Kwatery blisko morza Istria

Kwatery przy morzu Istria

ZNAJDŹ KWATERĘ
Zameldowanie
Wymeldowanie
Dorosły 18+
Dzieci 0-17

Kwatery przy morzu Istria - Zakwaterowanie na wybrzeżu

Wybierzcie z naszych ofert zakwaterowania nad morzem w Istrii i odkryjcie piękne plaże na wybrzeżu. Odłączcie się od świata w ukrytych zatoczkach i cieszcie się romantyczną atmosferę. Zarezerwujcie noclegi nad morzem w Istrii słuchając kojące dźwięki fal skąpanych w czystej wodzie i odpoczywajcie na piaszczystych i kamienistych plażach. Ucieknijcie przed słońcem w cień sosen i w dźwięki świerszczy.

Apartamenty blisko plaży w Istrii

Odnajdźcie kwaterę nad morzem w Istrii, która Wam ulepszy wypoczynek, podczas gdy słuchacie relaksujące dźwięki chrząszczy i oddychacie świeżym powietrzem. Wynajmijcie apartament lub dom z naszej bogatej oferty z Puli i radujcie się widokiem na błękitne morze z balkonu Waszej kwatery. Spędźcie swój czas na kąpiel i opalanie oraz radując się rożnymi aktywnościami na pobliskich plażach.

Polecane kwatery Istria


Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 7 dni
Apartament Rajka jest idealny na Twoje wakacje.Znajduje się w pobliżu plaży.Składa się z 2 sypialni, kuchni i jadalni, łazienki oraz tarasu.Jest też k...
Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
550 zl  za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 3 dni
Istnieje możliwość zapewnienia miejsca parkingowego w odległości 200m od obiektu, za które płaci właściciel. W pobliżu obiektu znajdują się także bezp...
Kwatery nad morzem pojemność:
5 Osoby
Cena od:
536 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
6 Osoby
Cena od:
1253 zl  za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 10 dni
Kwatery nad morzem pojemność:
5 Osoby
Cena od:
469 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
3 Osoby
Cena od:
360 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
2 Osoby
Cena od:
624 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
738 zl  za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 16 godzin
Kwatery nad morzem pojemność:
7 Osoby
Cena od:
2706 zl  za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 6 dni
Kwatery nad morzem pojemność:
2 Osoby
Cena od:
975 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
1340 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
5 Osoby
Cena od:
581 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
457 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
2 Osoby
Cena od:
698 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
581 zl  za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 14 dni
Doskonały wybór apartamentu dla naszej rodziny, większy i mniejszy domek położone molo siebie, wyposażone we wszystko niezbędne.Świetna lokalizacja bl...
Kwatery nad morzem pojemność:
10 Osoby
Cena od:
5664 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
1101 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
6 Osoby
Cena od:
1751 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
544 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
4 Osoby
Cena od:
731 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
6 Osoby
Cena od:
564 zl  za dzień

Kwatery nad morzem pojemność:
5 Osoby
Cena od:
804 zl  za dzień
Pokaż calą ofertę kwater przy plaży - Istria

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery! Szeroka oferta kwater prywatnych nad morzem - Istria.

Istria

Luksusowe zakwaterowanie nad morzu w Istrii

Nasi goście chcą doświadczyć luksusowy wypoczynek nad samym morzem, dlatego do ofert w Istrii dodaliśmy nowocześnie wyposażone apartamenty. Przejrzyjcie oferty apartamentów i domów nad morzem w Puli i okolicy oraz wybierzcie tą, która odpowiada Waszym stylu i smaku, abyście spędzili niezapomniane wakacje.

Atrakcje & Interesujące

Jeśli chcecie aktywnie spędzić wakacje nad morzem w Istrii, możecie przejść wyprawy trekkingowe lub uprawiać sporty wodnych. Miłośnicy technologii będą zainteresowany informacja, ze Istria oferuje bezpłatny dostęp do Internetu aż w 90 turystycznych punktach.

