Dovolenkové domy Makarská riviéra

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Makarská riviéra ponúka

Makarská riviéra, 22+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Prezrite si našu ponuku na Makarskej riviére, kde môžete stráviť  dovolenku s rodinou alebo priateľmi, a budete si môcť vychutnať  krásnu scenériu a kamienkové pláže, nad ktorými sa týči pohorie Biokovo.  Uistite sa, že navštívite tiež  mesto Makarska a kultúrne pamiatky ako je katedrála a benátska fontána z 18. storočia na ktorej je vyrytý erb mesta.

Nenechajte si ujsť ani Malakologické múzeum so zbierkou viac ako 3000 mušlí z celého sveta. Oddýchnite si v dovolenkovom dome na Makarskej riviére pri niektorej z početných pláží. Objavte jednu z najkrajších pláží na svete, Punta Rata v stredisku Brela. Je ideálna pre rodiny s malými deťmi, ktorí obľubujú  peknú kamienkovú pláž s dlhou plytčinou, kde sa môžu hrať deti. Užite si slnko a čisté more, alebo si nájdite miesto v tieni borovíc pozdĺž pláže.

Odporúčanie ubytovania Makarská riviéra! Kvalitný výber domov pre rodinnú dovolenku


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Veľmi dôležitým hodnotením tohto domu je hodnotenie, ktoré poskytli hostia ubytovaní v tomto ubytovaní.Hodnotenie 4,9 z maximálneho možného hodnotenia...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od :  143 € /deň

 Bazén
Bazén
Klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
Kapacita:
21 Osoby
Cena od :  270 € /deň

Rezervuj ihneď
Vila Drago (Kód požiadavky: V3111)Vila Drago sa nachádza v jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane, Makarskej. Stredomorské podnebie...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od :  310 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Makarská riviéra.

Makarská riviéra

Prezrite si našu ponuku na Makarskej riviére, kde môžete stráviť  dovolenku s rodinou alebo priateľmi

Vo večerných hodinách sa prejdite po dlhej promenáde pozdĺž pobrežia a nezabudnite ochutnať niektoré z miestnych špecialít v reštauráciách pri mori. Ak hľadáte nočný život až do skorých ranných hodín, navštívte bary a kluby v Makarskej. Očarí vás jedinečný interiér klubu Deep,ktorý je  umiestnený v jaskyni pri mori na polostrove Osejava. Počas svojho pobytu v dovolenkovom dome na Makarskej riviére, okrem kúpania na plážach, môžete sa vydať na výlet do prírodného parku pohoria Biokovo a užívať si panoramatický výhľad, ktorý siaha od vrchu sv. Jure. Súčasťou prírodného parku je botanická záhrada Kotiština, ktorý je najkrajší na jar, a nachádzajú sa tu rôzne druhy endemických rastlín. Pohorie obľubujú aj dobrodruhovia, ktorí majú radi horolezectvo a jazdu na horskom bicykli.Vydajte sa do vnútrozemia a navštívte prírodné javy červené a modré jazero neďaleko miesta Imotski.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020