Vily Kvarner

Vyberte si najlepšie vily ktoré Kvarner ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Kvarner, TOP vily na prenájom

Luxusné vily s bazénom a ostatným vybavením, ktoré urobia Vašu dovolenku lahodnou. Užívajte si v súkromnom bazéne, tenise, fitnese, wellnesse a ostatnom vybavení v jednej od našich prekrásnych víl z ponuky.

Strávte svoju dovolenku vo vile v Kvarneri

Prenajmite si vilu v najkrajších lokalitách v Kvarneri,v  Opatija, Selce, alebo na ostrove Krk. Užite si nádherný výhľad, pokoj, pohodu a čerstvý vzduch. Oddýchnite si na ležadle pri bazéne vily, čítajte si knihu, ktorú si želáte prečítať už rokmi, a prežite nezabudnuteľnú dovolenku.

Odporúčanie ubytovania Kvarner


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 22 hodina
Vila Bregi sa nachádza na svahoch Opatijskej riviéry. Poloha vily vám ponúka množstvo príležitostí na spoznávanie okolitých miest, či už chcete ísť pe...
Vila kapacita:
10 Osoby
Cena od :
378 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 6 deň
Villa Gardens je moderná a luxusná 5-tich hviezdičková vila postavená podľa našich predstáv a prianí. V závislosti na ročnom období tu naši hostia v z...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
513 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Táto vila ponúka ubytovanie v Grižane s výhľadom na jazero, vybavená je vonkajším bazénom a fitnes centrom a hostia majú k dispozícii bezplatný Wi-Fi....
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
357 € /deň

Safe stay
 80 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 200 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Vila Aurora sa nachádza v mieste Selce, neďaleko mesta Crikvenica. Selce je malé turistické miesto, kde vám čistý vzduch, čisté more a moderné pláže u...
Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
409 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 deň
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
352 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Vila kapacita:
10 Osoby
Cena od :
440 € /deň

Safe stay
 8000 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 600 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Na veľmi pokojnom mieste, v malej dedine neďaleko Crikvenice, sa nachádza tento prázdninový dom zariadený v rustikálnom štýle s kapacitou pre 12 osôb,...
Vila kapacita:
12 Osoby
Cena od :
578 € /deň

Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
217 € /deň

Rezervuj ihneď
Táto vila je jednou z najlepších víl s bazénom vo vidieckej oblasti ostrova Krk. Obklopený prírodou, v dedinke Kras v centrálnej časti ostrova, je to ...
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
335 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Tento nový moderný dom s bazénom, detským bazénom a saunou pojme celkovo 20 osôb a má celkom 10 izieb, každý s vlastnou kúpeľňou a balkónom s krásnym ...
Vila kapacita:
20 Osoby
Cena od :
1142 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 deň
V malebnom starom pobrežnom mestečku Sv. Jelena, nad Mošćeničkou Dragou s výhľadom na Kvarnerský záliv, je krásna Villa Infinity.Vila je postavená z k...
Vila kapacita:
10 Osoby
Cena od :
941 € /deň

Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
278 € /deň

Vila kapacita:
8 Osoby
Cena od :
591 € /deň

Vila LUIS

Kvarner

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Moderná vila sa nachádza v kľudnej časti na predmestí Grižane - malom mieste iba 6000 m od Crikvenice a jej slávnych pláží. Centrum Grižane je vzdiale...
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
434 € /deň

Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
287 € /deň

Vila 2

Kvarner

Rezervuj ihneď
Vila kapacita:
4 Osoby
Cena od :
240 € /deň

Safe stay
 70 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 280 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 18 deň
Vila Albatros sa nachádza v meste Vrbnik na ostrove Krk. Miesto je známe svojim dedičstvom vo forme zachovaných textov v hlaholike a jeho polohou na s...
Vila kapacita:
6 Osoby
Cena od :
256 € /deň
Ukáž všetky villy Kvarner

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka luxusných víl - Kvarner.

Kvarner

Luxusná dovolenka vo vile v Kvarneri

Ak chcete luxus, exkluzívnu dovolenku, odporúčame si pozrieť ponuku krásnych a moderných vil v Kvarneri, ktoré majú všetko, čo potrebujete pre perfektnú dovolenku. Vyberte si vilu v Opatiji, Selce, Lovrane alebo na ostrove Krk a prežite svoju dovolenku iným spôsobom.

Kvarner

Top destinácie, ktoré musíte navštíviť

Každá destinácia v regióne Kvarner je zvláštna a atraktívna pre mnoho návštevníkov. Sú charakterizované rôznymi zvykmi a tradíciami, príbehmi, turistickou ponukou a lahôdkami, ktoré sú pripravované špeciálnymi spôsobmi. Či už si chcete oddýchnuť v pokoji a pohode, alebo radšej dovolenku trávite v známych turistických letoviskách, zaujímate sa o prírodné krásy, činnosti alebo celodenné relaxovanie na plážach, Kvarner je ideálnou destináciou pre vás. Destinácia ktoré nesmiete obísť sú:

 1. Crikvenica - mesto s bohatou turistickou tradíciou. Ideálna pre tých, ktorí chcú zabudnúť na svoje povinnosti a relaxovať na krásnych plážach, ktoré tu nechýbajú. Bohatá ponuka, atrakcie, teplé slnko a krištáľovo čisté more, budú úplne postačujúce pre vašu dovolenku.
 2. Nový Vinodolski - historické mesto sa nachádza južne od Crikvenice. Cenné kultúrne a historické pamiatky, námestia a múzeá sú dôkazom o dávnej histórii mesta. Vďaka svojej tradícii, bohatej ponuke, krásnym plážam a rozvinutou ponukou pre aktívnu dovolenku, láka turistov z celého sveta.
 3. Ostrov Krk - najväčší chorvátsky ostrov so siedmimi hlavnými centrami. Symbolom ostrova Krk je prirodzený jav: jaskyňa Biserujka, pláže Klimno a Vela, historické dedičstvo: Baščanska ploča a vynikajúce jedlo: krevety, šurlice, jahňacie a víno Vrbnička Žlahtina.
 4. Národný park Severný Velebit – objavujte krásy národného parku, Hajdučke a Rožanské kukove(Hajdučku a Rožansku panvu), Lukinu jamu, oblasť Kutarevo a Krasno.
 5. Park Prírody Učka – endemický druh rastliny: učarski zvonček, sup bielohlavý a zlatý orol zdobia tento prírodný park. Vychutnajte si panenskú prírodu a panoramatický výhľad na Istriu a Kvarnerské ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab.

Tradičné gastronomické špeciality - Tradícia a aróma Kvarnera v hrnci

Rozmanitosť regiónu Kvarner, ktorý je rôzny v pobrežnej a hornatej časti, môžeme vidieť aj z pohľadu na kulinárske špeciality, ktoré môžete ochutnať v tejto oblasti.

Kuchyňu Kvareneru charakterizuje pobrežná kuchyňa, ktorá je založená na stredomorskej strave a pokrmu z rýb, olivového oleja, vína, jahňacieho a gaštanov, a horská kuchyňa je bohatá na mäso, zverinu, žaby, huby, destiláty.

Kvarner sa môže pochváliť s mnoho tradičných jedál. Kvôli priezračnému moru, krevety z oblasti Kvarneru, sa považujú za najchutnejšie na svete, a odporučame, aby ste sa pokúsili o ich ochutnávku počas vašej dovolenky.

Tradičný pokrm z ostrova Krkšurlice, domáce cestoviny, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej oslavy. Sú vyrobené z múky, žĺtkov, soli a olivového oleja, a veľmi dobre sa hodia k pokrmu z kreviet alebo dusenému jahňaciemu. Vďaka stáročnej tradícií chovu oviec a slanej vegetácie, ostrovné jahňacie je jednou z najväčších lahôdok v regióne. Chutné sústo obohaťte o pohárik bieleho vína Žlahtina, ktoré sa tradične pestuje na poliach destinácie Vrbnik na ostrove Krk.

Medová rakija alebo medovina (medica) je známy produkt na pobreží Jadranského mora, a tradícia medu a včelích produktov je najmä viazaná za Kvarner. Je to destilát z miestneho medu ostrova Krk, ktorý sa pije ako aperitív, a skvele chutí s gaštanmi z Lovranu.

V Senji skúste med z pohoria Velebit a rakiju, syr škripavac, Krasnarski syr, a pozdĺž Kvarneru, si nenechajte ujsť príležitosť ochutnať miestne špeciality: žgvacet (omáčka z duseným), fanjke (šišky) i pogaču sa skutom (pečivo- so syrom).

Zaslaďte sa tortou Frankopan, tradičný barokový dezert, ktorého tajný recept má viac ako 300 rokov. Môžete ho ochutnať v hotely Internacional v Crikvenici. Podľa tajného receptu sa pripravuje suchý koláč z mandlí, citrónu a cherry likéru - Rapska torta, ktorý môžete ochutnať v jeho pôvodnej podobe na ostrove Rab.

Suveníry

Tradície, kultúra a dedičstvo, špecifický spôsob života, kulinárske špeciality, sú charakteristické pre oblasť Kvarneru. Domorodé a tradičné suveníry, ktoré si kúpite v priebehu Vašej dovolenky na Kvarneri, budú vám navždy pripomínať všetky pohľady, vône a chute tohto krásneho regiónu.

Horská oblasť sa môže pochváliť svojou stáročnou tradíciou spracovanie dreva. Ako originálny suvenír z tejto oblasti, môžete si kúpiť niekoľko drevených produktov do kuchyne a domácnosti. Drevené nádoby, misky a lyžice sú vyrobené v súlade s prísnymi ekologickými kritériami, a ich použitie v kuchyni, vám pripomenie nádhernú dovolenku, ktorú ste strávili v horkej oblasti Kvarneru.

Jedným z najpopulárnejších suvenírov je Morčić, malá černošská hlava s bielym turbanom, ktorý sa vzťahuje k mestu Rijeka. Morčić možno nájsť ako estetickú súčasť šperkov, náušnic či brošne. Kúpte si samostatnú figúrku v rôznych veľkostiach a vyzdobte váš domov, alebo ho kúpte ako darček pre svojich blízkych.

V hoteli MIlenij si môžete kúpiť originálny suvenír tortu: Opatijska Kamelia, a tak svojích najbližśích rozveselte suvenírom autentickej chute Opatije.

Tkanie, tradícia ostrova Cres, sa spoznáva prostredníctvom produktov z vlny z ostrova Cres. Vyrábajú sa tradičným spôsobom a symbolizujú život ostrovanov a využívanie obmedzených zdrojov. Krása a pohodlie týchto produktov, je spomienkou na príjemne strávenú dovolenku na tomto ostrove.

Mnoho liehovín, víno, syry, olivový olej a výrobky z medu a bylín môžu byť ideálny suvenír, ktorý môžete dať priateľom, a tak im priblížiť krásu a tradíciu v regióne Kvarner.

Reštaurácie

Skúste vynikajúce miestne tradičné špeciality v reštauráciách a tavernách po celom Krarneri:

 • Opatija - Reštaurácia " Le Mandrać" - praženicu s krevetami, filet z morského vlka, čokoládový fondán
 • Rijeka - Konoba „Nebuloza“ – Rakija z citróna, pena so špargľou, šurlice z krevetami
 • Krk - Reštaurácia "Sabbia" - marinovaný tuniak, krevety v omáčke, Miramarska kugle
 • Novi Vinodolski - Konoba "Lucija" - tanier s plodmi mora, domáce cestoviny so sviežou ikrou čerstvej ryby -zubatac
 • Senj - Reštaurácia "Paron" - cestoviny plnené hľuzovkami, pečená ryba so zemiakmi a zeleninou
 • Ostrov Krk - konoba "Bracera" - šurlice s miestnym gulášom, ravioli plnené ryby
 • Ostrov Lošinj - Reštaurácia "Noštromo" - biele a čierne rizoto, ryba v soli, papuči
 • Ostrov Rab - Reštaurácia "Petrač" – domáca pálenka z černice, šalát z chobotnice, tuniakový steak s čiernymi a bielymi haluškami.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022