Istria

Piękne wybrzeże, ukryte zatoczki, kamieniste i piaszczyste plaże, niesamowite krajobrazy z pachnącymi wzgórzami, dziewicza przyroda, spokojne, nadmorskie, średniowieczne miasteczka w głębi, dumą jest niebieska i zielona Istria, w której każdy może znaleźć coś dla siebie - od spokojnych lub aktywnych wakacji w zielonych oazach Istrii do doskonałej rozrywki na słynnych festiwalach.

Atrakcyjne destynacje, które warto zobaczyć

Najbardziej znana destynacją w Istrii, której nie powinna być pominięta podczas podróży jest Pula. Liczne starożytne pozostałości w centrum miasta i szósty, co do wielkości na świecie amfiteatr Arena, opowie Wam najciekawsze historyczne opowieści i nie zdziwcie się, gdy chodząc po ulicach, spotkacie sławnych Rzymian, gladiatorów i cesarzy. Zabawcie się na Dimensions i Outlook Festiwalu, aż do wczesnych godzin porannych. Nie przegapcie okazji, aby odwiedzić najbardziej romantyczne i najbardziej fotogeniczne miasto śródziemne Rovinj i cieszcie się pięknymi plażami, a w Poreču należy zwiedzić symbol miasta - Bazylikę Eufrazjana, która jest pod ochroną UNESCO. W Umagu poznajcie wybitnych graczy tenisowych na ATP Umag i poznajcie sekrety, który ukrywa się w najstarszej latarnii morskiej w Savudriji.

Wybierz się w podróż w głąb regionu i odkryjcie czary zielonej Istrii. Na malowniczych wzgórzach odnajdźcie Pazin, Motovun, Hum i Zminj. Zapoznajcie się z bogatą historią, kulturą i tradycją średniowiecznych miast. Spędźcie idealne wakacje w ciszy i spokoju w dolinach Istrii, spacerujcie szlakami i spróbujcie doskonałych lokalnych specjałów. Wierzymy, że Istria każdego zachwyci.

Naturalne atrakcje

Na terenie Istrii znajdują się liczne naturalne atrakcje. Brijuni Park Narodowy, Učka Park Przyrody, sześć parków leśnych, specjalny rezerwat Motovun las i Konti i specjalny morski rezerwat Limska zatoka, to tylko niektóre z wielu cudów stworzonych przez naturę, w których wszystkich miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku mogą znaleźć swój własny kawałek raju.

W pobliżu miasta Pula, znajduje się jedyny Park Narodowy Brijuni, która składa się z 14 wysp, a najbardziej znane są Wielki i Mały Brijun. Dziewicza przyroda, czyste morze i bogactwo flory i fauny sprawia ten park narodowy jest atrakcyjną destynacją dla wielu turystów. Do parku można dotrzeć promem, płynie codziennie z Fažany. Pociągiem turystyczny można zwiedzić park safari, bizony, szczątki starożytności i zobaczyć ślady dinozaurów.

Park Przyrody Učka jest wyjątkowym zjawiskiem naturalnym różnorodności, który obejmuje masyw górski Učki i część Ćićariji. Obfity w endemiczną florę i faunę, jaskinie i jamy, które zachwycą nawet najbardziej wymagający. Cieszcie się fantastycznymi widokami z największych wysokości na półwysep Istrię, Kwarnerskie wyspy, Wenecję i na Alpy. Spróbujcie wielu specjałów: kasztany i szparagi, spróbujcie się w aktywnościach: jazdy na rowerze, wspinaczce, paralotniarstwie oraz jazdy konno. Więcej informacji o parku możecie znaleźć na www. pp-ucka. hr.

