Malinska - ostrov Krk

Malinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov Krk

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share

Informácie pre turistov Malinska - ostrov Krk

Malinska je malebná turistická destinácia a prístav ležiaci na západnom pobreží ostrova Krk. Malinska sa v posledných rokoch stále viac rozvíja na kvalitnú dovolenkovú destináciu s množstvom víl s bazénom, penziónov, apartmánov a kempov. Väčšinu kultúrno-historických  pamiatok tvoria cirkevné objekty ako napr. Kostol sv. Márie Magdalény, františkánsky kláštor, tiež múzeum s raritnými exponátmi z roku 1480. Je to miesto známe liečivými kúpelmi. Je tu množstvo pláží, na ktorých si môžete vychutnať oddych v tieni borovíc. Najznámejšia z nich je pláž „Rupa“ (jama), ktorá bola ocenená modrou vlajkou. Milovníci gastronomickej ponuky môžu vyskúšať špeciality tohto kraja v mnohých reštauráciách ako sú napr.: „Noštromo“, „ Jadran“, „ Matteo“, pivnica „Pod Murvu“, pivnica „Intrada“ a pivnica „Amerigo“.

Ukáž viac  Zatvor 

Komentáre hostí Malinska - ostrov Krk

Vynikajúce
4,2
Celková známka hostí

Atmosféra:
4,3
4,3
Istota:
4,5
4,5
Pláže:
3,9
3,9
Priateľskí miestni obyvatelia:
4,4
4,4
Turistická ponuka:
3,9
3,9

 • Výborný 5
  Peter
  Pár, Slovakia (Slovak Republic)
    7.9.2017
  Bolo perfektne
 • Vynikajúce 4,4
  Ladislav
  Rodina, Germany
    31.8.2016
  velmi dobre...
  Malinska, je mensie ,sympaticke mestecko na pobrezi.Je tu vela moznosti vyletov autom ako: Nova Baska, Njivice, Rijeka, mesto KRK (nadhera).Ubytovanie vyzeralo presne ako na fotkach.Velmi mila pani majitelka, grill k dispozicii, co bolo mile prekvapenie. Vyhoda je, ze je to pomerne blizko, a tak ste pri nadhernom mori takpovediac za par hodin. Urcite aj na buduce.
  Trochu chladne more.(neviem, zalezi to aj na pocasi)
 • Výborný 5
  Jarmila
  Skupina prijateljev, Slovakia (Slovak Republic)
    23.8.2016
  velmi dobrá destinácia
  destinácia Malinska je super nakolko má vela pláží a nie je preplnená

Powered by Google Translate

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Malinska - ostrov Krk odporúčanie ubytovania

* ceny od jún 2019 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 4-5
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 2-4
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 4-6
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 2-4

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!