Apartmány Istria

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Istria ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Istria, 825+ top apartmánov na prenájom

Pozrite sa na našu ponuku apartmánov v Istrii, a strávte svoju dovolenku na našom najväčšom polostrove. Navštívte prírodné krásy, Národný park Brijuni, Park Prírody Učka, a ďalšie chránené oblasti.

Moderný apartmán v Istrii

Počas našich dlhoročných skúseností sme sa naučili. že  pre našich hostí je vzhľad ubytovania veľmi dôležitý, a preto sme zhromaždili veľké množstvo očarujúceho, moderného ubytovania na Istrii. Spomedzi viac ako tisíc apartmánov na ubytovania na súkromí v Istrii,  pozrite sa na našu ponuku destinácií s najväčším počtom apartmánov: Medulin, Pula, Rovinj, Premantura a Ližnjan. Pre seba si vyberte apartmán s dúškom atmosféry, ktorá dodá špeciálny šmrnc Vašej dovolenke.

Odporúčanie ubytovania Istria! Apartmán pre oddych a dovolenku - Chorvátsko. Istria ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
200 m od objektu je možné zabezpečiť parkovacie miesto, ktoré si hradí majiteľ. V blízkosti objektu sú tiež bezplatné verejné parkovacie miesta, ktoré...
Apartmán kapacita:
5 Osoby
Cena od :
228 €  /deň

Rezervuj ihneď
Banjole je osada neďaleko Puly, rodného mesta arény z čias Rímskej ríše, kde bojovali gladiátori. Byt má dobré cestné spojenie s každou časťou Banjole...
Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
127 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 hodina
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
100 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 13 deň
Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
114 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 deň
Apartmány Armando sú ideálne, ak sa chcete ubytovať blízko centra a blízko pláže. Majú všetko, čo potrebujete, aby ste sa počas pobytu cítili pohodlne...
Apartmán kapacita:
3 Osoby
Cena od :
185 €  /deň

Rezervuj ihneď
Aurora ponúka izby s raňajkami.Nachádza sa v lokalite, z ktorej sa rýchlo dostanete k moru, do centra Puly alebo ak priletíte lietadlom blízko letiska...
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
228 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
1463 €  /deň

Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
124 €  /deň

Safe stay
 500 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 3000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
71 €  /deň

Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
157 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 hodina
Apartmán kapacita:
3 Osoby
Cena od :
78 €  /deň

Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
85 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 hodina
Apartmán kapacita:
7 Osoby
Cena od :
780 €  /deň

Rezervuj ihneď
Apartmán kapacita:
10 Osoby
Cena od :
1536 €  /deň
Ukáž všetky apartmány Istria

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Istria

Na Istrii vyhľadajte apartmán za prijateľné ceny

Najväčší chorvátsky polostrov so svojou rozvinutou turistickou tradíciou,  ubytovanie v hoteloch rozšírila aj na  ubytovanie v súkromí. Na Adrigate.com nájdete viac ako tisíc apartmánov, a  ich kvalita a vzhľad určite dajú  najlepšiu hodnotu za peniaze. V Medulin, Pula, Liznjan nájdete najväčší počet apartmánov v našej ponuke a vyberte si ten, ktorý je najdostupnejší Vášmu vrecku. Postupujte podľa našich akcií, first minute, last minute a ušetrite viac ako 25%!

Atrakcie a aktivity

Rodinná dovolenka v apartmáne  na Istrii

Prežite nezabudnuteľnú dovolenku s rodinou na Istrii a zabezpečte svojím najbližším zaslúžený oddych. Vyberte si jeden z priestranných apartmánov v destináciách, kde sú najkrajšie istrijskej pláže. Na Adriagate.com vyhľadajte ubytovanie v blízkosti pláže v Meduline  Bijeca alebo Ambrela v Pule. Tieto pláže ponúkajú mnoho aktivít pre pobavenie celej rodiny, čisté more a tieň borovíc.

Bezstarostná dovolenku s domácim zvieraťom v Istrii

Vydajte sa na dovolenku s vašim domácim miláčikom, a spolu zažite všetky dobrodružstvá v  tejto krásnej oblasti. Na našich stránkach jednoduchým filtrovaním výsledkov si môžete vybrať apartmán, ktorý je ideálny a priestranný pre vás aj vášho domáceho maznáčika. Vyberte si jeden z mnohých apartmánov v destinácií  Medulin, Pula, Rovinj alebo Premantura ktorí majú naznačené pláže pre psov, aby sa váš štvornohý priateľ mohol osviežiť v horúcich letných mesiacoch.

