Získajte zľavu 5% s kódom:

PLATÍ IBA NA REZERVÁCIE UBYTOVANIA.

5MAY
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Dovolenkové domy Istria

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Istria ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Istria, 367+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Chystáte sa na dovolenku s rodinou alebo priateľmi do dovolenkového domu na Istrii? Nájdite si v našej ponuke a rezervujte rekreačné ubytovanie na Istrii, a navštívte prírodné zaujímavosti v Istrii, Národný park Brijuni alebo pohorie Učka.

Istria ponúka dovolenkové domy pri mori

Pre našich hostí vyberieme vždy to najlepšie, a preto sme na Istrii pripravili širokú škálu rekreačných domov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti mora, aby ste sa mohli uvoľniť v pokoji a obklopení prírodou. Odporúčame, aby ste si prezreli našu najväčšiu ponuku dovolenkových domov v meste Pula, Rovinj a Banjole.  Využite blízkosť pláže, a vychutnajte si všetky činnosti, ktoré sú ponúkané, a relaxujte vo vôni borovíc a zvuku vĺn.

Odporúčanie ubytovania Istria! Kvalitný výber domov pre rodinnú dovolenku


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 deň
Dom Danci je novinkou v ponuke a ponúka hosťom ideálne ubytovanie na strávenie pobytu v prírode, s množstvom olivovníkov a vínnej révy. Hostia majú k ...
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
242 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Bazén je spoločný s objektom 70271Ak si chcete vychutnať pokoj a pohodu v krásnom mieste obklopenom zeleňou, navštívte dom Mariano ktorý sa nachádza ...
Dovolenkové domy kapacita:
4 Osoby
Cena od :
93 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
239 €  /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 1000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 19 hodina
Dovolenkové domy kapacita:
2 Osoby
Cena od :
208 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 hodina
Dovolenkové domy kapacita:
7 Osoby
Cena od :
474 €  /deň

Rezervuj ihneď
Dovolenkový dom Marija v pôvabnej Fažane poskytuje ideálne útočisko na oddych pri mori. Táto rustikálna oáza, v ktorej sa môžu ubytovať až 4 osoby, po...
Dovolenkové domy kapacita:
4 Osoby
Cena od :
119 €  /deň

Dovolenkové domy kapacita:
12 Osoby
Cena od :
740 €  /deň

Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
557 €  /deň

Dovolenkové domy kapacita:
12 Osoby
Cena od :
622 €  /deň

Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
685 €  /deň

Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
414 €  /deň
Ukáž všetky dovolenkové domy Istria

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Istria.

Istria

Rodinná dovolenka v dome  na  Istrii

S rodinou strávte nezabudnuteľnú dovolenku v dome na Istrii. Ponúkame dovolenkové domy na Istrii, kde si môžete vybrať, ktorý je dostatočne veľký a priestranný  na rodinnú dovolenku. Otestujte si svoje kulinárske zručnosti pri grile, zatiaľ čo sa vaše deti hrajú na záhrade. Prezri si domy v lokalitách, ktoré ponúkajú najväčší počet  domov, ako je. Pula, Rovinj, Banjole a Rovinj.

Atrakcie a aktivity

Taktiež si prezrite Amfiteáter v Pule a ďalšie pamiatky na zozname svetového dedičstva UNESCO v Poreči, alebo navštívte ďalšie historické mesta Rovinj a Novigrad, ktoré si nenechajte určite újsť pri pobyte v jednom z domov v Istrii. Kým si užívate dovolenku v dome na Istrii, môžete jazdiť na niekoľko kilometrovo dlhých cyklitických trasách a taktiež ísť po cestičkách vín a olivového oleja. Zoznámte sa s gastronómiou počas pobytu v dome vo vnútrozemí Istrie. Miesta na kopcoch ako Motovun, Grožnjan alebo Višnjan, ukrývajú krásny panoramatický výhľad na krajinu.

Užite si dovolenku s deťmi v dome na Istrii, a môžete sa pobaviť v Dinoparku, aquaparku, navštíviť akváriá, záhradu motýľov, hvezdáreň a zažite ešte mnoho iného, čo Istria ponúka. Deti sa môžu tešiť z piesočnatej pláže, kde sa môžu hrať na plytčine. Oddýchnite si v tieni borovíc pozdĺž pláže, a na krátko uniknite z každodenného života. Ponúkame aj domy v Istrii, ktoré sa môže ubytovať viac ako 10 ľudí, takže si môžete vychutnať dovolenku s priateľmi, pobaviť sa a užiť nočný život. Vedeli ste, že internet je zdarma v takmer celej Istrii? Prístupové body pre WiFi, vo viac ako 90 turistických lokalitách.

Istria

Na severe na pobreží Jadranského mora, sa nachádza Istria - oblasť, v ktorej sa prepletajú pohoria, idylické svahy s voňavými vinicami a nebesky modré Jadranské more. Historické mestečká ležiace na okrajoch pobrežia a vo vnútrozemí, skryté zátoky, úžasná príroda a atraktívne udalosti sú charakteristiky tohto regiónu, a ponúkajú návštevníkom Istrie oveľa viac než len dovolenku.

