Vily Makarská riviéra

Vyberte si najlepšie vily ktoré Makarská riviéra ponúka

Ukáž všetky villy Makarská riviéra
Celková známka Makarská riviéra
4.7 / 5 15 Komentár(e)

Makarská riviéra, TOP vily na prenájom

Pre luxusnú dovolenku na Makarskej riviére si vyberte jednu z víl v našej ponuky. Riviéra sa prestiera na vzdialenosť 60 km s krásnymi piesočnatými plážami, nad ktorými sa týči pohorie Biokovo. Centrom riviéry je mesto Makarska, kde sa môžete prejsť po nábreží a navštíviť  historické pamiatky, ako je Benátska fontána z 18. storočia s vyrytým erbom mesta.

Uistite sa, že navštívite Malakologické múzeum, ktoré sa nachádza vo vnútri františkánskeho kláštora s bohatou zbierkou mušlí z celého sveta. Moderne zariadené vily na Makarskej riviére môžu ubytovať viac ako 10 ľudí, takže môžete stráviť dovolenku s rodinou alebo priateľmi. Oddýchnite si na lehátku pri privátnom bazéne, a keď si budete priať okúpať sa v mori, vyberte sa na jednu z krásnych pláží. Jedna z najkrajších pláží na svete, je priamo v stredisku Brela (Punta Rata).

Odporúčanie ubytovania Makarská riviéra

Vila KRZELJ

Makarská riviéra

Rezervuj ihneď
Kapacita:
21 Osoby
Cena od :  270 € /deň

Vila Ognjištar

Makarská riviéra

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 22 hodina
Kapacita:
8 Osoby
Cena od :  182 € /deň

Vila More

Makarská riviéra

Rezervuj ihneď
Kapacita:
10 Osoby
Cena od :  670 € /deň

Vila Skalinada

Makarská riviéra
4,8 Výborný
1 Komentár(e)

Rezervuj ihneď
Vila nemá miesto na parkovanie, parkovanie je možné na verejnom parkovisko (za poplatok) asi vo vzdialenosti 500m od vily,na ktorom hostia môžu odpark...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od :  299 € /deň

Vila Biston

Makarská riviéra
4,6 Vynikajúce
1 Komentár(e)

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Villa pozostáva z dvoch apartmánov. Prvý sa nachádza na prízemí a má jednu spálňu s manželskou posteľou, ďalej obývaciu izbu s jedným samostatným lôž...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od :  316 € /deň

Vila Drago

Makarská riviéra

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 16 deň
Kapacita:
10 Osoby
Cena od :  236 € /deň

Vila Petra

Makarská riviéra

Kapacita:
8 Osoby
Cena od :  420 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka luxusných víl - Makarská riviéra.

Makarská riviéra

Zamilujete si pláž s drobnými kamienkami a borovicový lesík, kam môžete uniknúť po kúpaní v krištáľovo čistom mori. Ak ste za aktívnejšiu dovolenku, počas dovolenky vo vile na Makarskej riviére, takmer na každej pláži môžete vyskúšať windsurfing, paragliding, jazda na vodnom bicykli, jet-ski, potápanie a podobne. Nad riviérou sa týči pohorie a prírodný park Biokovo kde si môžete vychutnať pešiu turistiku, jazdu na bicykli, botanickú záhradu Kotištine s endemickými rastlinami, alebo sa vyberte až na vrchol sv. Jure a užite si panoramatický výhľad na celú  riviéru. Ak si rezervujete jednu z víl na Makarskej riviére, môžete sa vydať na výlet loďou na jeden z ostrovov v okolí. Uistite sa, že navštívite populárny Hvar, a destinaci Bol s unikátnou plážou Zlatni rat na ostrove Brač.

Môžete stráviť večer na terase svojej vily na  Makarskej riviére, alebo pri prechádzke pri mori

Zastavte sa v jednej z reštaurácií na pobreží a ochutnajte miestne špeciality a dezerty. Pre zábavu až do skorých ranných hodín, navštívte jeden z klubov v Makarskej. Poteší vás  diskotéka Deep na polostrove Osejava, ktorý sa nachádza v autentickom prostredí jaskyne pri mori.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!