Dovolenkové domy Baska Voda

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Baska Voda ponúka

Baska Voda, 1+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Baska Voda ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Baska Voda s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Baska Voda. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Baska Voda a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Baska Voda už teraz!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 19 deň
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 200 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 526 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 16 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 176 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Dom sa prenajíma v celku. V dome sa nachádzajú 2 apartmánové jednotky. Parkovisko je k dispozícií a nachádza sa 50m od objekta. Do objekta vedú schody...
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 117 € /deň

Rezervuj ihneď
Vila Drago (Kód požiadavky: V3111)Vila Drago sa nachádza v jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane, Makarskej. Stredomorské podnebie...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 255 € /deň

Dovolenkové domy v Baska Voda

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Baska Voda. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Baska Voda určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Baska Voda

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Baska Voda, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Baska Voda a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020