Program Affiliate

Adriagate Program Affiliate

Jeżeli jesteście właściecielami stron internetowych, program Affiliate Adriagate jest właśnie dla Was! Program Affiliate Adriagate proponuje Wam możliwość dodatkowego zarobku od każdej rezerwacji dokonanej przez gościa, który na strony Adriagate zostanie skierowany przez Wasze strony.

Jak działa Program Affiliate?

Za każdą osobę, która odwiedziła stronę Adrigate poprzez Państwa witrynę...
...I zarezerwowała="" kwaterę...
...OTRZYMACIE Państwo prowizję w wysokości 5-10%.Dlaczego powinienem przyłączyć się do Program Affiliate Adriagate?

  • - każda rezerwacja, dokonana przez osobę, która na strony Adriagate dotarła poprzez Państwa witrynę internetową przyniesie Wam dochody.
  • - Państwa jedynym zydaniem, jest umieszczenie linku agencji Adriagate na swojej stronie, a pozostałe czynności przejmuje profesjonalny zespół serwisu obsługi klienta Adriagate
  • - Specjalizujemy się w zakwaterowaniu w Chorwacji i dlatego nasza oferta jest bogata i w całości przygotowana profesjonalnie
  • - Strona Adriagate przetłumaczona jest na 13 języków, a w serwisie obsługi klienta pracują rodowici mówcy, dlatego oferujemy usługę w języku gościa

Przyłączenie się do programu Affiliate Adriagate jest łatwe i bezpłatne.

Po wypełnieniu formularza online w terminie 2 dni roboczych prześlemy Państwu nazwę użytkownika i hasło do Państwa rachunku Affiliate, gdzie możecie tworzyć linki i śledzić statystykę przekierowanych gości.

Na stronach Adriagate wybierzcie banner bądź tekst, który chcieliby Państwo umieścić na swoich stronach. Następnie wybierzcie część strony Adriagate, gdzie chcecie skierować gościa i skopiujcie link do generatora, który znajduje sie na Państwa rachunku Affiliate. Wstawcie tworzony link do kodu swojej strony.

Na Państwa rachunku Affiliate możecie sprawdzić, ilu gości zostało skierowanych z Waszej strony na stronę Adriagate, ile zapytań postawiono, ile jest zrealizowanych rezerwacji i jaka jest Państwa prowizja.

Jeżeli macie dodatkowe pytania lub potrzebujecie więcej informacji o programie Affiliate Adriagate, jesteśmy do Waszej dyspozycji na adresie e-mail: affiliate@adriagate.com .


Zostań Partnetrem Affiliate Adriagate!
Zgłoś się już dziś!
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub poszukujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mailowym: affiliate@adriagate.com

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023