Modrá Istria - Zoznámte sa s pobrežnými mestami Istrijského polostrova

Bohatá história, tradície a kultúra, ktorá vyžaruje z pobrežných miest Istrie, spoznajte návštevou miest Pula, Rovinj, Poreč, Novigrad a Umag.

Pula je najväčšie mesto na Istrii, ktorá sa nachádza na juhu polostrova. Početné pamiatky, ktoré možno vidieť na každom kroku svedčia o bohatej histórií tohto mesta. Pula je domovom najznámejšieho amfiteátru, 6 najväčší amfiteáter na svete, ktorý bol postavený v 1. storočí. V minulosti, Aréna kde sa konali boje gladiátorov, a teraz slúži predovšetkým ako javisko pre rôzne kultúrne podujatia. Kúzlo dávnych dôb vám porozpráva pamiatka "Slavoluk" rodiny Sergi pri vchode na hlavnú ulicu, a rímske sochy z kameňa a bronzu, si prezrite v Augustovom chráme. Navštívte Národný park Brijuni, alebo si užite celodenné kúpanie na pláži Ambrela. Útek zo slnka, nájdete v 40 kilometrov dlhých tuneloch Zero Strasse, a v popoludňajších hodinách, si vyberte výhľad na celé mesto z hradu- Kaštela. Užite si večer na fórume, ktorý sa mení na miesto mnohých zábavných a kultúrnych podujatí.

Len kúsok pod Limským zálivom, sa nachádza Rovinj, najromantickejšie miesto v Jadranskom mori, je známe svojou bohatou históriou a jedinečnou polohou. Sentimentálna atmosféra tohto romantického mesta, je plná prepletených úzkych uličiek a malých mestských námestí. Balbijev Lúk, Mestský palác, veža s hodinami na hlavnom námestí, početné pamiatky a múzeá, sú nevyhnutné príležitosti na návštevu, a určite musíte navštíviť kostol sv. Eufémie. Vylezte na 60 metrov vysokú vežu a zažijete skvelý výhľad na celé mesto. Obraz hovorí tisíc slov, video možno aj viac, prezrite si preto vide turistického združenia mesta Rovinj a zamilujte sa do tohto krásneho mesta.

Bohaté kultúrne dedičstvo, nevšedné zážitky, a rad aktivít, sú charakteristiky mesta Poreč, najpopulárnejšieho centra chorvátskeho cestovného ruchu, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Istrie. Symbolom mesta a najcennejšiou pamiatkou je Eufraziova bazilika, ktorá je pod ochranou UNESCO. Katedrála bola postavená v 6. storočí sa zachovala sa dodnes. Nenechajte si ujsť prehliadku románskeho a gotického domu, päťuholníkovú vežu, palác Zucatto a chrám Neptúna, za ktorý sa verí, je jeden z najstarších chrámov v Istrii.

Tradícia Umagu siaha do dávnych čias, kúpelných sídiel, ktoré predstavujú počiatky dnešného wellness cestovného ruchu. Z početných historických pamiatok odporúča navštíviť kostol sv. Roka, farský kostol Nanebovzatia Panny Márie a Múzeum Umagu, kde môžete vidieť amfory, olejové lampy, rímske lode a ďalšie archeologické predmety z doby rímskej. Ak ste na návšteve Umagu v auguste, na Medzinárodnom festivale staroveku "Sepomaia Viva" vyskúšajte staroveký spôsob života, užite si gladiátorské zápasy a rímske špeciality. Tenisový fanúšikovia sa môžu tešiť na tenisový turnaj ATP Croatia Open Umag, ktorý sa tradične koná viac ako 20 rokov, a spája množstvo hviezd zo sveta tenisu.

Rozhodne odporúčame návštevu miest Novigrad, Savudrija a Buje.

Najlepšie pláže v Istrii

Chcete sa dostať ďaleko od preplnených miest, nechať sa unášať čarom skrytých zálivov, a vychutnať si čisté more v úplnom súkromí, alebo si naopak vychutnať bohaté služby, ktoré ponúkajú populárne mestské pláže, Istria je ideálnym miestom pre vás. Skalnaté útesy, čisté pláže, voňavé borovicové lesy, zvuky čajok a neúnavné cvrčky- to je leto na Istrii.

Na 469,5 km sa nachádza množstvo krásnych, piesočných a kamenistých pláži. Spomenieme niektoré, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

Asi 2 km od mesta Umag sa nachádza pláž Sol Polynesia. Kombinácia kameňa, štrku a piesku, a bola jej udelená aj Modrá vlajka. Okrem jasného modrého mora, návštevníci sa môžu tešiť na mnoho športových aktivít a prechádzky borovicovým lesom. Pláž je ideálna pre rodiny s deťmi, a kvôli bezbariérovému vstupu do mora, je vhodná aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Nudisti môžu nerušene relaxovat v jednej časti pláže vyhradenej pre nudistov. Prenájmite si lehátko a slnečník, a relaxujte na slnku a zvuku vĺn. Rozhodne stojí za návštevu, aj pláž Ladin Gaj.