Vyberte si lacné alebo luxusné apartmány na Istrii, a rozhodne si nenechajte újsť prechádzku po uliciach historických miest. Objavte amfiteáter v Pule, a St.Euphrasius baziliku v Poreč, ktorá je i na zozname svetového dedičstva UNESCO, a ďalšie atraktívne miesta s bohatou históriou - Rovinj, Novigrad.. a ďalšie. Rezervujte si pobyt v miestach, kde sa môžete ľahko vydať na výlet do prírody, pešiu turistiku alebo zajazdiť si na bicykli. Istria je známa, ako oblasť s najväčším počtom cyklistických chodníkov.

Ak hľadáte aktívnu dovolenku, s výnimkou jazdiť na bicykli, si môžete vyskúšať aj rôzne vodné športy. Rodinná dovolenka na Istrii je plná zábavy. Môžete si vychutnať celý rad zábavných aktivít, ktoré Istria ponúka: Dinopark, akvárium, aquapark, potápanie v ponorke, hvezdárne ... Využite šancu prehliadky apartmánov pri mori na Istrii, kde môžete objavovať krásne pláže a vychutnať si dovolenku. Zaujímavosťou je, že na Istrii je až 90 stredísk s prístupovými bodmi pre WiFi internet, a tak je prístup k internetu bezplatný skoro v celej oblasti Istrie.

Istria

Istria je najväčší chorvátsky polostrov, ktorý sa nachádza na severnom Jadrane. Unikátna krajina charakterizuje tento polostrov. Spojenie pohoria, polí a čistého členitého pobrežia s početnými ostrovmi , robí tento región atraktívnym pre mnoho návštevníkov. Početné rímske pamiatky  svedčia  o histórií a kultúre tejto oblasti, a moderný vývoj obohacuje turistickú ponuku polostrova, takže každý si môže vybrať niečo pre seba.

Ideme do Istrie!

Do Istrie je veľmi jednoduché pricestovať, bez ohľadu na to, či cestujete lietadlom, autom, autobusom alebo loďou. Najjednoduchší spôsob, je lietadlom, ktoré vás privezie do najväčšieho istrijského letiska Pula. Do centra mesta, ktorá je len 5 km ďaleko, sa dostanete pomocou organizovanej dopravy z letiska, taxi službou, alebo prenájmom auta z rent-a car kancelárie, ktoré sa nachádzajú na letisku. Určite stojí za to zabezpečiť si letenku čo najskôr, za nižšie ceny, alebo využite  niektoré z low-cost a charterových letov. Ak cestujete do Istria automobilom cez Slovinsko, po prekročení hraničného priechodu, Istrijskou diaľnicou (istarski ipsilon) sa dostanete na požadované miesto. Z východu, sa do Istrie dostanete po diaľnici od Záhrebu a Splitu, cez mesto Rijeku. Tunelom Učka, prídete do tejto krásnej destinácie. Na webových stránkach turistického združenia Istria,  nájdete viac informácií o tom, ako pricestovať.

Najatraktívnejšie destinácie na Istrii

Vďaka svojej geografickej polohe, Istria je bohatá na malé pobrežné mestá, kde môžete cítiť vplyv talianskej kultúry, krásne ostrovy a idylické historické mestá postavané na kopcoch vo vnútrozemí Istrie. Navštívte najatraktívnejšie destinácie, Modrú a Zelenú Istriu aby ste spoznali krásu regiónu.

Medzi mnohými prepletenými ulicami a námestiami mesta Umag, objavte krásu benátskych domov, a len pár kilometrov von z mesta, zažijete kúzla prírody a početných aktivít: jazda na bicykli, jazda na koni, pešia turistika...

Početné pamiatky, búrlivá história, paláce, čisté pláže, bohatá gastronomická ponuka, šialené nočný život a vynikajúce kulinárske špeciality sú pýchou mesta Poreč . Skôr ako pôjdete na najznámejšie  pláže modrú a zelenú lagúnu, nezabudnite navštíviť UNESCO chránenú Eufrazievu baziliku.

