Silo - ostrov Krk

Silo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov KrkSilo - ostrov Krk

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share

Informácie pre turistov Silo - ostrov Krk

Silo je typické pobrežné turistické mesto, ktoré leží na juhovýchodnej strane ostrova Krk. Od mesta Krk je vzdialené len 19 km. Práve z mestečka Silo sa plavili prvá parná loď k Crvikenici, 1. júna 1905, ktorá znamenala začiatok linky Silo-Vrbnik-Crikvenica. V tomto meste nenájdete žiadne hotely, dá sa tu ubytovať len v súkromných apartmánoch. Ako už bolo spomenuté, Silo sa nachádza len kúsok od mesta Krk, čo je typické stredomorské mesto s úzkymi uličkami, početnými kultúrnymi pamiatkami a malebnými štrkovými plážami. Ak máte radi historické miesta, navštívte mesto Krk ... hradby, radnicu, katedrálu so zvonicou, kostoly a rad ďalších kultúrnych pamiatok. Športové a rekreačné nadšenci sa môžu tešiť na tenis, futbal, volejbal, bedminton, basketbal, plachtenie, potápanie, cyklistiku, turistiku a mnoho ďalších aktivít. Ak máte záujem oboznámiť sa s gastronómiou ostrova Krk, navštívte reštaurácie "Portico", "ťarcha", "Ikade" a "Zeba".

Ukáž viac  Zatvor 

Atrakcie a aktivity

Komentáre hostí Silo - ostrov Krk

Vynikajúce
4,1
Celková známka hostí

Atmosféra:
4,2
4,2
Istota:
4,5
4,5
Pláže:
3,7
3,7
Priateľskí miestni obyvatelia:
4,4
4,4
Turistická ponuka:
3,5
3,5

 • Nedostačujúci 1,4
  Vladimir
  Rodina, Slovakia (Slovak Republic)
    8.9.2014
  rusna cesta
  Mala dedinka,
  Neda sa ist skoro nikam poprechadzat za pol hodinku prechodite celu dedinu myslim naozaj celu Jedny potraviny jeden zelovoc dva stanky z oblecenim naozaj skromne az na dve restauracie strednej urovne iba krcmicky
 • Výborný 5
  Sylvia
  Rodina,
    7.9.2013
  Šilo je pekné malé mestečko, ktoré ponúka tri druhy pláži ( pieskovú, štrkovú a panelovú)ktorá sú čisté, okolie okolo upravené. Ďalej toto mestečko ponúka neuveriteľný kľud, ktorý každému pomôže nabrať nové sily do bežného pracovného kolobehu ale aj životného. Ponúka aj krásny výhľad z majáku,kde sa dá pozorovať aj západ slnka, romantické prechádzky, príjemné posedenia v útulných reštavráciach s výhľadom na krásne more, ktoré je čisté ako zrkadlo. Celkovo je to krásne malé mestečko.
 • Výborný 4,8
  Katarína
  Rodina, Slovakia (Slovak Republic)
    23.8.2013
  Pekné stredisko, rušné, každý večer program pre turistov, možnosti výletov, napr. loďkou s preskleným dnom, rýchločln do Crikvenice,... Priateľskí miestni obyvatelia. Sú tam dva markety, zmenáreň, pekáreň, obchodíky so suvenírmi, predaj čerstvého ovocia, veľa reštaurácií. Na pláži každé ráno upratovali (vysypávali smeti).
  Pláž, ktorú označujú ako piesočnatú je štrk premiešaný s pieskom, naše deti tam boli nespokojné, my sme určite chceli piesok, a bola dosť preplnená. Ostatné pláže boli betónové a štrková pláž na západnej časti mesta, tam bolo veľa miesta, aj malý záliv pre malé detičky, tu ale bola potrebná obuv do vody a bolo tam dosť veterno. Mestečko je na náš vkus veľmi rušné, každý večer hlučná hudba na celý záliv a v piatok to vyvrcholilo polnočným ohňostrojom a veľmi hlasnou hudbou do 03.00h (ale možno sme len vystihli nejaký sviatok...) V podstate odporúčam, ale asi pre rodiny s väčšími deťmi.

Powered by Google Translate

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelý 18+
Detí 0-17

Mapa

Silo - ostrov Krk odporúčanie ubytovania

* ceny od august 2017 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

 • Silo - ostrov Krk,
 • Osoby: 2-3
 • Hodnotenie hostí: 4,1
 • Posledná rezervácia pred 4 deň
 • Silo - ostrov Krk,
 • Osoby: 3-5
 • Silo - ostrov Krk,
 • Osoby: 3-5
 • Hodnotenie hostí: 5,0
 • Posledná rezervácia pred 13 hodina
 • Silo - ostrov Krk,
 • Osoby: 4-6
 • Posledná rezervácia pred 17 hodina

Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!