Apartmány a domy s bazénom Makarska

Vyberte si najlepšie apartmány a domy s bazénom ktoré Makarska ponúka

Ukáž všetky apartmány a domy s bazénom Makarska
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Hľadáte apartmán alebo dom s bazénom v destinácií Makarska? Potom ste na správnom mieste, pretože sme pre Vás pripravili mimoriadnu ponuku apartmánov a domov s bazénom v tejto oblasti Makarska. Tak jednoducho k dovolenke s bazénom v destinácií Makarska!


Rezervuj ihneď
Vila Ela sa nachádza v Makarskej, jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane. V Makarskej je veľa športových oblastí pre futbal, rugby,...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 152 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Vila Drago (Kód požiadavky: V3111)Vila Drago sa nachádza v jednej z najznámejších turistických destinácií na Jadrane, Makarskej. Stredomorské podnebie...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 310 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Makarska

V Makarskej vyhľadajte aj luxusné apartmány a dovolenkové domy s bazénom

Ak chcete stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského hluku v súkromí svojho luxusného apartmánu alebo domu s bazénom, Makarska je tou pravou voľbou pre vás. Na dovolenke si doprajte luxus ktorý nemáte každý den, rezervujte si apartmán alebo dom s bazénom z našej ponuky v oblasti Puharići a vychutnajte si nádherný výhľad, ktorý sa naskytuje z vašej terasy. Večery strávte relaxáciou pri bazéne s osviežujúcim nápojom, pri čítaní knihy, alebo sa prejdite do centra mesta Makarska, napríklad na výbornú zmrzlinu.

Atrakcie a aktivity

Prezrite si bohatú zbierku mušlí so vzorkami zo svetových morí. Relaxujte pri večery na terase svojho apartmánu či domu s bazénom. Navštívte tiež niektoré reštaurácie, a ochutnajte špeciality Makarskej kuchyne. Ochutnajte dalmatínsku údenú šunku (pršut), syr, pašticadu (dusene s omáčkou), pečené pokrmy a dezerty: tortu Makarana a Makarske rafiole. Koláč je zaradený do nehmotného kultúrneho dedičstva a je vyrobený podľa tradičnej receptúry z pomarančov, citrónov, mandlí, čerešňového likéru a muškátového orieška.

Oddychujte na lehátku pri bazéne, a kedykoľvek, môžete navštíviť pláž v blízkosti vášho apartmánu či domu v Makarskej

Nájdite si svoje miesto na jednej z pláží alebo sa pohodlne usaďte v tieni borovíc. Deti sa môžu tešiť na hru v mori na plytčine. Zo športových aktivít na pláži, môžete vyskúšať jazdu na padáku, prenajať vodný skúter, potápanie, windsurfing a tak ďalej. Popri dlhej mestskej pláži vedie chodník do centra mesta až na polostrov Sv. Petra, a tak si môžete vychutnať prechádzku a vôňu mora. Na polostrove Sv. Peter, uvidíte maják, kostol a jaskyňu. V jednej časti promenády sa nachádza drôtený plot, kde zaľúbené páry symbolicky nechávajú zámok lásky a kľúče hodia do mora. Zastavte sa na pobreží polostrova a vychutnajte si výhľad na nábrežie a pohorie nad mestom.

Počas vašej dovolenky v apartmáne alebo v dome s bazénom v Makarskej, vydajte sa na cestu do prírodného parku prírody Biokovo

Môžete sa rekreovať pešou turistikou alebo jazdou na bicykli alebo sa pobavte v extrémnych aktivítách, ako je horolezectvo, skúmanie jaskýň, paragliding, jazda na horskom bicykli a ďalšie. Navštívte botanickú záhradu a preskúmajte pozostatky hradu zo 17. storočia Vydajte sa až na vrchol Sv. Jure, kde môžete vidieť panoramatický výhľad na ostrovy a krásnu scenériu Makarskej riviéry. V lete sa v meste Makarska koná veľa akcií, ale najobľúbenejšia je Makarske kultúrne leto. Zábava zahŕňa ľudové zábavy, koncerty, predstavenia, športové turnaje a mnoho ďalších aktivít. Uistite sa, že sa zúčastnite v sprievode letného karnevalu a pobavíte sa medzi zábavnými maskami. Navštívte rybárske slávnosti na nábreží, kde okrem dalmatínskych piesní, ochutnáte aj rybie pokrmy a domáce víno. Zábavu až do rána môžete nájsť na plážach alebo v kaviarňach v meste. Uistite sa, že navštívite klub Deep, ktorý sa nachádza v jaskyni pri mori na myse Osejava.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!