Malinska - ostrov Krk

Umístění: Kvarnerské ostrovy     Zobrazit na mapě
Malinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov KrkMalinska - ostrov Krk

více obrázků

Zavři

     
 • Share

Informace pro turisty Malinska - ostrov Krk

Malinska se nachází v krásné zátoce na západní části ostrova Krk. Toto místo bylo dříve známé díky svému přístavu, dnes díky turistickému středisku. Oblast Malinska je zdobena mnoha písečnými a oblázkovými plážemi, stejně jako skrytými zátokami pro ty, kteří nemají rádi davy. Mezi nejkrásnější pláže patří  Draga (oblázková, částečně betonová pláž, vhodná pro děti), Porat (oblázková, betonová, rodina pláž, která se nachází v centru Porat) a Rupa (v blízkosti města Malinska , oblázková, betonová pláž, upravená pro osoby se zdravotním postižením). Město je také známé svými historickými památkami, které svědčí o jeho dlouhé a bouřlivé minulosti. Navštivte věž zničeného kostela sv. Apolinara (1618), zříceniny benediktinského kostela a konventu z 11. a 12. století. V nedalekém městu Porat můžete navštívit kostel svaté Máří Magdaleny, františkánský klášter z roku 1500 a další historické památky. Během léta se zde konají četné slavnosti a manifestace, jako je slavnost sv. Apolinara, který je patronem města (23. červenec), Malinska noc (konec července), Malinské kulturní léto (15.červen-15.září) stejně jako regaty Kvarner v září. Máte-li rádi noční život, navštivte diskotéky "Crossroad" a "Jungle" ve městě Krk. Milovníci sportu a aktivní dovolené se mohou těšit na tenis, stolní tenis, bowling, mini golf, jezdectví, fotbal, basketbal, plážový volejbal a na všechny druhy vodních sportů. Pokud byste chtěli ochutnat gastronomickou nabídku tohoto regionu, navštivte restaurace "Sottovento" a "Nostromo" nebo hospůdky "Pod Murvu", "Martin" a "Bracera".

Viz více  Zavři 

Atrakce a aktivity

Komentáře hostů Malinska - ostrov Krk

Skvělé
4,2
Celková známka hostí

Atmosféra:
4,3
4,3
Jistota:
4,5
4,5
Pláže:
3,9
3,9
Přátelští místní obyvatelé:
4,4
4,4
Turistická nabídka:
3,9
3,9

 • Nedostačující 2,2
  Iva
  Jednotlivec, Czech Republic
    11.09.2017
  Malinska
  klidná destinace
  V Malinske jsou velké problémy s parkováním aut, pokud nemáte parkovací místo v rámci ubytování, nejezděte autem. Pláže oblázkové, betonová mola, pozor na ježky, hodně lidí. Kdo vyhledáváte památky, tak na ostrově jich moc nenajdete.

Powered by Google Translate

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Malinska - ostrov Krk doporučení ubytování

* ceny za červen 2019 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 4-5
Apartmá - Malinska - ostrov Krk Apartmá Halapir Od 1302 kč
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 2-4
Apartmá - Malinska - ostrov Krk Apartmá Acija Od 1864 kč
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 4-6
 • Malinska - ostrov Krk,
 • Osoby: 2-4

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!