Wille Riwiera Makarska

Wybierzcie najlepsze wille jakie oferuje Riwiera Makarska

Kwatery w okolicy Riwiera Makarska
Zobacz na mapie Zobacz na mapie

Riwiera Makarska, najlepsze wille do wynajęcia

Aby spędzić luksusowe wakacje na riwierze Makarskiej, wybierzcie jedną z willi z naszej oferty. Riwiera rozciąga się 60 km wzdłuż, z pięknymi, żwirkowymi plażami, nad którymi wznosi się pasmo górskie Biokovo. Centrum riwiery jest miasto Makarska, gdzie można spacerować wzdłuż wybrzeża i zwiedzać zabytki, takich jak: mletačka fontanna z XVIII wieku, z wyrytym herbem miasta.

Pamiętajcie, aby odwiedzić malakološki muzeum, który znajduje się wewnątrz klasztoru franciszkanów z bogatą kolekcją muszli z całego świata. Nowocześnie urządzone wille na riwierze Makarskiej mogą przyjąć po więcej od 10 osób, wiec możecie spędzić swoje wakacje z całą rodziną lub przyjaciółmi. Zrelaksujcie się na leżakach przy basenie, a kiedy zachce Wam się słońca i morza, zejdźcie na piękne, żwirkowe plaże.

Polecane kwatery Riwiera Makarska

Willa Strnj

Riwiera Makarska

Pojemność:
6 Osoby
Cena od:  944 zl za dzień

Willa Drago

Riwiera Makarska

Dostępne od razu
W jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych na Adriatyku, mieście Makarska, znajduje się willa Drago. Klimat śródziemnomorski, bujna roślinno...
Pojemność:
10 Osoby
Cena od:  1308 zl za dzień

Willa Skalinada

Riwiera Makarska

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 10 dni
Villa nie ma miejsca parkingowego na terenie posesji. Goście mają zapewnione miejsce parkingowe na parkingu miejskim (za dopłatą) oddalonym od obiektu...
Pojemność:
8 Osoby
Cena od:  2179 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery! Szeroka oferta ekskluzywnych willi - Riwiera Makarska.

Riwiera Makarska

Jedna od najpiękniejszych plaż na świecie właśnie znajduje się w Brelach, plaża Punta Rata. Spodoba Wam się tam drobny, gładki żwirek, las sosnowy i krystalicznie czyste morze. Jeśli zapragniecie aktywniej spędzić swój wypoczynek, na plażach możecie skorzystać z windsurfingu, paralotniarstwa, rowerka i skutera wodnego, nurkować itp. Nad riwierą wznosi się góra i park przyrody Biokovo, gdzie możecie radować się wędrówką, jazdą na rowerze, czy botanicznym ogrodem Kotišina z endemicznymi roślinami lub wspiąć się na szczyt św. Jure i podziwiać panoramiczny widok na całą riwierę. Jeśli zarezerwujecie jedna z willi na riwierze Makarskiej możecie wyprać się na wycieczkę statkiem na jedną z pobliskich wysp. Obowiązkowo odwidźcie popularny Hvar lub Bol z wyjątkową plażą Zlatni Rat na wyspie Brač.

Po morskiej kąpieli, wieczory możecie spędzić na tarasie swojej wynajętej willi w Makarskiej lub spacerując przy pomorzu.

Zatrzymajcie się w jednej z restauracji na wybrzeżu i zasmakujcie lokalne specjalności i desery. Dla zabawy do poranka najlepiej wybierzcie się do klubów w Makarskiej. Zachwyci Was z pewnością dysko klub Deep umieszczony w jaskini nad morzem, o autentycznej atmosferze, znajdującej się na półwyspie Osejava.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy