Apartmány Kvarner

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Kvarner ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Kvarner, 2554+ top apartmánov na prenájom

Kvarner je oblasť, ktorá sa nachádza v severovýchodnej časti Jadranu, medzi Istriou a chorvátskym pobrežím. Je jednou z najrôznorodnejších oblastí v ktorej sa na malom priestore stretávajú krásne ostrovy, modré more a zelené hory.

Moderné a pekne zariadené apartmány v Kvarneri

Naším želaním je poskytovať našim hosťom čo najlepšiu dovolenku a preto je naša ponuka obohatená o moderné apartmány v Kvarneri, ktorých teplé farby a očarujúci interiér dajú pocítiť dúšok domova. Na našich stránkach nájdete viac ako dvetisíc apartmánov v súkromnom ubytovaní v Kvarneri, a odporúčame zobraziť zoznam všetkých destinácií s najväčším počtom ubytovacích jednotiek, ako sú Crikvenica, Baška, Malinska a Senj. Vyberte si jeden z krásnych apartmánov a zažite dovolenku na nezabudnutie.

Odporúčanie ubytovania Kvarner! Apartmán pre oddych a dovolenku - Chorvátsko. Kvarner ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Krásny rodinný dom s 5 apartmány v ponuke. Všetky apartmány majú klimatizáciu, internet WiFi, parkovacie miesto vo dvore. Dom sa nachádza v Crikvenici...
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
57 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 11 deň
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
79 €  /deň

Rezervuj ihneď
Tento krásny dom sa skladá z 2 ubytovacích jednotiek - apartmánov (jeden sa nachádza na prízemí a druhý v 1. poschodí). Apartmány majú celkovú kapacit...
Apartmán kapacita:
10 Osoby
Cena od :
342 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 deň
Novo zrekonštruované apartmány Viktoria sa nachádzajú v mestečku Lovran. Z apartmánu je výhľad na Kvarnerský záliv a krásne kvarnerské mesto Lovran, k...
Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
100 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
86 €  /deň

Rezervuj ihneď
Apartmán s vlastným parkoviskom je umiestnený iba 300 metrov od pláže v obci Selce. Apartmán má 3 oddelené spálne, kuchyňu s jedálenským kútom a kúpeľ...
Apartmán kapacita:
7 Osoby
Cena od :
100 €  /deň

Apartmán kapacita:
3 Osoby
Cena od :
91 €  /deň

Rezervuj ihneď
V apartmánoch Golden Hour sa môže ubytovať celkovo 8 osôb.Apartmány sú moderné a novo zariadené a poskytujú komfort, ktorý potrebujete na strávenie pr...
Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
85 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 hodina
Apartmán kapacita:
3 Osoby
Cena od :
106 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Apartmán kapacita:
5 Osoby
Cena od :
92 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 deň
I highly recommend this apartment, very clean, close to beach, shop, everything was close. Amazing position.
Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
85 €  /deň

Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
310 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 hodina
Dom sa nachádza v malej dedine Selce, neďaleko Crikvenice. Od centra mesta je len 400 m a na prvú pláž je asi 450 m. Zariadenie sa skladá z niekoľkých...
Apartmán kapacita:
4 Osoby
Cena od :
78 €  /deň

Safe stay
 300 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 400 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 23 hodina
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
93 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 hodina
Apartmán kapacita:
2 Osoby
Cena od :
92 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 hodina
Apartmán kapacita:
5 Osoby
Cena od :
79 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
164 €  /deň

Apartmán kapacita:
6 Osoby
Cena od :
128 €  /deň
Ukáž všetky apartmány Kvarner

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Kvarner

Lacné apartmány  Kvarner

Kvarner vyvinul 160 rokov dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu a jeho ponuka apartmánov, sú cenovo prístupné.  Adriagate.com určite ponúka najväčší počet apartmánov v Kvarneri, ktoré predstavujú najlepší pomer ceny a kvality, vzhľadu a umiestnenia. Najväčší výber apartmánov možno nájsť v Crikvenici, Senju, na ostrovoch Krk, Rab a Lošinj, a vyberte si ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Samozrejme nezabudnite sledovať naše first a last minute a rôzne akcie, a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne  Kvarner

Strávte peknú dovolenku s rodinou v Kvarneri, spriatelte sa s prírodou, relaxujte a hľadať vyhľadajte zábavu v početných aktivitách v regióne. Spoločne objavujte jedinečnú krásu Kvarneru, spojenie modrého mora a zelených lesov. Na Adriagate.com vyhľadajte viac ako tisíc apartmánov, ktoré sú prispôsobené pre rodiny s deťmi pre nezabudnuteľnú dovolenku. Jedna z najlepších destinácií pre rodiny s deťmi v oblasti Kvarner je určite Baška na ostrove Krk,  Vela pláža, ktorá je ideálna pre zábavu a relaxáciu najmladších aj najstarších.

