Domy Primosten

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Primosten nabízí

Ubytování v okolí Primosten
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Primosten. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Primosten a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Primosten už teď!


Dostupné okamžitě
V malém městě Bilo v bezprostřední blízkosti Primoštenu se nachází Vila Adriana. Městečko je známé překrásnými plážemi, a je to ideální místo pro rod...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 11717 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Primosten.

Primosten

Prázdninové domy v Primosten

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Primosten. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Primosten určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Primosten

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Primosten, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Primosten a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!