Affiliate program

Adriagate Affiliate Program

Ak ste majiteľom internetovaje stránky, Adriagate affiliate program je pre Vás ako stvorený! Adriagate affiliate program Vám ponúka možnosti dodatočného zisku z každej rezervácie, ktorú realizuje hosť presmerovaný na stránky Adriagate-a z Vašej internetovej stránky.

Ako pracuje Affiliate program?

Za každého návštevníka, ktorý na stránku Adriagate-a došiel z Vašej stránky...
... a zrealizoval rezerváciu...
...dostanete províziu od 5 do 10%.Prečo sa zapojiť do Adriagate affiliate programu?

  • - za každú službu, ktorú si objedná hosť presmerovaný z Vášho webu na stránku Adriagate-a Vám prináša zisk
  • - Vašou jedinou povinnosťou je postaviť Adriagate link na svoju stránku a všetku starostlivosť o hosťa preberie profesionálny zákaznícky servis Adriagate-a
  • - špecializujeme sa na ubytovanie v Chorvátsku a vďaka tomu je naša ponuka dostatočne široká a kvalitná
  • - stránka Adriagate-a je preložená na 13 jazykov a naši zamestnanci v zákazníckom servise hovoria materinským jazykom hosťa.

Začlenenie do Adriagate addiliate programu je jednoduché a bezplatné.

Potom, čo vyplníte online prihlášku, v priebehu 2 pracovných dní obdržíte používateľské meno a heslo na prístup do Vášho osobného affiliate účtu, v ktorom môžete vyberať affiliate linky a sledovať štatistiku presmerovaných návštevníkov.

Na stránkach Adriagate-a si vyberte banner alebo text, ktorý by ste radi vložili na Vašu stránku. Súčasne vyberte tú časť Adriagate stránky, na ktorú by ste chceli presmerovať hosťa a link kopírujte do generátora, ktorý sa nachádza vo vnútri Vášho affilliate účtu. Generovaný link vložte na Vašu stránku.

Vo Vašom affiliate účte môžete sledovať, koľko Vašich návštevníkov bolo presmerovaných na stránku Adriagate-a, počet poslaných objednávok a zrealizovaných rezervácií. Zároveň môžete sledovať aj výšku Vašej provízie.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností ohľadom Adriagate affiliate programu sme Vám k dispozícii a e-mailovej adrese: affiliate@adriagate.com .


Staňte sa Adriagate affiliate partnerom!
Prihláste sa ešte dnes!
Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií o Adriagate affiliate programe sme Vám k dispozícii na e-mailovej adrese: affiliate@adriagate.com

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2024