Získajte zľavu 5% s kódom:

PLATÍ IBA NA REZERVÁCIE UBYTOVANIA.

COOL5
Akcia končí:
DEŇ
HODINA
MINÚTA
SEKUNDA

Dovolenkové domy Dalmácia

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Dalmácia ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Dalmácia, 766+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Zaujíma vás vznik historických miest, pamiatky z doby rímskej, perfektná dovolenka na plážach s vôňou soli a zvuky cvrčkov, magické prírodné krásy a gastronomické lahôdky - Dalmácia je ideálnou destináciou pre vás.

Dalmácia ponúka dovolenkové domy v blízkosti pláže

Ak cestujete  s rodinou alebo priateľmi, odporúčame si vybrať dovolenkové domy, ktoré  sa nachádzajú v blízkosti niektorej z krásnych pláží pozdĺž dalmátskeho pobrežia. Využite všetky výhody dovolenkových domov, relaxujte v súkromí v krásnom prírodnom prostredí v Dalmácii. Na Adriagate.com si pozrite naše ponuky dovolenkových domov na mnohých miestach, a najväčší výber, nájdete na Hvare, Pašmane, Brači, atď.

Odporúčanie ubytovania Dalmácia! Kvalitný výber domov pre rodinnú dovolenku


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Vitajte v Stone house island Prvić. Dom sa nachádza na ostrove, kde nemáte možnosť sa dostať autom. Ostrov Prvić je ideálny pre pokojnú a bezstarostnú...
Dovolenkové domy kapacita:
4 Osoby
Cena od :
200 €  /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 600 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
978 €  /deň

Safe stay
 10 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 4000 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
V malom pobrežnom meste Vinišće, hneď na pobreží leží vila Sine. Ak hľadáte pokojnú dovolenku, ďaleko od davu a zaneprázdneného každodenného života, t...
Dovolenkové domy kapacita:
13 Osoby
Cena od :
971 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
A comfortable holiday house with 3 bedrooms, for up to 5 persons, is placed in the quiet area in the village of Mali Pasman on the Island of Pasman. A...
Dovolenkové domy kapacita:
5 Osoby
Cena od :
171 €  /deň

Rezervuj ihneď
Villa Serene is a modern two-story villa. On the ground floor there is a fully equipped kitchen, dining room, living room and two bedrooms with their ...
Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
571 €  /deň
Ukáž všetky dovolenkové domy Dalmácia

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Dalmácia.

Dalmácia

Domy pre rodinnú dovolenku v Dalmácii

Vzhľadom na to, že naši hostia sú väčšinou rodiny s deťmi, naša ponuka je obohatená o dovolenkové domy v Dalmácii, ktoré sú priestranné a vybavené všetkým, čo potrebujete na dovolenku aby sa  každý  člen vašej rodiny cítil pohodlne. Vyberte si dom s veľkou záhradou kde sa vaše deti môžu hrať, zatiaľ čo vy skúšate svoje kulinárske zručnosti pri príprave jedla na grile. Najväčší výber dovolenkových domov, nájdete na Makarskej riviére, ktorá svojími zariadeniami a rôznymi aktivitami, ponúka všetko pre  perfektnú rodinnú dovolenku.

Dalmácia

Zoznámte sa s Dalmáciou prostredníctvom príbehov UNESCO miest - pamiatok

5 UNESCO chránených pamiatok v Dalmácii, iste vás zaujme odhaľovanie  tajomstiev ktoré sa skrývajú v dalmatínskych mestách. Navštívte najstaršie chorvátske mesto Šibenik a pozrite si najkrajšie a najznámejšie stavby,  a jedinečný symbol mesta - katedrálu sv. Jakova z 15. storočia. Poprechádzajte sa letným sídlom cisára Diokleciána v Splite, vráťte sa do dávnych čias,Dní Diokleciána, vypite pohár dobrého vína v pivniciach paláca, a kochajte sa výhľadom na najkrajšie mesto na svete zo zvonice katedrály sv Duje. Zamilujte sa do UNESCO mesta Trogir a zablúďte v malých uličkách mesta. Spoznajte všetko kúzlo Dubrovníku a zistite, prečo celebrity milujú stráviť svoju dovolenku v tomto meste kameňa. Obdivujte jeho krásu z vyhliadky  Srđ, a ako pravý šľachtic, prejdite sa po Stradune a po nádherných hradbách. Odplavte sa na ostrov Hvar, vychutnajte si opojnú vôňu levandule a pohár dobrého vína, a preskúmate, prečo je krása starých polí korunovaná v zozname pamiatok UNESCO.

