania pri mori na Istrii, a objavte krásne pláže na pobreží. Oddelte sa od sveta v skrytých zálivoch, a užite si romantickú atmosféru. Rezervujte si ubytovanie pri mori v Istrii a relaxujte pri upokojujúcich zvukoch vĺn, kúpaní v nádherne čistom mori a slnení sa na pieskových alebo kamienkových plážach. Útek zo slnka je možný v tieni borovíc so zvukom cvrčkov.

Apartmány v blízkosti pláže na Istrii

Vyhľadajte ubytovanie v Istrii, ktoré budú skrášľovať  počúvanie relaxačných zvukov cvrčkov a dýchanie čerstvého vzduchu. Prenajmite si apartmán alebo dom z našej veľkej ponuky v Pule, a vychutnajte si pohľad na modré more z balkóna svojho ubytovania. Trávte svoj čas kúpaním a opaľovaním, vychutnať si početné aktivity na neďalekej pláži.

Odporúčanie ubytovania Istria


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
4 Osoby
Cena od :
124 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 hodina
Ubytovanie pri mori kapacita:
3 Osoby
Cena od :
82 € /deň

Ubytovanie pri mori kapacita:
3 Osoby
Cena od :
108 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 9 deň
Apartmány a izba Petra sa nachádzajú v krásnej lokalite Stoja v blízkosti centra mesta Pula.Miesto kde sa nachádzajú apartmány, a izba ponúka všetko, ...
Ubytovanie pri mori kapacita:
4 Osoby
Cena od :
128 € /deň

Ubytovanie pri mori kapacita:
2 Osoby
Cena od :
49 € /deň

Ubytovanie pri mori kapacita:
6 Osoby
Cena od :
187 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 hodina
Ubytovanie pri mori kapacita:
6 Osoby
Cena od :
368 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
6 Osoby
Cena od :
208 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 9 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
4 Osoby
Cena od :
254 € /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 1000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
2 Osoby
Cena od :
121 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 56 minúta
Ubytovanie pri mori kapacita:
7 Osoby
Cena od :
382 € /deň

Rezervuj ihneď
Ubytovanie pri mori kapacita:
5 Osoby
Cena od :
107 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
7 Osoby
Cena od :
168 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Ubytovanie pri mori kapacita:
6 Osoby
Cena od :
189 € /deň
Ukáž všetko ubytovanie pri mori - Istria

Prezrite si posledné rezervované objekty! Istria ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Istria

Luxusné ubytovanie na Istrii

Naši hostia chcú prežiť luxusnú dovolenku v blízkosti mora, a preto sme do našej ponuky ubytovania v Istrii zaradili moderné apartmány, ktorých detaily dokonale dopĺňajú interiér. Pozrite sa na našu ponuku apartmánov a domov pri mori v Pule a okolí, vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašej predstave o nezabudnuteľnej dovolenke.

Atrakcie a aktivity

Objavte skalnaté pláže na myse Kamenjak, ktorý je vynikajúci pre skákanie do mora z vysokej skaly. Nájdite si taktiež ubytovanie pri mori v Istrii pre strávenie dovolenky s rodinou. Deti sa môžu tešiť na plytké piesčité pláže a zábavné činnosti, ktoré Istria ponúka - potápanie v ponorke, vodný park, akvárium, Dinopark, observatória... Určite nezabudnite navštíviť amfiteáter v Pule alebo ďalšie pamiatky na zozname svetového dedičstva UNESCO v Poreči alebo si prehliadnite ďalšie historické mestá Rovinj a Novigrad. Uistite sa, že navštívite aj Národný park súostrovie Brijuni.

Istria

Krásne pobrežie, skryté zátoky, skalnaté a piesočné pláže, úžasné scenérie s voňavými kopcami a nedotknutej prírody, idylické pobrežné stredoveké mestečká vo vnútrozemí, sú pýchou modrej a zelenej Istrie, v ktorej si každý môže nájsť niečo pre seba - od pokojnej do aktívnej dovolenky v zelenej oáze Istrie, k vynikajúcej zábave na svetoznámych festivaloch.

Atraktívne destinácie, ktoré stoja za to navštíviť

Najslávnejšie mesto na Istrii, ktoré by nemalo chýbať na zozname vašej cesty je Pula. Mnoho starobylých zrúcanin v centre mesta a šiesty najväčší amfiteáter na svete, Arena, rozpovie vám tie najzaujímavejšie historické príbehy, a nebuďte prekvapení, keď na uliciach natrafíte na slávnych Rimanov, gladiátorov a cisárov. Dávku zábavy, vzhľadajte na Dimensions i Outlook festivale, kde je veľa zábavy až do skorých ranných hodín. Nenechajte si ujsť príležitosť k návšteve najromantickejšie a najfotogenickejšie mesto v oblasti Stredozemného mora Rovinj a objavte krásne pláže, a v Poreči, určite navštívte symbol mesta, ktorý je zozname chránených pamiatok UNESCO, a to je Eufraziova bazilika. V Umagu, sa zoznámte snajúspešnejšími hráčmi na ATP Umag, a dozvedieť sa tajomstvo, ktoré skrýva najstarší maják, ktorý sa nachádza v meste Savudrija.

Urobte si výlet do vnútrozemia a preskúmajte kúzlo zelenej Istrie. Na idylických kopčekoch, objavte Pazin, Motovun, Hum a Zminj. Zoznámte sa s bohatou históriu, kultúrou a tradíciou stredovekých miest. Strávte perfektnú dovolenku v pokoji a tichu istrijských údolí, praktikujte športové aktivity na mnohých trasách a ochutnajte vynikajúce miestne špeciality. Veríme, že vás Istria v každom prípade nadchne.

