Wille Makarska

Wybierzcie najlepsze wille jakie oferuje Makarska

Kwatery w okolicy Makarska
Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Więcej  Zamknij 

Polecane kwatery Makarska


Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 16 dni
Willa Ela znajduje się w Makarskiej, w jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych na Adriatyku. W Makarskiej znajdują się liczne boiska sportow...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 565 zl za dzień

Dostępne od razu
W jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych na Adriatyku, mieście Makarska, znajduje się willa Drago. Klimat śródziemnomorski, bujna roślinno...
Pojemność:
10 Osoby
Cena od: 1303 zl za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 9 dni
Villa nie ma miejsca parkingowego na terenie posesji. Goście mają zapewnione miejsce parkingowe na parkingu miejskim (za dopłatą) oddalonym od obiektu...
Pojemność:
8 Osoby
Cena od: 2171 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery! Szeroka oferta ekskluzywnych willi - Makarska.

Makarska

Nowocześnie urządzone i umeblowane wille w Makarskiej

Aby nasi goście mogli odbiec od codzienności, nasze oferty wzbogaciliśmy willami w Makarskiej, które są nowocześnie urządzone i całkowicie umeblowane. Zarezerwujcie na oddzielnym osiedlu Veliko Brdo lub w pobliżu centrum, w części Gorinka. Nie marzcie jedynie o spędzeniu wakacji w idealnej willi w Makarskiej, tylko od razu to zróbcie i zarezerwujcie willę.

Atrakcje i zajęcia

Spacerując długą promenadą na półwysep św. Petra, będziecie mieli wspaniały widok na Makarską. Tu można zobaczyć latarnię, kościół i jaskinię, która jest częściowo w morzu. W jednej części promenady znajduje się ogrodzenie łańcuchowe, gdzie pary zostawiają swoje miłosne kłódki i klucz wrzucają do morza.

Radujcie się na tarasie oglądając zachód słońca lub wybierzcie się na spacer wzdłuż wybrzeża

Zapoznajcie się z najważniejszymi zabytkami w Makarskej, ulicą Kalalarga, Muzeum Malakologiczne z bogatą kolekcją muszli z Adriatykiem, morzach tropikalnych i subtropikalnych. W muzeum znajduje się wewnątrz klasztoru franciszkanów, który pochodzi z XVI wieku, chronione jako narodowego dziedzictwa kulturowego.

Odwiedźcie jedną z restauracji, aby spróbować specjałów kuchni dalmatyńskiej. Nie przegapcie dalmatyńskiej wędzonej szynki, ser, mięso pieczone z ziemniakami w piecu. Makarska słynie z tortu Makarana, który jest robione zgodnie z tradycyjną recepturą i chronione, jako niematerialne dziedzictwo kulturowe.

Podczas pobytu na wakacjach w luksusowym zakwaterowaniu w Makarskiej możecie aktywnie wypoczywać na górze Biokovo, który jest parkiem przyrody

Odwiedź ruiny zamku z XVII wieku oraz pobliski ogród botaniczny Kotišina. Na szczycie czeka na Was panoramiczny widok na riwierę i wyspy. Oprócz wędrówek, można jeździć na rowerze, latać paralotnią, wypróbować się w wspinaczce, speleologii i kolarstwie górskim.

w lato jest centrem wielu wydarzeń i imprez. Pamiętaj, aby odwiedzić niektóre z wydarzeń podczas Makarskiego kulturalnego lata. Można wziąć udział w festiwalach folklorystycznych, wieczorach rybackich, słuchać koncertów, oglądać występny zespołów, teatralne przedstawienia itp. Makarska słynie z letniego karnawału, więc można się przebrać i wziąć udział w paradzie, która przechodzi ulicami miasta. Dla rozrywki, aż do wczesnych godzin porannych, wybierzcie się do imprez na plaży lub do kawiarni w centrum miasta. Obowiązkowo zawitajcie do klubu Deep, znajdującego się w jaskini przy morzu na przylądku Osejava.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy