Apartmány Kvarner

Vyberte si nejlepší apartmány které Kvarner nabízí

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Kvarner, 2563+ top apartmánů k pronájmu

Kvarner je oblast, která se nachází v severovýchodní části Jadranu, mezi Istrií a chorvatským pobřežím. Je jednou z najrôznorodnejších oblastí ve které se na malém prostoru setkávají krásné ostrovy, modré moře a zelené hory.

Moderné a pekne zariadené apartmány v Kvarner

Naším želaním je poskytovať našim hosťom čo najlepšiu dovolenku a preto je naša ponuka obohatená o moderné apartmány v Kvarneri, ktorých teplé farby a očarujúci interiér dajú pocítiť dúšok domova. Na našich stránkach nájdete viac ako dvetisíc apartmánov v súkromnom ubytovaní v Kvarneri, a odporúčame zobraziť zoznam všetkých destinácií s najväčším počtom ubytovacích jednotiek, ako sú Crikvenica, Baška, Malinska a Senj. Vyberte si jeden z krásnych apartmánov a zažite dovolenku na nezabudnutie.

Doporučení ubytování Kvarner! Apartmán pro odpočinek a dovolenou - Chorvatsko. Kvarner nabízí ubytování pro vaši skvělou dovolenou v Chorvatsku!


Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
2060 kč  za den

Safe stay
 20 m
Vzdušní vzdálenost od moře
 400 m
Vzdušní vzdálenost od centra místa
Bezplatný internet Bezplatná klimatizace Pet friendly
Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 13 hodin
Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
2051 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 14 dny
Dům má 100m2 a jsou zde tři ložnice a tři koupelny. WiFi a klimatizace jsou zahrnuty v ceně a domácí mazlíčci jsou povoleni a jsou zahrnuti v ceně. Ho...
Apartmá kapacita:
8 Osoby
Cena od:
4463 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 14 hodin
Apartmá kapacita:
6 Osoby
Cena od:
3268 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 6 dny
Apartmá kapacita:
2 Osoby
Cena od:
1987 kč  za den

Dostupné okamžitě
Tento apartmán je velmi moderní a komfortně zařízený a má bazén se zahradou. Nemovitost se nachází v malé klidné části Crikvenice. V přízemí se nacház...
Apartmá kapacita:
6 Osoby
Cena od:
4635 kč  za den

Dostupné okamžitě
Nově zrekonstruované apartmány Viktoria se nacházejí v městečku Lovran. Z apartmánu je výhled na Kvarner a krásné kvarnerské město Lovran, které nabíz...
Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
2403 kč  za den

Apartmá kapacita:
8 Osoby
Cena od:
6524 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 12 dny
Apartmá kapacita:
6 Osoby
Cena od:
2083 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 8 dny
Apartmán s vlastním parkovištěm je umístěn pouze 300 metrů od pláže v obci Selce. Apartmán má 3 oddělené ložnice, kuchyni s jídelním koutem a koupelnu...
Apartmá kapacita:
7 Osoby
Cena od:
2403 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 8 dny
Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
2243 kč  za den

Dostupné okamžitě
Krásně zařízené apartmány se nacházejí 150 m od písečné pláže. Oba apartmány jsou dostatečně velké a v každém se může ubytovat 4 - 5 osob. Jsou vybave...
Apartmá kapacita:
5 Osoby
Cena od:
2403 kč  za den

Apartmá kapacita:
6 Osoby
Cena od:
2374 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 12 dny
Na klidném místě, v blízkosti pláže, je tento apartmán pro 2-4 osoby s balkonem s výhledem na moře.K dispozici je klimatizace, wifi, satelitní TV, gri...
Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
1373 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 1 dny
Dům se nachází v malé vesnici Selce, nedaleko Crikvenice. Od centra města je jen 400 m a na první pláž je asi 450 m. Zařízení se skládá z několika sam...
Apartmá kapacita:
4 Osoby
Cena od:
1888 kč  za den
Ukáž všechny apartmány Kvarner

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Kvarner

Lacné apartmány  Kvarner

Kvarner vyvinul 160 rokov dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu a jeho ponuka apartmánov, sú cenovo prístupné.  Adriagate.com určite ponúka najväčší počet apartmánov v Kvarneri, ktoré predstavujú najlepší pomer ceny a kvality, vzhľadu a umiestnenia. Najväčší výber apartmánov možno nájsť v Crikvenici, Senju, na ostrovoch Krk, Rab a Lošinj, a vyberte si ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Samozrejme nezabudnite sledovať naše first a last minute a rôzne akcie, a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne  Kvarner

