Vily Dalmácia

Vyberte si najlepšie vily ktoré Dalmácia ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Dalmácia, TOP vily na prenájom

Dalmácia je jeden z najatraktívnejších regiónov v Chorvátsku, ktorý pokrýva oblasť medzi ostrovom Pag a Dubrovníkom. Čarovná príroda, teplé slnko, čisté more, krásne pláže, tisíce ostrovov a zábavy až do rána, sú len časťou toho, prečo Dalmácia vzrušuje mnohých turistov.

Luxusné vily na najkrajších miestach v Dalmácii

Doprajte si luxusnú dovolenku o ktorom môžete niekedy len snívať. Každá z našich víl v Dalmácii bola vybraná vďaka svojej jedinečnej, krásnej lokalite, aby ste  v nej mohli prežiť nezabudnuteľné okamihy. Na našich stránkach nájdete krásne destinácie s najväčším počtom dostupných vil: Makarská riviéra, ostrovoch strednej Dalmácie  a riviére Split a Trogir. Voľbou vily v Dalmácii, zažijete dokonalosť prírody, priezračné more a čerstvý vzduch.

Odporúčanie ubytovania Dalmácia


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Vila Boulder sa nachádza v meste Okrug Donji na ostrove Čiovo, neďaleko historického mesta Trogir. Tiché prostredie a krásna príroda v časti Okrug Don...
Vila kapacita:
10 Osoby
Cena od :
430 €  /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 1000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 17 deň
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
628 €  /deň

Vila Beleca

Dalmácia

Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
500 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Vila Damian sa nachádza na ostrove Čiovo, len asi 1 km od centra malého miesta Okrug Gornji. Okrug Gornji je tradičné dalmátske mestečko a turistické ...
Vila kapacita:
9 Osoby
Cena od :
321 €  /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 4000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
V malom pobrežnom meste Vinišće, hneď na pobreží leží vila Sine. Ak hľadáte pokojnú dovolenku, ďaleko od davu a zaneprázdneného každodenného života, t...
Vila kapacita:
13 Osoby
Cena od :
571 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 7 deň
V osamelskej časti ostrova Čiovo v meste Okrug Gornji sa nachádza vila Renata . Od známej turistickej destinácie Trogir je vzdialená len 6 km. Vila Re...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
628 €  /deň

Safe stay
 20 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 800 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 deň
Vila Kamelicina sa nachádza neďaleko Trogiru v malej rybárskej dedinke Vinišće. Miesto je známe svojimi malými zálivmi, kde sú krásne kamienkové a pie...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
800 €  /deň

Rezervuj ihneď
Villa HONEY is located in Seget, not far from the historic town of Trogir. Its brand new villa which opened the door to its guests in June 2019. Villa...
Vila kapacita:
10 Osoby
Cena od :
385 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
High quality and lovingly furnished modern villa in a quiet place for a relaxing, feelgood and beach vacation. With the first-class equipment and plea...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
357 €  /deň
Ukáž všetky villy Dalmácia

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka luxusných víl - Dalmácia.

Dalmácia

Plne vybavené moderné vily v Dalmácii

V Dalmácii si nájdite vily, ktoré svojím moderným vybavením a zariadením poskytujú všetko, čo je potrebné pre dovolenku snov. Vyberte si jednu z víl na našich internetových stránkach, ktorá svojím dokonalým dizajnom, harmonickými farbami a príjemnou atmosférou zaručujú perfektnú dovolenku. Postarali sme sa o to, aby sme zhromaždili najväčšie množstvo víl v top destinácií Dalmácia: Makarska, Hvar a Dubrovník.

Atrakcie a aktivity

Dalmácia prekypuje bohatou históriou, má vôňu soli a gastronomických špecialít, a zvláštne kúzlo, prinášajú neobjavené regióny dalmatínskeho vnútrozemia a mnohé národné parky.

Pricestovať do Dalmácie, je pomerne jednoduché, pretože v tejto oblasti sú 3 letiská, Zadar, Dubrovník a Split, ktoré sú na dennej báze spojené s najväčśími svetovými a európskymi mestami.

Dalmácia

Všetky cesty vedú do Dalmácie - Ako sa tam dostať?

Rozhodne stojí za to rezervovať si let v predstihu, aby ste si zaistili lacné letenky, a mohli bezstarostne naplánovať výlet. Trajektové linky spájajú hlavné talianske a chorvátske prístavy, a viac informácií o tomto spôsobe dopravy možno nájsť na www. jadrolinija. hr. Cesta autobusom alebo autom, je jednoduchšia kvôli vybudovanej diaľnici Dalmatina (A1), kde za cca 250 kn a 6 hodín sa môžete prepraviť zo Záhrebu cez Split do Dubrovníka na juhu. Viac informácií o cenách a trasách možno nájsť na webových stránkach chorvátskeho automobilového klubu HAK.

