Ivan Dolac - ostrov Hvar

Ivan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov HvarIvan Dolac - ostrov Hvar

více obrázků

Zavři

     
 • Share

Informace pro turisty Ivan Dolac - ostrov Hvar

Ivan Dolac je obec situována na západní straně ostrova Hvar- 10 km od obce Jelsa, 20 km od města Stari grad a 38 od města Hvar. Tunel, který je kilometr a půl dlouhý spojuje obec se zbytkem ostrova. Oblázkové pláže, z kterých nejznámější jsou Šuplja stina (Dutá skála) a Lučišće v blízkosti Sv.Nedjelje, Jagodna, Paklina, Petarčica, dělají z obce přitažlivé místo pro milovníky ticha a klidu, především pro ty, kteří hledají únik z ruchu velkoměsta. Nenajdete tu autobusy, velké hotelové komplexy, nákupní centra ani diskotéky, toto místo je rájem klidu a ubytování je zde dostupné především v soukromých apartmánech. Je tu také možnost pronajmutí „taxi“ lodě, která Vás vezme na vyjížďku kolem ostrova. v obci je supermarket, několik restaurací a všechno další, co byste mohli potřebovat naleznete poblíž obce Jelsa. Na svazích nad obcí Basina jsou četné vinice, kde se vyrábějí nejlepší vína na ostrově Hvar. obec Jelsa, která je vzdálená pouze 10km je obklopena dvěma vrcholy, sv. Mikulášem na západě a na východě vrcholem Hum. V místních kostelech, parcích se nachází mnoho historických pomníků. Z dalších historických památek stojí za zmínku kostel svaté Marie-gotická stavba z roku 1535, která je dnes farností; kostel Panny Marie Dobrého Zdraví (postaven v roce 1535, ochránce Jelsa a okolních měst od nemocí); lapidárium skýtající okolo dvaceti kamenných artefaktů z období antiky a středověku. Za návštěvu stojí také zdejší park, který patří k jedněm z největších v Dalmácii. Pobřeží je členité s množstvím ostrůvků, zátok a mysů, kde si každý najde kousek soukromí a tak může odpočívat daleko od přeplněných pláží. Během pobytu v této malé destinaci určitě navštivte města Hvar, Split nebo Makarska.

Viz více  Zavři 

Komentáře hostů Ivan Dolac - ostrov Hvar

Skvělé
4.4
Celková známka hostí
Atmosféra
4.5
Jistota
4.7
Pláže
4.4
Přátelští místní obyvatelé
4.6
Turistická nabídka
3.7

 • Skvělé 4

  Rodina
  18.07.2012
  MT
  Krásné prostředí na úpatí hor, průzračná voda a když se vracíte od moře, tak vzduch krásně voní. Velice příjemní a ochotní lidé.
  V místě jsou pouze 3 malé oblázkové pláže,v sezóně hodně zaplněné. Mimo tyto pláže se dá najít místo k opalování, ale vstup do moře je dost strmý.
 • Výborný 5

  Rodina
  27.07.2011
  Velmi pěkné místo, krásná příroda, krásné pláže, přátelská atmosféra ...
2/33
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Kde?
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Ivan Dolac - ostrov Hvar doporučení ubytování

* ceny za červen 2020 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

Apartmá - Ivan Dolac - ostrov Hvar Apartmány Antun Od 812 kč
 • Ivan Dolac - ostrov Hvar,
 • Osoby: 2-4
 • Hodnotenie hostí: 4,7
 • Posledná rezervácia pred 4 deň
Apartmá - Ivan Dolac - ostrov Hvar Apartmány Carić Od 3239 kč
 • Ivan Dolac - ostrov Hvar,
 • Osoby: 5-8
Dům - Ivan Dolac - ostrov Hvar Dům Renato Od 3556 kč
 • Ivan Dolac - ostrov Hvar,
 • Osoby: 3-5
 • Hodnotenie hostí: 4,3
 • Posledná rezervácia pred 5 deň
Apartmá - Ivan Dolac - ostrov Hvar Apartmány Marija Od 1270 kč
 • Ivan Dolac - ostrov Hvar,
 • Osoby: 2-3
 • Hodnotenie hostí: 4,7

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020