Strávte peknú dovolenku s rodinou v Kvarneri, spriatelte sa s prírodou, relaxujte a hľadať vyhľadajte zábavu v početných aktivitách v regióne. Spoločne objavujte jedinečnú krásu Kvarneru, spojenie modrého mora a zelených lesov. Na Adriagate.com vyhľadajte viac ako tisíc apartmánov, ktoré sú prispôsobené pre rodiny s deťmi pre nezabudnuteľnú dovolenku. Jedna z najlepších destinácií pre rodiny s deťmi v oblasti Kvarner je určite Baška na ostrove Krk,  Vela pláža, ktorá je ideálna pre zábavu a relaxáciu najmladších aj najstarších.

Dovolenka so zvieraťom v oblasti Kvarner

Kvarner je ideálnym miestom pre dovolenku so svojimi štvornohými kamarátmi. Ako sa uistiť, že vy a váš maznáčik cítiť vítaní? Na základe našich výsledkov filtrovania webu, môžete nájsť ten správny apartmán pre vás a vášho domáceho maznáčika. Prezrite si ponuku apartmánov v lokalitách,  kde sú pláže pre štvornohého priateľa osvieženie v horúcich letných mesiacoch: Crkivenica, Baska, Krk a Cres.

Atrakce a aktivity

Kvarner je ideální destinací ve všech ročních obdobích. V oblasti gorskog kotara- horská oblast, si můžete užívat zimské radosti, lyžování a čerstvý horský vzduch, a jen pár kilometrů odsud, můžete pocítit vůni soli a slyšet zvuky vln, které se ztrácejí na útesech největších jadranských ostrovů. Díky svému bohatému kulturně-historickém dědictví, s nedotčenou přírodou a vynikajícím jídle, Kvarner se stává ideální turistickou destinací, pro klidnou nebo i aktivní dovolenou.

Kvarner

Mořem, pevninou, vzduchem - na Kvarner je snadno se dostat!

Jen několik hodin jízdy odděluje evropská města, jako je Vídeň, Mnichov, Budapešť a Benátky od Kvarneru. Každá destinace v regionu Kvarner, zda se nachází na ostrovech, pobřeží, nebo v horách, je přístupná a je snadno dosažitelná po dálnici, letadlem, lodí nebo vlakem.

Na Kvarner je nejsnáze se dostat pravidelnou leteckou linkou, nízkonákladovým letem nebo chartrem, protože v centru regionu, na ostrově Krk, se nachází letiště Rijeka. Informace o jízdních řádech, cenách a další služby lze nalézt na internetových stránkách letiště. V případě, že na Kvarner cestujete automobilem, nejjednodušší způsob, jak cestovat je po dálnici Záhřeb-Split od východu a od západu přes Istrijský ypsilon se dostanete do města Rijeka. Je užitečné vědět, že mýtné se platí za dálnice, most na ostrov Krk, tunel Učka, a více informací lze nalézt na www.hak.hr. Mnoho trajektových, katamaránskych a rychlých linek denně spojuje pobřeží a ostrovy Kvarnerského zálivu, a proto svůj cíl cesty můžete snadno dosáhnout. Více informací o tomto způsobu cestování je možné nalézt na webových stránkách Jadrolinija, plavbách Rab a LNP.

Nejatraktivnější destinace v regionu Kvarner

Pokud chcete poznat mnoho pláží, prozkoumat život pobřežních městeček a ostrovů, nebo si vychutnat krásu hor, Kvarner je turistickou destinací, která nenechá nikoho lhostejným.

Jednou z nej atraktivnějších destinací je Opatija, královna chorvatského cestovního ruchu, která se nachází na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Odpočiňte si v centru města v parku Sv. Jakova a navštivte stejnojmenný kostel, který je nejstarší stavbou ve městě Opatija. Udělejte si procházku po promenádě Lungo Mare a vyfoťte se vedle sochy, Dívka s rackem, která je jedním z nejznámějších symbolů Opatije.

Nedaleko od Opatije, se nachází Rijeka, která je největší přístav v Chorvatsku. Četné kulturní a historické památky, muzea, pláže a zábavní zařízení, turistická nabídka, dělají město Rijeka, kromě přístavu a obchodního centra, stále více oblíbenou prázdninovou destinací.