Najatraktívnejšie destinácie v Dalmácii - Mestá Pamiatky

V dalmatínskom regióne, sa nachádzajú jedny z najatraktívnejších turistických destinácií, ktorých návštevu iste stojí zvážiť, pri plánovaní dovolenky. Medzi najslávnejšimi sú určite Šibenik, Trogir, Split a Dubrovník, ktoré sú pod ochranou UNESCO, ale nenechajte si ujsť prehliadku aj ďalších atraktívnych  miest, ako je Zadar, Vodice, Makarska, Omiš, Tućepi...

Symbol mesta Šibenik katedrála sv. Jakova, je  nevyhnuteľná  zastávka pre všetkých návštevníkov. Zoznámte sa s jeho architektúrov, a nechajte ju rozpovedať vám svoj historický príbeh. Prejdite sa hlavnou ulicou Kalelargou a nábrežím, vystúpte na pevnosť Sv. Michaela a zažite skvelý výhľad na súostrovie Šibenika.

V malých uličkách romantického mesta Trogir, sa pokúste nájsť Kairos. V Diokleciánovom paláci v Splite objavte pravé egyptské sfingy. Telo a duša relaxujte v lesoparku Marjan, a panoramatický výhľad na "najkrajšie mesto na svete" zažite pohľadom zo zvonice splitskej katedrály.

Navštívte Dubrovník a objavte, prečo  je letnou destináciou pre celebrity. Užite si prechádzku cez toto mesto z kameňa, kúpajte sa na najskvelejších plážach a ochutnajte tie najlepšie delikatesy z regiónu.

Najkrajšie ostrovy - Perly na pobreží Jadranského mora

Viac ako 1000 ostrovov čaká na vás, aby ste ich objavli a preskúmali všetky tajomstvá. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý z nich navštíviť, možno sa nám podarí vzbudiť vo vás záujem o návštevu niektorých najpopulárnejších:

 1. Ostrov Hvar - najdlhší a najslnečnejší ostrov v Jadranskom mori, a podľa mnohých jeden z najkrajších na svete, bude určite ideálnou voľbou pre letnú dovolenku. Malé stredomorské miesta, svieže vinice a krásne zátoky, kde môžete nájsť viac súkromia obohatí Vaše zážitky. V lete si môžete vychutnať rybárske večery, festivaly vína a nezabudnuteľný Ultra hudobný festival.
 2. Ostrov Brač - najvyšší ostrov v Jadranskom mori známy po svojom bielom kameni, najatraktívnejšej  pláži Zlatni Rat a humore a vtipoch o obyvateľoch ostrova Brač. Navštívte Milnu, Postiru, Pušišća a Bol, s cieľom získať lepší prehľad o celom ostrove. Na Brač sa ľahko a rýchlo dostanete trajektom zo Splitu do Supetra, ktorý jazdí cca každých 90 minút alebo katamarán Split-Bol.
 3. Ostrov Vis - "ak by Jadranské more bolo  kráľ, potom ostrov Vis by bol jeho koruna" (B. Kirigin). Najvzdialenejší ostrov známy pre svoje čisté a krásne more, piesočnaté a okruhliakové pláže a početné zátoky. Navštívte pláž Srebrena, alebo ohromujúce krásnu zátoku Stiniva, a osobne sa presvedčte o kráse tohto ostrova. Na ostrov sa dostanete trajektom zo Splitu, a plavba trvá asi 3 hodiny.
 4. Ostrov Lastovo - ideálny, ak chcete stráviť svoju dovolenku v tichu a súkromí, ďaleko od mestského davu. Odpočívať môžete na krásnych plážach, vyberte sa na dobrodružstvo po cyklotrase okolo celého ostrova, vystúptena najvyšší vrchol Hum, a kochajte sa krásou tohto prírodného parku. Na ostrov sa dostanete katamaranom a trajektom zo Splitu.
 5. Ostrov Pag - pripomína povrch Mesiaca, známy pre svoju sol, syr, čipku a jednu z najznámejších pláži, pláž Zrće v Novalji. Na Pag sa dostanete autom smerom od Zadaru cez most, alebo trajektom Prizna-Žigljen.

Aktívna dovolenka v Dalmácii pre avanturistov

Ste aktívny a energický? Bežné návštevy dalmátskeho pobrežia a ostrovov nespĺňa vaše dobrodružné chute? Je na čase, aby ste preskúmali všetky výhody aktívnej dovolenky v Dalmácii.

