Vily Makarska

Vyberte si nejlepší vily které Makarska nabízí

Ubytování v okolí Makarska
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Doporučení ubytování Makarska


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 3 deň
Vila Drago se nachází v jedné z nejznámějších turistických destinací na Jadranu, Makarské. Středomořské klima, bujná vegetace a mnohé oblázkové pláže ...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 7662 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 13 deň
Vila Strnj je umístěna v malém přímořském městečku Živogošće na Makarské riviéře. I když je Živogošće oblíbená turistická destinace s překrásnými obl...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 5527 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka luxusních vil - Makarska.

Makarska

Moderně zařízené a vybavené vily v Makarské

Aby si naši hosté mohli dovolit uniknout z každodenního života, naši nabídku jsme obohatili vilami v Makarské, které jsou moderní a plně vybavené. Rezervujte si v izolované oblasti Veliko brdo, nebo v blízkosti centra v části Gorinka. Nepředstavujte si jen, jak trávíte svou dovolenou na  dokonalém místě jako je vila v Makarské, ale udělejte to skutečností okamžitě

Atrakce a aktivity

Při procházce po dlouhé promenádě až do poloostrova Sv. Petr, budete mít nádherný výhled na Makarskou. Zde můžete vidět maják, kostel a jeskyni, která je částečně v moři. V jedné části promenády existuje drátový plot, kde zamilované páry nechávají své milostné zámky a klíče hodí do moře.

Relaxujte na terase Vily pozorováním západu slunce, nebo se vydejte na procházku podél nábřeží

Poznejte historické památky města Makarska, projděte se po ulici Kalalarga navštivte Malakologické muzeum s bohatou sbírkou mušlí z Jadranu, a tropických a subtropických moří. Muzeum je uvnitř františkánského kláštera z 16. století a je chráněn jako národní kulturní dědictví.

Navštívit některou z restaurací, ochutnejte speciality dalmatské kuchyně. Nenechte si ujít dalmatskou uzenou šunku (pršut) a sýr, marinované maso a brambory pod zvonem v ohništi. Makarska je známá pro svou dort Makarana která se vyrábí podle tradiční receptury a je chráněna a zařazena do nehmotného kulturního dědictví.

Během dovolené v luxusním ubytováni v Makarské můžete se rekreovat na pohoří Biokovo, které je i přírodním parkem

Navštivte pozůstatky hradu z 17. století, a botanickou zahradu Kotišina v blízkosti. Na vrcholu vás okouzlí panoramatický výhled na riviéru a ostrovy. Kromě pěší turistiky, můžete jezdit na kole, vyzkoušet spouštění na padáku, vyzkoušet volné lezení, zkoumat jeskyně, nebo se věnovat horskému bicyklizmu.

Makarska je centrem mnoha letních akcí. Ujistěte se, že navštívíte některé z událostí během kulturního léta Makarské. Můžete se zúčastnit lidových slavností, zažít rybářské večery, koncerty poslouchat a sledovat lidové skupiny, divadelní představení a podobně. Makarska je známá pro svůj letní karneval, kde se můžete zamaskovat a zapojit se do průvodu, který prochází ulicemi města. Pro zábavu až do časných ranních hodin, zajděte si na jednu ze zábav na pláži, nebo v kavárnách v centru města. Ujistěte se, že navštívíte klub Deep, který se nachází v unikátním prostředí v jeskyni u moře.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!