Dovolenka so zvieraťom v oblasti Kvarner

Kvarner je ideálnym miestom pre dovolenku so svojimi štvornohými kamarátmi. Ako sa uistiť, že vy a váš maznáčik cítiť vítaní? Na základe našich výsledkov filtrovania webu, môžete nájsť ten správny apartmán pre vás a vášho domáceho maznáčika. Prezrite si ponuku apartmánov v lokalitách,  kde sú pláže pre štvornohého priateľa osvieženie v horúcich letných mesiacoch: Crkivenica, Baska, Krk a Cres.

Atrakcie a aktivity

Kvarner je ideálnou destináciou vo všetkých ročných obdobiach. V oblasti gorskog kotara- horská oblasť, si môžete užívať zimské radosti, lyžovanie a čerstvý horský vzduch, a len pár kilometrov odtiaľto, môžete pocítiť vôňu soli a počuť zvuky vĺn, ktoré sa strácajú na útesoch najväčších jadranských ostrovov. Vďaka svojmu bohatému kultúrno-historickom dedičstvu, s nedotknutou prírodou a vynikajúcom jedle, Kvarner sa stáva ideálnou turistickou destináciou, pre pokojnú alebo aj aktívnu dovolenku.

Kvarner

Morom, pevninou, vzduchom - na Kvarner je ľahko sa dostať!

Len niekoľko hodín jazdy oddeľuje európske mestá, ako je Viedeň, Mníchov, Budapešť a Benátky od Kvarneru. Každá destinácia v regióne Kvarner, či sa nachádza na ostrovoch, pobreží, alebo v horách, je prístupná a je ľahko dosiahnuteľná po diaľnici, lietadlom, loďou alebo vlakom.

Na Kvarner je najľahšie sa dostať pravidelnou leteckou linkou, nízkonákladovým letom alebo charterom, pretože v centre regiónu, na ostrove Krk, sa nachádza letisko Rijeka. Informácie o cestovných poriadkoch, cenách a ďalšie služby možno nájsť na internetových stránkach letiska. V prípade, že na Kvarner cestujete automobilom, najjednoduchší spôsob, ako cestovať je po diaľnici Záhreb-Split od východu a od západu cez Istrijský ypsilon sa dostanete do mesta Rijeka. Je užitočné vedieť, že mýto sa platí za diaľnice, most na ostrov Krk, tunel Učka, a viac informácií možno nájsť na www.hak.hr. Mnoho trajektových, katamaránskych a rýchlych liniek denne spája pobrežie a ostrovy Kvarnerského zálivu, a preto svoj cieľ cesty môžete ľahko dosiahnuť. Viac informácií o tomto spôsobe cestovania je možné nájsť na webových stránkach Jadrolinija, plavbách Rab, a LNP.

Najatraktívnejšie destinácie v regióne Kvarner

Ak si želáte spoznať veľa pláží, preskúmať život pobrežných mestečiek a ostrovov, alebo si vychutnať krásu hôr, Kvarner je turistickou destináciou, ktorá nenechá nikoho ľahostajným.

Jednou z naj atraktívnejších destinácií je Opatija, kráľovná chorvátskeho cestovného ruchu, ktorá sa nachádza na východnom pobreží Istrijského polostrova. Oddýchnite si v centre mesta v parku Sv. Jakova a navštívte rovnomenný kostol, ktorý je najstaršou stavbou v meste Opatija. Urobte si prechádzku po promenáde Lungo Mare a vyfoťte sa vedľa sochy, Dievča s čajkou, ktorá je jedným z najznámejších symbolov Opatije.

Neďaleko od Opatije, sa nachádza Rijeka, ktorá je najväčší prístav v Chorvátsku. Početné kultúrne a historické pamiatky, múzeá, pláže a zábavné zariadenia, turistická ponuka, robia mesto Rijeka, okrem prístavu a obchodného centra, stále viac obľúbenou prázdninovou destináciou.

Nezaobíteľná je Crikvenica, ktorá je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na severnom Jadrane, s 120 rokov dlhou turistickú tradíciou. Okrem kultúrneho dedičstva, mnoho hotelov z ktorých najstarší bol postavený už v roku 1895, a krásnych pláži, Crikvenica je známa pre výrobu kávy.

Novi Vinodolski návštevníkov láka krásnou prírodou, priezračným morom, ale aj zachovalým kultúrno- historickým dedičstvom. Mesto sa vyvíjalo z Frankopanskej pevnosti Novigrad, a je známe po najstaršom chorvátskom právnom dokumente Vinodolskom zákonníku. Zvonice kostola sv Filipa a Jakuba, Novljanský ľudový tanec a karneval Mesopust , sú najznámejšie symboly tohto mesta.

Kvarnerské ostrovy - Perly severného Jadranu

Cres, Lošinj, Krk a Rab sú najväčšie ostrovy Kvarnerského súostrovia, a vďaka svojej polohe, vplyvom prírody a mnohých kultúrnych a historických udalostí sa stali atraktívnou turistickou destináciou. Naoko tvrdý povrch, ktorý vznikol vplyvom silných vetrov a soli, skrýva bohatú faunu a nebuďte prekvapení, ak počas dovolenky uvidíte tulene, delfíny alebo takmer vyhynutého supa bielohlavého.

Ostrov Krk je najväčším ostrovom v Chorvátsku a s pevninou je spojený mostom. Charakterizuje ho číslo 7. Chorváti sa tu usadil v 7. storočí, sedemkrát sa obránili proti pirátom, siedmy Frankopan bol princ z Krku, a ostrov má sedem hlavných centier, z ktorých sú známe Malinska, Omišalj, Krk a Baška. Symbolom ostrova Krk je (Baščanska ploča)- kamenný zápis, najdôležitejšia pamiatka v Hlaholike. Dobrodruhovia môžu objavovať jaskyňu Biserujka v blízkosti Malinskej,a gastronómovia vychutnávať vynikajúce pochúťky.

Prírodné krásy, kultúrne a historické dedičstvo, bohatstvo voľne žijúcich živočíchov a krásne pláže sú symbolom ostrova Cres. Počas cesty po ostrove môžete navštíviť malé idylické miesta a prírodný jav Vranské jazero a spoznajte rozmanitosť severnej a južnej časti ostrova.

Ostrov Cres je spojený pohyblivý most s ostrovom Lošinj známou oázou čistej prírody a aromatických rastlín. Bohaté prírodné a kultúrne dedičstvo, antické ruiny, čisté pláže, početné akcie a múzeum v otvorenom, miesto Osor, obohacuju turistickú ponuku ostrova a sú veľmi atraktívne pre návštevníkov z celého sveta. Plavbou súostrovím Lošinj a jeho vodami, s najväčšou pravdepodobnosťou stretnete dobrých delfínov.

Ostrov Rab je jedným z najviac zalesnených ostrovov Jadranu, preslávený svojimi románskymi zvonicami, a nechýbajú krásne pláže, kultúrne a historické dedičstvo a festivaly. Nenechajte si ujsť kúpanie na (Paradise Beach) Rajskej pláži, a počas horúcich letných nocí sa zúčastnite na (Rapskej fjere)slávnostiach.

Gorski Kotar - Zelená oáza Kvarneru

Gorskokotarska oblasť je pľúcami Kvarnera, ideálna destinácia pre tých, ktorí radi trávia dovolenku v pokoji a pohode. Ideálny vo všetkých ročných obdobiach, na svahoch horského kotara, je možné zažiť sneh a čistý horský vzduch, chladné letné noci a nedotknutú prírodu.

Gorskokotarska oblasť je rajom pre ľudí, ktorí radi trávia čas v čarovnej prírode, preskúmavať ju, alebo na aktívne prežitie dovolenky. Bohaté kultúrne dedičstvo a zaujímavé akcie, sú len niečo z bohatej palety, ktorú ponúka táto oblasť.

Navštívte Delnice, Mrkopalj, Fuzine, Skrad, Vrbovsko a mnoho ďalších horských destinácií , ochutnajte tradičnú kuchyňu a zregenerujte sa v idylickej prírode. Gorski kotar vás iste nenechá ľahostajným.

Aktívna dovolenka v oblasti Kvarner

Ak ste fanúšikom mnohých aktivít, a adrenalín je to, čo vás udržuje v pohybe, aktívna dovolenka v Kvarneri určite uspokojí všetky vaše športové požiadavky. Vďaka prírodnej rozmanitosti a zemepisnej polohe, v regióne Kvarner sa môžete zapojiť do horolezectva, turistiky, vyskúšať lietanie, potápanie a ďalšie aktivity.

Milovníci turistiky, sa môžu venovať turistike v 4 smeroch ktoré spájajú destinácie na ostrovoch, pobreží a vo vnútrozemí. Na viac než 50 náročnejších a ľahších turistických a výletných trasách, najznámejšie sú Riječka horská trasa, Kapelska turistická trasa alebo Gorska horská trasa, je možné preskúmať všetky krásy Kvarnera a užiť si krásne panorámy.