Prírodné zaujímavosti

Na Istrii sú mnohé prírodné zaujímavosti. Národný park Brijuni, Učka prírodný park, šesť lesoparkov, špeciálna prírodná rezervácia les Motovun a Kontija, a špeciálna morská rezervácia Lim Bay, sú len niektoré z mnohých zázrakov vytvorené prírodou, v ktorých všetci milovníci prírody a aktívnej dovolenky, možu nájsť svoj vlastný kus raja.

V okolí mesta Pula, sa nachádza jediný národný park Brijuni, ktorý sa skladá z 14 ostrovov, z ktorých najznámejší je Veliki a Mali Brijun. Nedotknutá príroda, čisté more a bohatá fauna a flóra, robia tento národný park atraktívnou destináciou pre mnoho turistov. Do parku sa dostanete loďou, vypláva denne z miesta Fažana. Turistickým vláčikom môžete objavovať: safari park, byzantské kastrum, pozostatky staroveku, a vidieť stopy dinosaurov.

Park prírody Učka, je unikátny fenomén prírodnej rozmanitosti, ktorá zahŕňa pohoria Učka a časť Ćićarije. Prekipuje endemickou faunou a flórou, jaskyňami a jamami, ktoré potešia aj tých najodvážnejších. Užite si fantastický výhľad s najväčšej výšky na Istrijský polostrov, kvarnerské ostrovy, Benátky a Alpy. Skúste veľa špecialít; gaštany a špargľu a vyskúšajte rad aktivít; cyklistika, horolezectvo, paragliding a jazda na koni. Viac informácií o parku možno nájsť na www. pp-ucka. hr.

Urobte si výlet a do morskej rezervácie Limska zátoka, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Rovinj. Krásna zátoka je súčasťou Limského údolia, a rozprestiera sa až do Pazina. Zátoka je asi 10 km dlhá, a s oboch strán sa vypínajú skalnaté kopce, vhodné pre milovníkov voľného lezenia. Bohatá flóra a fauna obohacuje túto oblasť, mušle a ryby z chovu, môžete ochutnať v reštauráciách na pobreží zálivu.

Destináciu Motovun skrášľuje Motovunský les, zvláštna rezervácia botanicko-lesnej vegetácie Nachádza sa v údolí rieky Mirny, a je známy ako stanovište bielej hľuzovky, najchutnejších a najcennejších podzemných húb.

Preskúmajte poklady kvapľovej jaskyne Beredine, kde sa môžete stretnúť endemický druh – ľudskú rybu, ktorá žije len v tejto oblasti. Nemenej atraktívna je Pazinská jaskyňa, ktorá sa nachádza 100 metrov pod Pazinským hradom. Navštívte ju, a zistite, prečo, medzi mnohými návštevníkmi, ohromila Dantea, a francúzskeho spisovateľa Julesa Vernea.

Z prírodných zaujímavostí rozhodne stojí za návštevu aj: Feštinska jaskyňa, jaskyňa Mramornica, mys Kamenjak a Romualdova jaskyňa.

Pláže v Istrii

Nájdite únik z veľkých letných horúčav a relaxujte na najatraktívnejších plážach v Istrii. Navštívte:

  1. Pláž Katoro a Sol Polynesia neďaleko Umagu. Pláže sú kombináciou skál, štrku a piesku, a pre ľahký vstup do mora a borovicový les v pozadí, sú ideálne pre rodiny s malými deťmi. Rad zariadení, reštaurácie a športové aktivity dopĺňajú turistickú ponuku na plážach.
  2. Pláž Lanterna neďaleko Novigradu spĺňa potreby všetkých návštevníkov. Na skalnatej časti si mladý môžu skákať do mora z veľkej výšky, najmladší sa potešia kamienkovej časti, a nadšenci adrenalínu si môžu vyskúšať rôzne vodné športy. Časť pláže je tiež vyhradená pre psov.
  3. Po návšteve romantického mesta Rovinj, osviežte sa na pláži Lone Bay, rovnako atraktívnu pre rodiny s deťmi a športovcov. Vyskúšajte si lezenie neďalekého kameňolomu, alebo si jednoducho vychutnajte výhľad na staré mesto s kokteilom v ruke.
  4. Nadšenci surfovania, sa môžu pokúsiť skrotiť veľké vlny na pláži Havajsko v Pule, a pre tých, ktorí majú radi kúpanie po celý deň a ďalšie atrakcie, sa odporúča navštíviť pláž Ambrela.
  5. Ak plánujete stráviť svoju dovolenku v meste Rabac, nájdite kamienkovú pláž Girandella. Skryte sa pred horúcim poludňajším slnkom v tieni okolitých stromov a kochajte sa výhľadom na ostrov Cres.

Majáky v Istrii

Majáky v Istrii sú ideálnym miestom pre strávenie jedinečnej a relaxačnej dovolenky ďaleko od hluku mesta. Strávte svoju dovolenku v oáze pokoja a mieru, relaxujte pri vôni mora a zvuku vĺn, a kochajte sa výhľadom na pobreží Istrie.

V Istrii, môžete stráviť perfektnú dovolenku na 9 majákoch, z ktorých niektoré sa nachádzajú v blízkosti turistických stredísk, a niektoré sú osamelé na mori. To sú Maják: mys Zub, Sv. Nikola, Sv. Ivan, mys Peneda, mys Verudica, mys Porer, mys Marlera a mys Crna Punta.

Najzaujímavejší a najatraktívnejší je maják Savudrija, ktorý je 36 metrov vysoký a bol postavený v roku 1818 pod záštitou cisára Františka I. Podľa legendy, maják dal postaviť rakúsky gróf ako prejav lásky k chorvátskej dáme.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022