To, čo predstavujú Benátky pre Taliansko, Chorvátsku je Rovinj, najromantickejšie mesto na Stredozemnom mori. Pocíťte sentimentálnu atmosféru v meste, a zablúďte medzi malými, úzkymi uličkami tohto fotogenického mesta.

Tri tisícky rokov histórie pocíťte v meste Pula, v najväčšom meste na Istrii. Nádherné paláce, pamiatky, námestia a jedinečná Arena obohatia vaše znalosti z histórie, a pre únik od dopravnej  zápchy navštívte Národný park Brijuni.

Na východnom pobreží strie, nesmiete obísť mestá Labin a Rabac, ktoré sa nachádzajú na križovatke zelených svahoch a modrého mora, histórie a umenia.

Panenské prírodné scenérie, magickú prírodu zažite výletom do vnútrozemia Istrie. S nádherných svahov, sa rozprestiera pohľad na stredoveké mestečká Pazin, Motovun, Buzet, Hum, Zminj ...

Aktívna dovolenka v Istrii

Jedinečná poloha a krásne scenérie, čisté more a mierne podnebie poskytuje možnosť aktívnej  dovolenky na Istrii v priebehu celého roka, a to ako pre aktívnych športovcov, tak aj pre amatérov.

Jazda na bicykli je jedným z najpopulárnejších aktivít v Istrii. Asi 3000 km od náročných do trochu ľahších trás, cyklistické chodníky sa rozprestieraju na Istrii ako pavučina. Profesionáli môžu vyskúšať náročné horské chodníky v Ćićariji, a rekreační nadšenci môžu spoznať pobreží Istrie cez : Kamenjak, Rovinj, Poreč, Vrsar a jazdiť na niečo ľahších cyklotrasách. Najatraktívnejša je Tartufina, 35 km dlhá cyklotrasa, ktorá spája Buzet a Senj. Vydajte sa na cestu objavovania malých romantických miest, pocíťte opojnú vôňu svieži viníc a výnimočný výhľad na pobrežie Istrie. Pre viac informácií o cyklotrasách,  navštívte www.istria-bike.com

Milovníci chôdze, Istriu môžu spoznávať cez mnoho turistických trás. Užite si výhľad na more na jednej strane,  a idylické kopce vo vnútrozemí Istrie. Pulu objavujte cez 8 trás, trasou Sv. Flora objavte Pazin, a trasou Parenzana, ktorá je známa ako trasa priateľstva a zdravia, objavíte centrálnu Istriu.

Milovníci lezenia, môžu ukázať svoje zručnosti na 9 horolezeckých miestach v Istrii, ktoré sú vysoké od 20 do 30 metrov. Zdolajte najvyššie vrcholy Zlatého mysu v blízkosti miesta Rovinj, Limského kanálu , Mošćeničke drage a najatraktívnejších vrcholov nad Pazinom, Pulou a Rabacom, a objavíte nádherný výhľad na pobrežie Istrie.

Istrijská pôda je plná podzemných jaskýň, ktoré priťahujú mnoho návštevníkov. Preskúmajte svetoznámu  jaskyňu Pazin, spočítajte kvaple v jaskyni Baredine, objavte najhlbšiu  jamu Rašpor v Ćićariji a najdlhšiu Marfansku jaskyňu. Okrem prírodnej krásy, hostí priťahuje bohatá fauna a flóra, ktorá obýva nádherné jaskyne. Určite je najzaujímavejší druh ľudských rýb, ktorá žije len v týchto oblastiach.

Mnoho jazdeckých centier sa nachádza v blízkosti najväčších miest Istrie, a umožňuje dobrodružstvo jazdy na koni. Objavujte všetky krásy Istrijského polostrova.

Plavte sa západným pobrežím Istrie, navštívte pobrežné mestá a spoznajte krásu ostrovov Brijuni. Plavte sa v blízkosti 100 ostrovov a ostrovčekov, a objavte čaro skrytých zátok. Pri plavbe pozdĺž východného pobrežia, si môžete vychutnať pohľad na biele útesy pokryté šalviou a Kvarnerský záliv. Ponorte sa do podmorského sveta Istrijského polostrova a skúmajte bohatstvo podvodnej flóry a fauny, útesov, jaskýň a vrakov. Než sa rozhodnete potápať a objavovať krásy najväčších hĺbok, majte na pamäti osobitné právne predpisy. Ideálne miesto pre potápanie je blízko Rovinju, kde sa nachádza Baron Gautsch, najslávnejší vrak v Jadrane.