Jazda na bicykli je veľmi rozvinutá športová aktivita v regióne Kvarner a dnes existuje asi 20 cyklistických chodníkov rôznej náročnosti, ktorými môžete precestovať Kvarner. V jednom dni je možné objavovať krásy hôr, pobrežia a ostrovov. Cestou starých miest Liburnia, je možné spoznať všetky mestá Opatijskej riviéry, a trasou kopcami a údoliami na ostrove Krk spoznať krásy najväčšieho chorvátskeho ostrova.

Užite si výhľad na Kvarner s výšky a skúste si parašutizmus na letisku Grobnik alebo paragliding na rôznych miestach na ostrove Krk, Cres a Rab.

Ponorte sa do modrého podmorského sveta na Kvarneri a preskúmajte podvodné jaskyne, vraky a bohatu faunu i flóru. V oblasti Kvarnerského súostrovia je veľa atraktívnych miest pre potápanie a pre viac informácií a ďalšie pokyny odporúčame, aby ste kontaktovali autorizovaný servis potápačských centier.

Vo vnútrozemí Kvarnera sa môžete tešiť na zimné športy; Alpské lyžovanie, cross-country lyžovanie a sánkovanie. Ukážte svoje lyžiarske umenie na mnohých trasách: Platak, Čelimbaša a Petehovac.

Najobľúbenejšie pláže na Kvarneri

 1. Vela plaža - piesočná a úplne prírodná pláž, udelená je jej Modrá vlajka sa nachádza v Baške na ostrove Krk. Pláž je 1800 metrov dlhá je známa pre svoje tyrkysovo modré more a jemnom piesku, ideálnom pre hranie v plytkom mori. Vďaka bohatom vybaveniu a atraktívnemu toboganu a udržiavanej časti pláže pre všetkých, je pláž atraktívna pre mnohých klientov
 2. Rajska pláža - sa nachádza v stredisku Lopar na ostrove Rab. 2 km dlhá piesočnatá pláž, teplé modré more, husté borovicové lesy a bohatá gastronomická ponuka, robí túto pláž ideálnu pre rodiny s deťmi a tých, ktorí si chcú užiť čisté more.
 3. Crni Molo - jedna z najatraktívnejších piesočnatých pláží v Crikvenici. Je ideálna pre rodiny s deťmi, pretože, okrem jasného modrého mora, ponúka veľa aktivít - tobogán, pieskoviská, ihrisko.

Vedeli ste, že?

 1. Karneval v meste Rijeka je najväčší karneval v Chorvátsku a jeden z najatraktívnejších v Európe. Sunday Times ho vyhlásil ako jednu z najexotickejších udalostí vo svete, a je uvedený v 500 najvýznamnejších udalostí v Európe.
 2. Prvý torpédo s názvom "záchranca pobrežia" sa vyrobilo v Rijeke v roku 1860. Dizainoval ho námorný kapitán Ivan Luppis a anglický inžinier Robert Whitehead.
 3. Najväčšia kolónia supa bielohlavého žije na ostrove Cres, a v hlbinách mora okolo ostrova Lošinj žije 120 delfínov.
 4. Na ostrove Rab bol založený nudizmus. Začiatok nudizma je viazaný na britského kráľa Edwarda VIII. ktorý sa so svojou vyvolenou , američankou Wallis Simpson, prvý začal kúpať bez oblečenia.
 5. Ostrov Susak je geologicky odlišný od ostatných chorvátskych ostrovov. Je tvorený z piesku na skale, a v námornej kartografii bol zaznamenaný v 13. storočí.
 6. Jediný národný kroj v Európe nad kolená, je tradičný odev na ostrove Susak.
 7. Prvý turisti, ktorí prišli na Mali Lošinj bol Dr. Conrad Clar, ktorý priviedol svojho chorého syna. Počas pobytu na ostrove Lošinji, sa jeho syn uzdravil, a povesť ostrova ako zdravotného stredisko sa zvýšila.
 8. František Jozef I., belgická princezná Stephanie, taliansky kráľ Vittorio Emanuele III. a nemecký cisár Wilhelm II. sú jednými z najslávnejších hostí Kvarneru.
 9. Mesto Senj je největrnějšie a tiež najslnečnejšie mesto v Chorvátsku, ktorým prechádza 45. rovnobežka
 10. Tradičná Rabska torta z ostrova , bola po prvý krát naservírovaná a podávana pre pápeža Alexandra III. v roku 1177.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024