Nezaobíteľná je Crikvenica, která je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na severním Jadranu, s 120 let dlouhou turistickou tradicí. Kromě kulturního dědictví, mnoho hotelů z nichž nejstarší byl postaven již v roce 1895, a krásných pláži, Crikvenica je známá pro výrobu kávy.

Novi Vinodolski návštěvníky láká krásnou přírodou, průzračným mořem, ale i zachovalým kulturně historickým dědictvím. Město se vyvíjelo z Frankopanska pevnosti Novigrad, a je známé po nejstarším chorvatském právním dokumentu Vinodolskom zákoníku. Zvonice kostela sv Filipa a Jakuba, Novljanský lidový tanec a karneval Mesopust, jsou nejznámější symboly tohoto města.

Kvarnerské ostrovy - Perly severního Jadranu

Cres, Lošinj, Krk a Rab jsou největší ostrovy Kvarnerského souostroví, a díky své poloze, vlivem přírody a mnoha kulturních a historických událostí se staly atraktivní turistickou destinací. Naoko tvrdý povrch, který vznikl vlivem silných větrů a soli, skrývá bohatou faunu a nebuďte překvapeni, pokud během dovolené uvidíte tuleni, delfíni nebo téměř vyhynulého supa bělohlavého.

Ostrov Krk je největším ostrovem v Chorvatsku as pevninou je spojen mostem. Charakterizuje ho číslo 7. Chorvaté se zde usadil v 7. století, sedmkrát se ubránili proti pirátům, sedmý Frankopan byl princ z Krku, a ostrov má sedm hlavních center, z nichž jsou známé Malinska, Omišalj, Krk a Baška. Symbolem ostrova Krk je (Bašćanska ploča) - kamenný zápis, nejdůležitější památka v hlaholici. Dobrodruzi mohou objevovat jeskyni Biserujka v blízkosti Malinské, a gastronomové vychutnávat vynikající pochoutky.

Přírodní krásy, kulturní a historické dědictví, bohatství volně žijících živočichů a krásné pláže jsou symbolem ostrova Cres. Během cesty po ostrově můžete navštívit malé idylické místa a přírodní jev Vranské jezero a poznejte rozmanitost severní a jižní části ostrova.

Ostrov Cres je spojen pohyblivý most s ostrovem Lošinj známou oázou čisté přírody a aromatických rostlin. Bohaté přírodní a kulturní dědictví, antické ruiny, čisté pláže, četné akce a muzeum v otevřeném, místo Osor, obohacují turistickou nabídku ostrova a jsou velmi atraktivní pro návštěvníky z celého světa. Plavbou souostrovím Lošinj a jeho vodami, s největší pravděpodobností potkáte dobrých delfínů.

Ostrov Rab je jedním z nejvíce zalesněných ostrovů Jadranu, proslulý svými románskými zvonicemi, a nechybí krásné pláže, kulturní a historické dědictví a festivaly. Nenechte si ujít koupání na (Paradise Beach) Rajské pláži, a během horkých letních nocí se zúčastněte na (Rapska fjera) slavnostech.

Gorski Kotar - Zelená oáza Kvarneru

Gorskokotarská oblast je plícemi Kvarneru, ideální destinace pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v klidu a pohodě. Ideální ve všech ročních obdobích, na svazích horského Kotara, je možné zažít sníh a čistý horský vzduch, chladné letní noci a nedotčenou přírodu.

Gorskokotarská oblast je rájem pro lidi, kteří rádi tráví čas v kouzelné přírodě, prozkoumávat ji, nebo na aktivní prožití dovolené. Bohaté kulturní dědictví a zajímavé akce, jsou jen něco z bohaté palety, kterou nabízí tato oblast.

Navštivte Delnice, Mrkopalj, Fuzine, Skrad, Vrbovsko a mnoho dalších horských destinací, ochutnejte tradiční kuchyni a zregenerujte se v idylické přírodě. Gorski kotar vás jistě nenechá lhostejným.

Aktivní dovolená v oblasti Kvarner

Pokud jste fanouškem mnoha aktivit, a adrenalin je to, co vás udržuje v pohybu, aktivní dovolená v Kvarneru jistě uspokojí všechny vaše sportovní požadavky. Díky přírodní rozmanitosti a zeměpisné poloze, v regionu Kvarner se můžete zapojit do horolezectví, turistiky, vyzkoušet létání, potápění a další aktivity.