Preukázať svoje tenisové zručnosti na jednej z 430 tenisových kurtov v Umagu, Poreči a Rovinji, skúste si  golf, a výšky Istrie, si užite v priebehu závesného lietania či paraglidingu.

Udalosti v Istrii - bláznivá zábava až do rána

Početné podujatia, koncerty, festivaly, tradičné a ľudové slávnosti bavia návštevníkov z celého sveta. Či už sa chcete zúčastniť kultúrnych a historických udalostí, či mať skvelú zábavu na svetoznámych festivaloch, Istria je ideálnym miestom pre vás.

V júli si môžete oddýchnuť počas celovečerných a krátkych filmov v medzinárodnej a domácej produkcie na najstaršom národnom festivale- Pula Film Festival. 15 dní udalostí, početný hostia a veľkolepá scenéria  v aréne umožňujú skutočné potešenie z filmov pod hviezdami. Fanúšikovia ocenených filmov, sa môžu tešiť na Motovun filmový festival, ktorý sa každoročne koná v krásnom prostredí mesta Motovun.

Ak sú pre vás filmové festivaly príliš seriózne,  a skôr ste pre zábavu, nesmiete si nechať ujsť festival OutlookOutlook festival ktorý sa koná v nádhernej scenérii pevnosti Punta Christo s otvorením v aréne. To je najväčší európsky festival venovaný basovej hudbe  " sound system" kultúry, ktorý sa koná každý rok v septembri, a ohnivú atmosféru majú za úlohu svetoznámy umelci: BeenieMan, Wiley, ArtfulDodger, Jurassic 5 a ďalšie.

O niečo skôr, v auguste, sa koná Dimensions Festival. Užite si zvuky techno, house, deep dubstep drum, bass a inú elektronickú hudbu počas dňa na plážovej párty, a do úsvitu v opustenej pevnosti   Punta Christo.

Milovníci adrenalínu a leteckej dopravy, v máji môžete zažiť  Red Bull Air Championship. Navštívte Rovinj, hostiteľa tejto akcie, a pozorujte vzrušujúci šport na oblohe v Rovinji. Viac informácií možno nájsť na www.redbullairrace.com  , časť atmosféry, pozri v tomto videu. videu

Vedeli ste, že?

  1. Istrijskej pobrežie s početnými zátokami, polostrovy a ostrovov je dlhé 537 km. Západné pobrežie je členité kvôli množstvo ostrovov a 327 je km dlhé, a východné  212 km.
  2. Istriou prechádza 45. paralela severnej zemepísnej šírky a Istrijský polostrov sa nachádza presne na polceste medzi rovníkom a severným pólom.
  3. Lonely Planet, svetovo preslávený vydavateľ turistických sprievodcov a cestopisov, postavil Istriu na druhé miesto v prestížnom výbere 10 regiónov sveta k návšteve.
  4. Od istrijského bieleho kameňa boli postavené benátske paláce a kostololy, a amfiteáter v Pule.
  5. Amfiteáter v Pule, známy ako Arena, je šiesty najväčší na svete a jeden z troch zachovalých? Taktiež, Arena je najzachovalejšia antická-starobylá pamiatka v Chorvátsku.
  6. Najväčšia biela hľuzovka- Tartuf, nazvaná Millenium, sa našla na Istrii, neďaleko Buje v roku 1999. Našiel ho Giancarlo Zigante, vážil 31,1 kg a stál okolo $ 5,000.
  7. Podľa Guinessovej knihy rekordov, v Chorvátsku je Hum, najmenšie mesto na svete,  s asi 30 obyvateľov.
  8. írsky spisovateľ James Joyce vyučoval angličtinu v škole Berlitz v Pule. Jeho študenti boli rakúsko-uhorský námorný dôstojníci situovaný v námornej lodenici.
  9. Na Istrii, na takmer 2600 kilometrov šíri šesťdesiat vyznačených cyklotrás.
  10. Najzápadnejšia stavba na Istrii, a vôbec v Chorvátsku, je maják v Savudrija. Jedná sa o najväčší  maják na Istrii, 36 metrov vysoký a postavený už v roku 1818.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024