Dovolenkové domy Primosten

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Primosten ponúka

Ukáž všetky dovolenkové domy Primosten
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Primosten. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Primosten a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Primosten už teraz!


Rezervuj ihneď
V malom mieste Bilo v tesnej blízkosti Primoštenu, sa nachádza Vila Adriana. Miesto je známe krásnymi plážami a je ideálne pre rodinnú dovolenku s deť...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 466 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Primosten.

Primosten

Dovolenkové domy v Primosten

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Primosten. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Primosten určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Primosten

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Primosten, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Primosten a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!