Rozejrzyjcie morski rezerwat Limska zatoka, położony w pobliżu Rovinja. Piękna zatoka jest częścią limskiej doliny i rozciąga się aż do Pazina. Zatoka ma około 10 km długości, a z obu stron wznoszą się strome wzgórza, odpowiednie dla miłośników wspinaczki. Bogata flora i fauna wzbogaca ten obszar, małże i ryby z hodowli można spróbować w restauracjach na wybrzeżu zatoki.

Okolice miasta Motovun zdobi Motovunski las, specjalny rezerwat botaniczny leśnej wegetacji. Znajduje się w dolinie rzeki Mirna, a znany jest, jako siedliska białej trufli, najsmaczniejszej i najbardziej wartościowym podziemnym grzybem.

Poznajcie skarby stalaktytów i stalagmitów jamy Baredine, gdzie można spotkać endemiczny gatunek - człowieczą rybę, która żyje tylko w tym rejonie. Równie atrakcyjna jest i Pazinska jama, która znajduje się 100 metrów poniżej pazinskiego zamku Kaštela. Odwiedź ją i dowiedzieć się, dlaczego zachwyciła Dante i francuskiego pisarza Juliusza Verne'a. . .

Od przyrodniczych atrakcji na pewno warto jeszcze zwiedzić jaskinię Feštinsko królestwo, jaskinię Mramornicu, Rt Kamenjak i Romualdową jaskinię.

Plaże w Istrii

Ucieknijcie od mocnych letnich upałów i zrelaksujcie się na najbardziej atrakcyjnych plażach w Istrii. Odwiedźcie:

  1. Plaże Katoro i Sol Polynesia znajdują się niedaleko od Umagu. Plaże są kombinacja skał, kamyczków i piasku, a ze względu na łatwe wejście do morza i sosnowego lasu w tle, idealne są dla rodzin z małymi dziećmi. Liczne dogodności, sportowe aktywności i posługujące obiekty dopełniają turystyczną ofertę na tych plażach.
  2. Plaża Lanterna przy Novigradzie zadowoli potrzeby każdego gościa. Na skalistej części młodzi mogą skakać do morza z dużych wysokości, najmłodsi mogą bawić się na piaskowej części plaży, a miłośnicy adrenaliny mogą się zabawiać w licznych wodnych sportach. Cześć plaży jest przeznaczona dla psów.
  3. Po zwiedzeniu romantycznego Rovinja, odświeżcie się na plaży Lone Bay, jednakowo atrakcyjna dla rodzin jak i dla sporowców. Spróbujcie wspinaczkę na pobliskim kamieniołomie lub po prostu zachwycajcie się widokami na stare centrum miasta z koktajlem w ręce.
  4. Miłośnicy surfingu mogą spróbować zajechać wielkie fale na plaży Havajsko w Puli, a oni, którzy lubią cały dzień spędzać na plaży i kąpieli z dodatkowymi ofertami, polecamy plażę Ambrela.
  5. Jeśli spędzacie swój wypoczynek w Rapcu, odnajdzie piaskowo-żwirkową plażę Girandella. Zasłońcie się od mocnego słońca w chłodzie pobliskich sosen i radujcie się widokiem na wyspę Cres.

Latarnie morskie w Istrii

Latarnie morskie w Istrii są idealnym miejscem na wyjątkowy i relaksujący wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Spędźcie wakacje w oazie ciszy i spokoju, cieszcie się zapachami morza i soli oraz radujcie się widokami na wybrzeża Istrii.

W Istrii możecie spędzić idealny wypoczynek w 9 latarniach morskich, niektóre znajdują się w pobliżu ośrodków turystycznych, a niektóre są na odludnym morzu. Są to latarnie morskie: Zub, św. Nikola, św. Ivan, Peneda, Verudica, Porer, Marlera i Crna Punta.

Najbardziej interesująca i atrakcyjna jest latarnia Savudrija, która ma 36 metrów wysokości i została zbudowany w 1818 roku pod patronatem cesarza Franciszka I. Według legendy, latarnia została zbudowana przez austriackiego hrabiego, jako wyraz miłości do chorwackiej damy.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024