Mnoho pohorí, rieky, jazerá a nedotknutá príroda obohatili skalnatý dalmatínsky región, a 5 národných a niekoľko prírodných parkov v Dalmácii umožňujú návštevníkom vzchutnať si prírodu a mnoho športových aktivít.

Užite si farby zelene a nedotknutú prírodu národného parku Krka, zdolajte najvyššie vrcholy národného parku Paklenica, plavte sa medzi ostrovmi národného parku Kornati a jazdou po početných turistických a cykloturistických trasách, spoznajte hustý les národného parku Mljet.

Vyskúšajte si rafting alebo kanoistiku na rieke Cetina, V meste Omiš skúste zip- linku a preskúmajte kaňon Cetiny z výšky. Na kanoe navštívte brehy pobrežných miest Trogir, Split, Dubrovník. Užite si výhľad z vrcholov horských masívov Mosor a Biokovo na dalmatínske súostrovia, a hĺbky Jadranu preskúmajte na najatraktívnejších lokalitách  v blízkosti ostrova Krapanj.

Festivaly v Dalmácii - šialená zábava až do skorých ranných hodín

Tu sú niektoré z najzaujímavejších festivalov, kultúrnych a umeleckých podujatí, na ktorých by ste  nemali chýbať, ak trávite svoju dovolenku v Dalmácii.

Všetci milovníci elektronickej hudby by mali navštíviť Novalju na ostrove Pag, kde sa v júni a júli koná Electro Dance Madness a  Hideout Festival. Bláznivá zábava v kluboch, na pláži a na mori je zaručená!

Ste pripravení na celodenné párty, Garden Festival, Electric Elephant, Stop Making Sense festival, SuncéBeat and Soundwave Croatia, sú len niektoré z festivalov, ktoré ohrievajú horúcu letnú  atmosféru v destinácií Tisno na ostrove Murter.

Šibenik je mesto, ktoré ponúka pre každého niečo. Mladí ľudia sa môžu tešiť na zábavné rytmy Terranea, starší hostia zas na melodické zvuky Festivalu dalmatínskych šansónov, a najmladší svoj talent a kreativitu môžu vyjadriť na tradičnom Medzinárodnom detskom festivale.

Split je najväčší a najatraktívnejší hostiteľ festivala elektronickej hudby - ohromujúci Ultra Music Festival. Užite si najväčšie hity najväčších svetových DJov na niekoľkých scénach, v spoločnosti 150 tisíc návštevníkov z celého sveta. Nenechajte si ujsť veľkolepé finále UMFa na ostrove Hvar.

Rozhodne stojí za návštevu mesto Omiš v čase dalmátskeho speváckeho festivalu, a perla Jadranu Dubrovník, je ešte krajšia počas Dubrovníckeho kultúrneho leta  a atraktívneho Dubrovníckeho  filmového festivalu.

Vedeli ste, že?

 1. Chorvátsko má sedem chránených pamiatok UNESCO, a 5 z nich sa nachádza v Dalmácii: Katedrála sv. Jakuba v Šibeniku, historické mesto Trogir, Diokleciánov palác v Splite, Dubrovník  a Starogradsko pole na ostrove Hvar
 2. Podľa Alfreda Hitchcocka Zadar je domovom najkrajšíieho západu slnka, ktoré môžete zažiť na inštalácií "Pozdrav slnku". V tomto meste môžete počuť zvuky mora cez morský organ, prvý postavený na svete.
 3. Diokleciánov palác v Splite a Biely dom vo Washingtone boli postavené z bieleho kameňa z ostrova Brač.
 4. Chorváti vymysleli kravatu.
 5. Mnoho scén stále viac populárne sériálu Game of Thrones boli natočené v dalmatínskych mestách. Pokúste sa nájsť miesto z natáčania seriálu vo vnútri hradieb Dubrovníka, Splitu, pevnosti Klis a Kaštela.
 6. V Splite nájdete pravé sfingy, ktoré bola dovezené z Egypta pre cisára Diokleciána pred 4000 rokmi
 7. Psy dalmatínci, sú pomenované po chorvátskom regióne Dalmácia, ktorej sú symbolom.
 8. Jeden z najslávnejších svetových cestovateľov a dobrodruhov Marco Polo, autor knihy "Cesty Marca Pola" sa narodil na ostrove Korčula 1254. g.
 9. Goran Ivanisevic, Blanka Vlasic, Ivano Balič, Dražen Petrovič, sú len niektorí zo športovcov, ktorí dosiahli celosvetový úspech a sú rodákmi z Dalmácie.
 10. Sophia Loren, Michael Schumacher, George Clooney, Agatha Christie, Bill Gates a mnoho ďalších navštívili a kochali sa Dalmáciou. Navštívte ju aj vz, určite nebudete sklamaní.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024