V Poreči občerstvenie nájdete na najznámejších plážach, na Modrej a Zelenej lagúne, ktoré sú označené modrou vlajkou. Pláže sú kamenisté a piesčité a tieň možno nájsť na zelenej tráve na úpätí borovicového lesa. Na každom kroku sú početné zábavné a športové zariadenia, a deti sa môžu zabaviť v neďalekom aquaparku. Vyskúšajte si jazdu na koni alebo golf, a potom sa osviežte v krištáľovo-modrom mori.

V pešej vzdialenosti do centra mesta Rovinj, sa nacházda jedna z najnavštevovanejších pláží Lone Bay. Táto kamienková pláž sa nachádza pri vchode do parku Zlatni Rt, a kvôli bohatej ponuke s jednoduchým prístupom do mora, je ideálna pre rodiny s deťmi a seniorov. Pre tých, ktorí si chcú vychutnať modré more a preskúmať okolie, odporúčame prenajať vodné bicykle, a milovníci adrenalínu, si môžu vyskúšať voľné lezenie v neďalekom kamenolome. Ak chcete len relaxovať na pláži, požičajte si lehátka a vychutnajte si krásny výhľad na mesto Rovinj a neďaleký ostrov Sv. Katarina.

Jedna z najatraktívnejších pláži v Pule je Ambrela, ktorá sa nachádza v turistickej zóne Verudela. Vzhľadom na čistotu a kvalitu bola ocenená Modrou vlajkou, je kamenistá a má mierny vstup do mora. Je tu možnosť prenájmu slnečníkov a lehátok, a útek od davov a tepla je ideálny v hustom borovicovom lese nad plážou. V jeho blízkosti sa nachádza Havajsko, pláž známa pre vysoké vlny a je ideálna pre surfistov.

V mieste Rabac sa nachádza pláž Girandella, na ktorej sa organizuje Rapsky letný festival, v skrytých zátokách miesta Premantura navštívte pláž Kamenjak, a naturisti občerstvenia môžu nájsť na najväčšej európskej naturistickej pláži Koversada v mieste Vrsar.

Zelená Istria - stredoveké mestečká vybudované na idylických kopcoch

Idylické stredoveké mestá na kopcich, bohaté dedičstvo a malebná bájkovitá krajina, je symbolom zelenej Istrie. Preskúmajte Istriu, ktorá žije v harmónii s prírodou, objavte kúzlo kamenitých miest a objavte čaro zelených lesov.

Útek od hluku mesta do čistej a panenskej prírody, vám zabezpečí Vodnjan, Motovun, Hum, Pazin, Labin, Žminj a ďalšie krásne istrijské mestá.

Po zoznámení sa istrijským pobrežím, vydajte sa na asi 30km dlhú cestu, do idylického mesta Pazin, ktoré sa nachádza v centre Istrijského polostrova. Navštívte najväčšiu a najzachovalejšiu stredovekú pevnosť Kaštel, v Istrii, Pazinskú pevnosť, ktorá sa nachádza 130 m nad hlbokou priepasťou, v ktorej sa Pazinčica vlieva do Pazinskej jaskyne a zistite, prečo bola inšpiráciou pre spisovateľa Julesa Verna v písaní románov. Milovníci aktívnej dovolenky môžu spoznať krajinu pešou turistikou 10 km dlhou trasou Sv. Šimona, a výskumnici, môžu odhaliť všetky tajomstvá prírodných javov Pazinskej jamy.

Neďaleko od Pazina, sa nachádza malebné mestečko Motovun. 1052 schodov vedie k vchodu do mesta, ktoré sa nachádza na idylickom kopci nad údolím rieky Mirna. Bohaté kultúrne a historické dedičstvo, početné paláce, stredoveké námestie svedčia o histórií tohto mesta, a na prechádzke po velebných hradbách, si môžete vychutnať výhľad na voňavé vinice a Motovunský les, ktorý je najznámejšie stanovište čiernej a bielej hľuzovky. V lete si môžete vychutnať najlepšie filmy na filmovom festivale Motovun.

"Mesto hľuzoviek", lepšie známy ako Buzet, sa nachádza na kopci nad údolím rieky Mirna, v severnej časti Istrie. Hojnosť historických pamiatok, ako je centrálne námestie, kostol Nanebovzatia Panny Márie, múzeum Buzeština, nedotknutá príroda a gastronomické lahôdky, zdokonalia vašu pokojnú dovolenku. Duch tradície pocíťte v septembri a októbri, pri Dňoch hľuzoviek, kedy sa každoročne pripravuje tradicionalna "fritaja" omeleta s 2000 vajcami a 10 kg hľuzoviek.

Navštívte pamätník kultúry Roč. Preskúmajte mnoho turistických chodníkov, ktoré vedú do Ćićarije, a z vrcholov parku prírody Učka, pokochajte sa pohľadom na let supa bielohlavého. Ak chcete zažiť život v najmenšom meste na svete, navštívte Hum, kde žije len asi 30 ľudí, a podieľajte sa na mnohých kultúrno-historických a gastronomických podujatí v miestach Zminj a Svetvincenat.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024