Kwatery blisko morza Riwiera Makarska

Kwatery przy morzu Riwiera Makarska

Kwatery przy morzu Riwiera Makarska - Zakwaterowanie na wybrzeżu

Makarska riwiera jest popularna ze względu na kilometrowe, żwirkowe plaże, nad którymi rozpościera się pasmo górskie Biokovo. Zarezerwujcie kwaterę nas morzem na Makarskiej riwierze i odkryjcie plażę w miastach: Brela, Baška Voda, Živogošće, Podgora i w pozostałych miejscach nad wybrzeżem. Brela może się pochwalić jedną z najpiękniejszych plaż na świecie, plażą Punta Rata. Rodzina z dzieciakami może tu świetnie spędzić czas, radować gładkim żwirkiem i płytkim morzem, a od mocnego słońca może się ukryć w cieniu sosnowych drzew, przy samej plaży.

Na każdej z plaż możecie się zabawić wodnym sportem, jeździć na rowerku i skuterku wodnym, uprawiając windsurfing, paralotniarstwo itp. W czasie dnia zrelaksujcie się w kafejkach na plażach, a wieczorami spróbujcie koktajle na after beach zabawach. Nocne życie do białego ranka poszukajcie w klubach w Makarskiej. Odwiedźcie także popularny dysko klub Deep, znajdujący się w jaskini przy morzu, na półwyspie Osejava. Podczas swoich wakacji w kwaterze nad morzem na Makarskiej riwierze nie zapomnijcie zwiedzić same miasto Makarska. Pospacerujcie miastem z jednej, na drugą stronę półwyspy, które zamykają zatokę Makarskiej.

Polecane kwatery Riwiera Makarska


Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  392 zl za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 2 dni
Bardzo ważną oceną tego domu jest ocena podana przez gości, którzy zatrzymali się w tym obiekcie.Ocena 4.9 maksymalnej możliwej oceny 5 z pewnością da...
Pojemność:
6 Osoby
Cena od:  639 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  228 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  377 zl za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 17 dni
Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  366 zl za dzień

Pojemność:
5 Osoby
Cena od:  392 zl za dzień

Kwatery nad morzem Lena

Riwiera Makarska

Dostępne od razu
Miejscowość Podgora jest położona 65 km na południowy wschód od Splitu oraz ok. 150 km na północny zachód od Dubrownika, u podnóża masywu górskiego Bi...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  366 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od:  254 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery! Szeroka oferta kwater prywatnych nad morzem - Riwiera Makarska.

Riwiera Makarska

Zarezerwuj zakwaterowanie przy plaży na Riwierze Makarskiej

Przejrzyjcie bogatą kolekcje muszel w malakološkim muzeum, w klasztorze franciszkanów, który jest jednocześnie kulturowym zabytkiem. Zwiedzcie także katedrę oraz mletačku fontannę z XVIII wieku, z wyrzeźbionym herbem miasta. W restauracjach tuż nad wybrzeżem zasmakujcie dalmatyńskie smakołyki. Oprócz kąpieli na plażach, swój wypoczynek możecie spędzić i na wycieczce, płynąc statkiem na jedną z pobliskich wysp. Z Makarskiej możecie wypłynąć na słoneczną wyspę Hvar, Brač, czy Korčulę. Nad przepięknymi plażami Makarskiej riwiery wznosi się park przyrody Biokovo, ulubione wypadowe miejsce, gdzie możecie wędrować, jeździć rowerem i odwiedzić botaniczny ogród.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020