Vily Makarska

Vyberte si nejlepší vily které Makarska nabízí

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Makarska, TOP vily k pronájmu

Chcete strávit svou dovolenou v luxusní vile v středisku Makarska? Relaxujte při soukromém bazénu nebo na pláži. Potěší vás dlouhé oblázkové pláže v centru města. Během horkého dne můžete relaxovat pod borovicemi, nebo se procházet po stezkách po stínu. Okuste se ve vodních sportech, pronajměte si vodní skútr, vyzkoušejte jízdu na padáku, plachtění, potápění a další.

Luxusní vily s bazénem v Makarské s výhledem na moře

Dopřejte si dovolenou v luxusní soukromé vile s bazénem v blízkosti centra, v části Gorinka, z jedné strany s pohledem na hory a přírodní park Biokovo, a na druhé s výhledem na moře. Na našich webových stránkách najdete rozmanitou nabídku, kde si můžete rezervovat ideální vilu s bazénem v Makarské a dopřát si luxusní dovolenou o jaké jste jen snili.

Doporučení ubytování Makarska


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 17 dny
Vila Drago se nachází v jedné z nejznámějších turistických destinací na Jadranu, Makarské. Středomořské klima, bujná vegetace a mnohé oblázkové pláže ...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od:
7554 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 4 hodin
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od:
6513 kč  za den

Vila Jure

Makarska

Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od:
7667 kč  za den

Vila Župa

Makarska

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 3 hodin
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od:
7667 kč  za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka luxusních vil - Makarska.

Moderně zařízené a vybavené vily v Makarské

Aby si naši hosté mohli dovolit uniknout z každodenního života, naši nabídku jsme obohatili vilami v Makarské, které jsou moderní a plně vybavené. Rezervujte si v izolované oblasti Veliko brdo, nebo v blízkosti centra v části Gorinka. Nepředstavujte si jen, jak trávíte svou dovolenou na  dokonalém místě jako je vila v Makarské, ale udělejte to skutečností okamžitě

Atrakce a aktivity

Při procházce po dlouhé promenádě až do poloostrova Sv. Petr, budete mít nádherný výhled na Makarskou. Zde můžete vidět maják, kostel a jeskyni, která je částečně v moři. V jedné části promenády existuje drátový plot, kde zamilované páry nechávají své milostné zámky a klíče hodí do moře.

Relaxujte na terase Vily pozorováním západu slunce, nebo se vydejte na procházku podél nábřeží

Poznejte historické památky města Makarska, projděte se po ulici Kalalarga navštivte Malakologické muzeum s bohatou sbírkou mušlí z Jadranu, a tropických a subtropických moří. Muzeum je uvnitř františkánského kláštera z 16. století a je chráněn jako národní kulturní dědictví.

Navštívit některou z restaurací, ochutnejte speciality dalmatské kuchyně. Nenechte si ujít dalmatskou uzenou šunku (pršut) a sýr, marinované maso a brambory pod zvonem v ohništi. Makarska je známá pro svou dort Makarana která se vyrábí podle tradiční receptury a je chráněna a zařazena do nehmotného kulturního dědictví.

Během dovolené v luxusním ubytováni v Makarské můžete se rekreovat na pohoří Biokovo, které je i přírodním parkem

Navštivte pozůstatky hradu z 17. století, a botanickou zahradu Kotišina v blízkosti. Na vrcholu vás okouzlí panoramatický výhled na riviéru a ostrovy. Kromě pěší turistiky, můžete jezdit na kole, vyzkoušet spouštění na padáku, vyzkoušet volné lezení, zkoumat jeskyně, nebo se věnovat horskému bicyklizmu.

Makarska je centrem mnoha letních akcí. Ujistěte se, že navštívíte některé z událostí během kulturního léta Makarské. Můžete se zúčastnit lidových slavností, zažít rybářské večery, koncerty poslouchat a sledovat lidové skupiny, divadelní představení a podobně. Makarska je známá pro svůj letní karneval, kde se můžete zamaskovat a zapojit se do průvodu, který prochází ulicemi města. Pro zábavu až do časných ranních hodin, zajděte si na jednu ze zábav na pláži, nebo v kavárnách v centru města. Ujistěte se, že navštívíte klub Deep, který se nachází v unikátním prostředí v jeskyni u moře.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023