Milovníci turistiky, se mohou věnovat turistice ve 4 směrech které spojují destinace na ostrovech, pobřeží a ve vnitrozemí. Na více než 50 náročnějších a lehčích turistických a výletních trasách, nejznámější jsou Riječka horská trasa, Kapelska turistická trasa nebo Gorska horská trasa, je možné prozkoumat všechny krásy Kvarneru a užít si krásné panoramata.

Jízda na kole je velmi rozvinutá sportovní aktivita v regionu Kvarner a dnes existuje asi 20 cyklistických stezek různé náročnosti, kterými můžete procestovat Kvarner. V jednom dni je možné objevovat krásy hor, pobřeží a ostrovů. Cestou starých míst Liburnia, je možné poznat všechna města Opatijské riviéry, a trasou kopci a údolími na ostrově Krk poznat krásy největšího chorvatského ostrova.

Užijte si výhled na Kvarner s výšky a zkuste si parašutismus na letišti Grobnik nebo paragliding na různých místech na ostrově Krk, Cres a Rab.

Ponořte se do modrého podmořského světa na Kvarneru a prozkoumejte podvodní jeskyně, vraky a bohatou faunu i flóru. V oblasti Kvarnerského souostroví je mnoho atraktivních míst pro potápění a pro více informací a další pokyny doporučujeme, abyste kontaktovali autorizovaný servis potápěčských center.

Ve vnitrozemí Kvarneru se můžete těšit na zimní sporty; Alpské lyžování, cross-country lyžování a sáňkování. Ukažte své lyžařské umění na mnoha trasách: Platak, Čelimbaša a Petehovac.

Nejoblíbenější pláže na Kvarneru

 1. Vela plaža - písečná a zcela přírodní pláž, udělená je její Modrá vlajka se nachází v Bašce na ostrově Krk. Pláž je 1800 metrů dlouhá je známá pro své tyrkysově modré moře a jemném písku, ideálním pro hraní v mělkém moři. Díky bohatém vybavení a atraktivnímu toboganu a udržované části pláže pro všechny, je pláž atraktivní pro mnohé klienty
 2. Rajska pláž - se nachází ve středisku Lopar na ostrově Rab. 2 km dlouhá písečná pláž, teplé modré moře, husté borové lesy a bohatá gastronomická nabídka, dělá tuto pláž ideální pro rodiny s dětmi a ty, kteří si chtějí užít čisté moře.
 3. Crni Molo - jedna z nejatraktivnějších písečných pláží v Crikvenici. Je ideální pro rodiny s dětmi, protože kromě jasného modrého moře, nabízí mnoho aktivit - tobogán, pískoviště, hřiště.

Věděli jste, že?

 1. Karneval ve městě Rijeka je největší karneval v Chorvatsku a jeden z nejatraktivnějších v Evropě. Sunday Times ho vyhlásil jako jednu z nejexotičtějších událostí ve světě, a je uveden v 500 nejvýznamnějších událostí v Evropě.
 2. První torpédo s názvem "zachránce pobřeží" se vyrobilo v Rijece v roce 1860. Dizainoval ho námořní kapitán Ivan Luppi a anglický inženýr Robert Whitehead.
 3. Největší kolonie supů bělohlavých žije na ostrově Cres, av hlubinách moře kolem ostrova Lošinj žije 120 delfínů.
 4. Na ostrově Rab byl založen nudismus. Začátek nudismem je vázán na britského krále Edwarda VIII. který se se svou vyvolenou, Američankou Wallis Simpson, první začal koupat bez oblečení.
 5. Ostrov Susak je geologicky odlišný od ostatních chorvatských ostrovů. Je tvořen z písku na skále, av námořní kartografii byl zaznamenán v 13. století.
 6. Jediný národní kroj v Evropě nad kolena, je tradiční oděv na ostrově Susak.
 7. První turisté, kteří přišli na Mali Lošinj byl Dr. Conrad Clar, který přivedl svého nemocného syna. Během pobytu na ostrově Lošinj, se jeho syn uzdravil, a pověst ostrova jak zdravotního středisko se zvýšila.
 8. František Josef I., belgická princezna Stephanie, italský král Vittorio Emanuele III. a německý císař Wilhelm II. jsou jedněmi z nejslavnějších hostů Kvarneru.
 9. Město Senj je největrnější a také nejslunnější město v Chorvatsku, kterým prochází 45. rovnoběžka
 10. Tradiční rabských dort z ostrova, byla poprvé naservírována a podávána pro papeže Alexandra III. v roce 1177.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023