Domy Primosten

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Primosten nabízí

Ukáž všechny dovolenkové domy Primosten
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Primosten. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Primosten a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Primosten už teď!


Dostupné okamžitě
V malém městě Bilo v bezprostřední blízkosti Primoštenu se nachází Vila Adriana. Městečko je známé překrásnými plážemi, a je to ideální místo pro rod...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 16841 kč za den

Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 4943 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Primosten.

Primosten

Prázdninové domy v Primosten

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Primosten. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Primosten určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Primosten

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Primosten, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Primosten a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!