Ubytování u moře Makarska riviéra

Ubytování na pobřeží Makarska riviéra

Ubytování u moře Makarska riviéra - ubytování na pobřeží

Makarská riviéra je populární kvůli kilometrem dlouhým písečným plážím, nad nimiž se tyčí pohoří Biokovo. Rezervujte si ubytování u moře na Makarské riviéře a objevujte pláže v destinací Brela, Baška Voda, Živogošće, Podgora a dalších místech na pobřeží.

Brela se může pochlubit jednou z nejkrásnějších pláží na světě - Punta Rata. Rodiny s dětmi se zde mohou těšit na drobný štěrk a mělké moře. Unikněte ze slunce a relaxujte ve stínu borovic ihned u pláže. Na každé z pláži se můžete pobavit vodním sportům, jízdou na vodním kole, jízdou na vodním skútru, ... Během dne můžete relaxovat v kavárnách podél pláže a večer se pobavit při popíjení koktejlu na after beach party. Noční život až do časných ranních hodin, vyhledejte v klubech v Makarské, a určitě navštivte speciální atmosféru diskotéky Deep, která je umístěna v jeskyni u moře na poloostrově Osejava.

Doporučení ubytování Makarska riviéra


Kapacita:
5 Osoby
Cena od:  2277 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
4 Osoby
Cena od:  2711 kč za den

Kapacita:
4 Osoby
Cena od:  4260 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka ubytování u moře - Makarska riviéra.

Makarska riviéra

Během dovolené u moře na Makarské riviéře nezapomeňte navštívit město Makarska. Udělejte si procházku podél nábřeží od jednoho do druhého poloostrova, který uzavírá zátoku Makarské. Navštivte bohatou sbírku mušlí v Malakologické muzeu ve františkánském klášteře, který je také kulturní památkou. Také navštívit katedrálu a benátskou kašnu z 18. století s vyrytým erbem města. V restauracích podél promenády ochutnejte dalmatskou kuchyni.

Rezervujte si ubytování u moře na Makarské riviéře

Kromě koupání na plážích, můžete během své dovolené vyzkoušet výlet lodí na jeden z blízkých ostrovů. Z Makarské se můžete plavit na sluneční ostrov Hvar, Brač a Korčulu. Kromě krásných pláží na Makarské riviéře se rozkládá Přírodní park pohoří Biokovo, oblíbená výletní destinace, kde se můžete věnovat pěší turistice, jezdit na kole a navštívit botanickou zahradu.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020