Dovolenkové domy Zdrelac - ostrov Pasman

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Zdrelac - ostrov Pasman ponúka

Zdrelac - ostrov Pasman, 1+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Zdrelac - ostrov Pasman ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Zdrelac - ostrov Pasman s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Zdrelac - ostrov Pasman. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Zdrelac - ostrov Pasman a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Zdrelac - ostrov Pasman už teraz!


Rezervuj ihneď
House is placed on the island of Pasman, in the bay cerenje. The facility consists of two separate apartments, each on its own floor, each has two dou...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 185 € /deň

Rezervuj ihneď
Robinzon Romano sa nachádza v zátoke Zuborovica na ostrove Pašman, v ktorej sa nachádzajú iba 4 domy. Prvý dom je vzdialený len pár metrov, ale je odd...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 173 € /deň

Dovolenkové domy v Zdrelac - ostrov Pasman

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Zdrelac - ostrov Pasman. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Zdrelac - ostrov Pasman určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Zdrelac - ostrov Pasman

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Zdrelac - ostrov Pasman, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Zdrelac - ostrov Pasman a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020