Národné parky v Dalmácii - zelená oáza pre relaxáciu a pokoj

Ak vás omrzia preplnené miesta a preplnené mestské pláže, nájdite si kúsok raja v rade národných parkov a prírodných parkov, ktoré sú umiestnené v Dalmácii.

Oddýchnite si od každodenného stresu, uvoľnite svoje telo i dušu a relaxujte so svojimi blízkymi v nedotknutej prírode Národného parku Krka, ktorý sa nachádza v blízkosti mesta Šibenik. Počas kilometrov dlhých turistických trás   a idylickými drevených mostov, pocíťte vôňu bujných lesov a zvuky magických  azúrových vodopádov. Užite si kúzlo najväčšieho vodopádu Skradinski Buk a Roški Slap, preplavte sa loďou a objavujte dobrodružstvo na malom ostrove Visovac, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie kultúrne hodnoty v chorvátsku a zaplávajte si v čistej rieke na úpätí čarovných vodopádov. Navštívte starý mlyn, vyskúšajte si kŕmenie osla, a príjemné zážitky zvečnite nákupom  suvenírov v neďalekej suvenírnici. Vstupenka do národného parku pre dospelých je 90 kuna, a pre deti 70 kuna.

Na južných svahoch hory Velebit budete mať možnosť spoznať všetky krásy Národného parku Paklenica. Impozantný kaňon, hory, zalesnené údolia a alpské lúky sú ideálne pre tých, ktorí chcú preskúmať národný park, ale tiež tešia sa na rad aktivít, ako je pešia turistika alebo chôdza. Bohatý na voľne žijúce zvieratá, husté lesy a rozmanité kultúrne dedičstvo je len časťou toho, čo Paklenica ponúka. Ak chcete navštíviť tento park v sezóne je vstup  50 kuna.

"V posledný deň stvorenia Boh túžil korunovať svoje dielo, a tak vytvoril ostrovy Kornati zo sĺz, hviezd a dychu" (George Bernard Shaw).
Je to ideálna pozvánka k návšteve národného parku Kornati a plavbu medzi 89 ostrovmi  ostrovčekmi  a skalami. Užite si výhľad na vzácnu vegetáciu ostrovov a medzi nimi objavte malý ostrov Levrnak ktorý skrýva krištáľovo čistú pláž Lojena. Ak chcete navštíviť tento park, vyčlenite cca 100 kuna, a ďalšie informácie možno nájsť na www.np-kornati.hr

V oblasti Dalmácie je Národný park Mljet, ktorý svojích mnoho návštevníkov inšpiruje farbymi a vôňami  panenskej prírody. Špecifické členité pobrežie s bohatou vegetáciou, rozhľadňa Montokuc ktorá ponúka nádherný výhľad na Veľké a Malé jazero a početné ostrovy, robia tento park jedinečným. Navštívte Odysejovu jaskyňu a obohaťte svoj zážitok  s návštevou najatraktívnejších pláži v tejto oblasti Saplunara a Blace. Návšteva parku je možná trajektom z Dubrovníka a máte na výber mnoho turistických lodí z okolitých ostrovov. Vstupné do národného parku je od 80 do 100 Kuna, a ďalšie informácie možno nájsť na www.np-mljet.hr

Obohaťte si dovolenku návštevou najatraktívnejších pláži v Dalmácii

Celodenné potešenie na pláži a teplé slnko hladí vaše telo a zvuky vĺn a neodolateľné vône soli vás vyzývajú, aby ste si zaplávali v krištáľovo čistom  mori sú práve to, čo potrebujete, aby ste si užili svoju dovolenku?

