Domki wypoczynkowe Riwiera Makarska

Wybierzcie najlepszy domek wypoczynkowy jaki oferuje Riwiera Makarska

Pokaż wszystkie domki wypoczynkowe Riwiera Makarska
Zobacz na mapie Zobacz na mapie

Riwiera Makarska, 23+ top domy letniskowe do wynajęcia

Przejrzyjcie nasze oferty domów na wakacje, na riwierze Makarskiej, gdzie możecie radować się z rodziną, czy przyjaciółmi przepięknym krajobrazem żwirkowych plaż, nad którymi rozpościera się górskie pasmo Biokovo. Obowiązkowo zwiedźcie miasto Makarska oraz jego kulturowe zabytki, takie jak: katedrę i fontannę mletačku z XVIII wieku, z wyrzeźbionym herbem miasta. Nie przegapcie zwiedzić także malakološki muzeum z kolekcją od ponad 3000 muszli z całego świata.

Zrelaksujcie się w domu wypoczynkowym na Makarskiej riwierze, w pobliżu licznych żwirkowych plaż. Odkryjcie jedną z najpiękniejszych plaż na świecie, Punta Rata, w mieście Brela. Idealna dla rodzin z dziećmi, gdyż plaża jest z drobnego żwirku i płytkiego morze, idealnego do dziecięcej zabawy. Radujcie się słońcem i czystym morzem lub poszukajcie cienia w głębokim chłodzie lasów sosnowych zaraz przy plaży. .

Riwiera Makarska Top miejscowości

Polecane kwatery Riwiera Makarska! Wielki wybór domków na spokójny, rodzinny wypoczynek


Pojemność:
8 Osoby
Cena od:  825 zl za dzień

Domy letniskowe Toma

Riwiera Makarska

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 14 dni
Pojemność:
6 Osoby
Cena od:  535 zl za dzień

Pojemność:
6 Osoby
Cena od:  944 zl za dzień

Pojemność:
9 Osoby
Cena od:  721 zl za dzień

Dostępne od razu
W jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych na Adriatyku, mieście Makarska, znajduje się willa Drago. Klimat śródziemnomorski, bujna roślinno...
Pojemność:
10 Osoby
Cena od:  1309 zl za dzień

Pojemność:
7 Osoby
Cena od:  1113 zl za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 11 dni
Villa nie ma miejsca parkingowego na terenie posesji. Goście mają zapewnione miejsce parkingowe na parkingu miejskim (za dopłatą) oddalonym od obiektu...
Pojemność:
8 Osoby
Cena od:  2179 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery! Szeroka oferta domów letniskowych – Riwiera Makarska.

Riwiera Makarska

Sprawdź naszą ofertę domów wypoczynkowych na Riwierze Makarskiej i cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi.

YWieczorem spacerujcie długą promenadą przy wybrzeżu i nie przegapcie zasmakować lokalne specjały w restauracjach nad samym morzem. Jeśli poszukujecie nocnej zabawy, zawitajcie do kafejek i klubów w Makarskiej. Zachwyci Was wygląd klubu Deep, który znajduje się w jaskini nad morzem, na półwyspie Osejava.

W czasie pobytu w domu wypoczynkowym na riwierze Makarskiej, poza kąpielą na tutejszych plażach, możecie wybrać się do parku przyrody Biokovo i radować się panoramowym widokiem, który rozpościera się od szczytu św. Jure. Cześć parku to ogród botaniczny Kotiština, który jest najpiękniejszy wiosną i zawiera różne rodzaje roślin endemicznych. Góra jest faworytem awanturników, którzy lubią wspinaczki i jazdy na rowerze górskim. Wybierzcie się także w głąb kontynentu, aby zobaczyć fenomenalne dwa jeziora: czerwone i niebieskie w pobliżu Imotski.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy