Ubytování u moře Tkon - ostrov Pasman

Ubytovanie na pobreží Tkon - ostrov Pasman

Ubytovanie pri mori Tkon - ostrov Pasman- ubytovanie na pobreží

Tkon - ostrov Pasman je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Tkon - ostrov Pasman s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Tkon - ostrov Pasman


Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 95 € /deň

Rezervuj ihneď
Jednorázové prihlásenie (1,50 € na osobu) sa platí pri príchode hosťa. Holiday house is placed on the Island of Pasman, directly on the beach, and it ...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 132 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 96 € /deň

Rezervuj ihneď
House Rosehip is located on the island of Pasman, in the bay Zincena. There is one separate bedroom with a queen bed and a couch for two in the kitche...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 121 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 121 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 18 deň
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 142 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Tkon - ostrov Pasman ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Tkon - ostrov Pasman

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Tkon - ostrov Pasman ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Tkon - ostrov Pasman počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Tkon - ostrov Pasman ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Tkon - ostrov Pasman, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Tkon - ostrov Pasman

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Tkon - ostrov Pasman si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Tkon - ostrov Pasman, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020