Najatraktívnejšie pláž " z pohľadnice" je Zlatni Rat, ktorá sa nachádza v meste Bol na južnej strane ostrova Brač. Táto veľkolepá kamienková pláž, dlhá je viac ako 500 metrov,  je jedným z najznámejších symbolov chorvátska, a prírodný jav, vďaka dlhému vrcholu, ktorý mení svoj tvar v závislosti od vetra a vĺn. Pláž je ideálna pre rodiny s malými deťmi, pretože je v blízkostí hustý  borovicový les, kde je možno nájsť vhodný úkryt pred slnkom, a taktiež je vhodná pre surferov  a mladých ľudí, kvôli širokej škále ponuky plážových barov a reštaurácií. Na pláž sa dostanete autom, turistickým vláčikom alebo pešo.

Neďaleko mestečka Postira na ostrove Brač, hlboký záliv skrýva jednu z najkrajších pieskových pláží v Dalmácii. Užite si pláž Lovrenčina, ktorá je  podľa Skyscannera zahrnutá medzi 9 najkrajších pláží na svete. Ľahký vstup do mora, kde piesok siaha aj do 100 metrov od pláže s krásnym borovicovým lesom v pozadí, táto pláž je ideálna pre celý deň s deťmi. Občerstvenie možno nájsť v neďalekej kaviarni, a nenechajte si ujsť špeciality ostrova v reštaurácii ktorá sa nachádza pri pláži. Keďže obrázok vyjadrí viac ako 1000 slov, odporúčame prezretie videa.

Najslávnejšia kamienková pláž, kde okrem čistého mora, si môžete vychutnať výhľad na staré mesto Dubrovník, nádherné hradby a šíre more, je pláž Banje. Vždy plná, mestská pláž ponúka rad ďalších atrakcií. Prenájom lehátka a slnečníka na maximálnu relaxáciu,  alebo sa vyberte na dobrodružstvo vodným bicyklom na neďaleký ostrov Lokrum. Všetci dobrodruhovia sa môžu venovať vodným športom, vyskúšať si paragliding, watertube, let padákom s pomocou člna, a podobným atrakciám. Užite si masáž pri zvuku mora počas dňa, a večer sa zabavte v početných kaviarniach a reštauráciach.

Veľký počet atraktívnych pláží leží na Makarskej riviére, a májú zvláštne kúzlo. Pláž Punta Rata sa nachádza v meste Brela. Bola jej udelená Modrá vlajka za čistotu mora. Americký časopis Forbes, túto kamienkovú pláž pomenoval ako najkrajšiu pláž v Európe a šiestu najkrajšie na svete a rozhodne stojí za návštevu. Symbolom tejto pláže je kameň Brela, skala, ktorá vystupuje z mora. Na pláž sa dostanete autom, a cena denných parkovacích lístkov je 80 kuna. Okrem čistého mora, na pláži sa nachádza mnoho kaviarní, v kde nájdete osvieženie.

Riviéra Zadar, skrýva  Ninskú lagúnu, atraktívnu pláž ktorá sa nachádza v malom romantickom  mestečku Nin, známu aj ako kraljičina plaža. Pláž je známa z dôvodu prítomnosti liečivého bahna,  za ktoré sa verí, že pomáha pri liečení mnohých ochorení. Piesočná pláž je ideálna pre rodiny s malými deťmi, ktorí budú väčšinu svojho času tráviť v teplých plytkých vodách alebo si vyskúšajú staviať  hrady z piesku. Po plážovom volejbale alebo bedmintone, osvieženie nájdete v mnohých kaviarniach priamo pri pláži.

Chystáte sa stráviť celý deň dovolenky na plážach po celom Jadrane, odporúčame strániť sa horúceho  slnka,  a navštívte pláž v skorých ranných hodinách, alebo v popoludňajších hodinách po 17 hodine. Dbajte na ochranu proti slnečnému žiareniu s ochranným faktorom min. 20. Majte vždy pri sebe flľašu s vodou, slnečné okuliare, obľúbenú knihu a užite si čisté more Jadranu.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024