Dovolenkové domy Tkon - ostrov Pasman

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Tkon - ostrov Pasman ponúka

Tkon - ostrov Pasman, 41+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Tkon - ostrov Pasman ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Tkon - ostrov Pasman s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Tkon - ostrov Pasman. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Tkon - ostrov Pasman a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Tkon - ostrov Pasman už teraz!


Rezervuj ihneď
Jednorázové prihlásenie (1,50 € na osobu) sa platí pri príchode hosťa. Holiday house is placed on the Island of Pasman, directly on the beach, and it ...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 132 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 16 deň
Jednorázové prihlásenie (1,50 € na osobu) sa platí pri príchode hosťa. Holiday House s located directly on the beach on the island of Pasman, and it i...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 128 € /deň

Rezervuj ihneď
Robinzon Romano sa nachádza v zátoke Zuborovica na ostrove Pašman, v ktorej sa nachádzajú iba 4 domy. Prvý dom je vzdialený len pár metrov, ale je odd...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 173 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Tkon - ostrov Pasman.

Dovolenkové domy v Tkon - ostrov Pasman

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Tkon - ostrov Pasman. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Tkon - ostrov Pasman určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Tkon - ostrov Pasman

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Tkon - ostrov Pasman, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Tkon - ostrov Pasman a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020