Dovolenkové domy Makarská riviéra

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Makarská riviéra ponúka

Ukáž všetky dovolenkové domy Makarská riviéra
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Makarská riviéra, 23+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Prezrite si našu ponuku na Makarskej riviére, kde môžete stráviť  dovolenku s rodinou alebo priateľmi, a budete si môcť vychutnať  krásnu scenériu a kamienkové pláže, nad ktorými sa týči pohorie Biokovo.  Uistite sa, že navštívite tiež  mesto Makarska a kultúrne pamiatky ako je katedrála a benátska fontána z 18. storočia na ktorej je vyrytý erb mesta.

Nenechajte si ujsť ani Malakologické múzeum so zbierkou viac ako 3000 mušlí z celého sveta. Oddýchnite si v dovolenkovom dome na Makarskej riviére pri niektorej z početných pláží. Objavte jednu z najkrajších pláží na svete, Punta Rata v stredisku Brela. Je ideálna pre rodiny s malými deťmi, ktorí obľubujú  peknú kamienkovú pláž s dlhou plytčinou, kde sa môžu hrať deti. Užite si slnko a čisté more, alebo si nájdite miesto v tieni borovíc pozdĺž pláže.

Makarská riviéra Top destinácie

Odporúčanie ubytovania Makarská riviéra! Kvalitný výber domov pre rodinnú dovolenku


Kapacita:
7 Osoby
Cena od :  264 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od :  127 € /deň

Kapacita:
7 Osoby
Cena od :  161 € /deň

Dovolenkové domy Župa

Makarská riviéra

Kapacita:
8 Osoby
Cena od :  150 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Vila Drago (Kód požiadavky: V3111)Vila Drago sa nachádza v jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane, Makarskej. Stredomorské podnebie...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od :  310 € /deň

Rezervuj ihneď
Vila nemá miesto na parkovanie, parkovanie je možné na verejnom parkovisko (za poplatok) asi vo vzdialenosti 500m od vily,na ktorom hostia môžu odpark...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od :  517 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Makarská riviéra.

Makarská riviéra

Prezrite si našu ponuku na Makarskej riviére, kde môžete stráviť  dovolenku s rodinou alebo priateľmi

Vo večerných hodinách sa prejdite po dlhej promenáde pozdĺž pobrežia a nezabudnite ochutnať niektoré z miestnych špecialít v reštauráciách pri mori. Ak hľadáte nočný život až do skorých ranných hodín, navštívte bary a kluby v Makarskej. Očarí vás jedinečný interiér klubu Deep,ktorý je  umiestnený v jaskyni pri mori na polostrove Osejava. Počas svojho pobytu v dovolenkovom dome na Makarskej riviére, okrem kúpania na plážach, môžete sa vydať na výlet do prírodného parku pohoria Biokovo a užívať si panoramatický výhľad, ktorý siaha od vrchu sv. Jure. Súčasťou prírodného parku je botanická záhrada Kotiština, ktorý je najkrajší na jar, a nachádzajú sa tu rôzne druhy endemických rastlín. Pohorie obľubujú aj dobrodruhovia, ktorí majú radi horolezectvo a jazdu na horskom bicykli.Vydajte sa do vnútrozemia a navštívte prírodné javy červené a modré jazero neďaleko miesta Imotski.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!