Dovolenkové domy Medulin

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Medulin ponúka

Medulin, 39+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Medulin ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Medulin s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Medulin. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Medulin a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Medulin už teraz!


Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 78 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 87 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 19 hodina
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 52 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 225 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 16 hodina
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 203 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Medulin.

Dovolenkové domy v Medulin

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Medulin. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Medulin určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Medulin

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Medulin, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Medulin a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020