Dovolenkové domy Primosten

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Primosten ponúka

Ubytovanie v okolí Primosten
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Primosten. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Primosten a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Primosten už teraz!


Rezervuj ihneď
V malom mieste Bilo v tesnej blízkosti Primoštenu, sa nachádza Vila Adriana. Miesto je známe krásnymi plážami a je ideálne pre rodinnú dovolenku s deť...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 466 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Primosten.

Primosten

Dovolenkové domy v Primosten

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Primosten. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Primosten určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Primosten

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Primosten, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Primosten a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!