Apartmány Medulin

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Medulin ponúka

Ukáž všetky apartmány Medulin
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Medulin! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Medulin, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Medulin


Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 78 € /deň

Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 71 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Medulin

Medulin ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Medulin. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Medulin ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Medulin ponúka apartmány za prijateľné ceny

Medulin do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Medulin ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Medulin

Ak cestujete so svojou rodinou Medulin je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Medulin, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Medulin

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Medulin môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!