Vily Makarska

Vyberte si najlepšie vily ktoré Makarska ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Makarska, TOP vily na prenájom

Chcete stráviť svoju dovolenku v luxusnej vile v stredisku Makarska? Relaxujte pri súkromnom bazéne alebo na pláži.  Potešia vás dlhé kamienkové pláže v centre mesta. Počas horúceho dňa môžete relaxovať pod borovicami, alebo sa prechádzať  po chodníčkoch po tieni. Okúste sa vo vodných športoch, prenajmite si vodný skúter, vyskúšajte jazdu na padáku, plachtenie, potápanie a ďalšie.

Luxusné vily s bazénom v Makarskej s výhľadom na more

Doprajte si dovolenku v luxusnej súkromnej vile s bazénom v blízkosti centra, v časti Gorinka, z jednej strany  s pohľadom na hory a prírodný park Biokovo, a na druhej s výhľadom na more. Na našich webových stránkach nájdete rozmanitú ponuku, kde si môžete rezervovať  ideálnu vilu s bazénom v Makarskej a dopriať si luxusnú dovolenku o akej ste len snívali.

Odporúčanie ubytovania Makarska


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 11 hodina
Vila Drago (Kód požiadavky: V3111)Vila Drago sa nachádza v jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane, Makarskej. Stredomorské podnebie...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
335 €  /deň

Vila Župa

Makarska

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 hodina
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
319 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 hodina
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
271 €  /deň

Vila Jure

Makarska

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 hodina
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
444 €  /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka luxusných víl - Makarska.

Moderne zariadené a vybavené vily v Makarskej

Aby si naši hostia mohli dovoliť uniknúť z každodenného života, našu ponuku sme obohatili vilami v Makarskej, ktoré sú moderné a plne vybavené. Rezervujte si v izolovanej oblasti Veliko brdo, alebo v blízkosti centra v časti Gorinka. Nepredstavujte si len, ako trávite svoju dovolenku na dokonalom mieste ako je vila v Makarskej, ale urobte to skutočnosťou okamžite.

Atrakcie a aktivity

Pri prechádzke po dlhej promenáde až do polostrova Sv. Peter, budete mať nádherný výhľad na Makarskú. Tu môžete vidieť maják, kostol a jaskyňu, ktorá je čiastočne v mori. V jednej časti promenády existuje drôtový plot, kde zamilované páry nechávajú svoje milostné zámky a kľúče hodia do mora.

Relaxujte na terase Vily pozorovaním západu slnka, alebo sa vydajte na prechádzku pozdĺž nábrežia

Spoznajte historické pamiatky mesta Makarska, prejdite sa po ulici Kalalarga navštívte Malakologické múzeum s bohatou zbierkou mušlí z Jadranu, a tropických a subtropických morí. Múzeum je vo vnútri františkánskeho kláštora z 16. storočia a je chránený ako národné kultúrne dedičstvo.

Navštíviť niektorú z reštaurácií, ochutnajte špeciality dalmatínskej kuchyne. Nenechajte si ujsť dalmatínsku údenú šunku (pršut) a syr, marinované mäso a zemiaky pod zvonom v pahrebe. Makarska je známa pre svoju tortu Makarana ktorá sa vyrába podľa tradičnej receptúry a je chránená a zaradená do nehmotného kultúrneho dedičstva.

Počas dovolenky v luxusnom ubytovaní v Makarskej môžete sa rekreovať na pohorí Biokovo, ktoré je aj prírodným parkom

Navštívte pozostatky hradu z 17. storočia, a botanickú záhradu Kotišina v blízkosti. Na vrchole vás očarí panoramatický výhľad na riviéru a ostrovy. Okrem pešej turistiky, môžete jazdiť na bicykli, vyskúšať spúšťanie na padáku, vyskúšať voľné lezenie, skúmať jaskýňu, alebo sa venovať horskému bicyklizmu.

Makarska je centrom mnohých letných akcií. Uistite sa, že navštívite niektoré z udalostí počas kultúrneho leta Makarskej. Môžete sa zúčastniť ľudových slávností, zažiť rybárske večery, koncerty počúvať a sledovať ľudové skupiny, divadelné predstavenia a podobne. Makarska je známa pre svoj letný karneval, kde sa môžete zamaskovať a zapojiť sa do sprievodu, ktorý prechádza ulicami mesta. Pre zábavu až do skorých ranných hodín, zájdite si na jednu zo zábav na pláži, alebo v kaviarňach v centre mesta. Uistite sa, že navštívite klub Deep, ktorý sa nachádza v unikátnom prostredí v jaskyni pri mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023