Kamenné domy Zdrelac - ostrov Pasman

Zdrelac - ostrov Pasman ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Zdrelac - ostrov Pasman - autentické kamenné domy

Zdrelac - ostrov Pasman má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Zdrelac - ostrov Pasman ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Zdrelac - ostrov Pasman s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Zdrelac - ostrov Pasman, aby sme Vám uľahčili výber


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 hodina
People say that home is where your heart is. I left croatia for economical reasons, I don't live there any more but I return every summer. It was my...
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 100 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 128 € /deň

Kamenné domy v centre mesta Zdrelac - ostrov Pasman

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Zdrelac - ostrov Pasman. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Zdrelac - ostrov Pasman a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Zdrelac - ostrov Pasman

Vyberte si kamenný dom v Zdrelac - ostrov Pasman, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Zdrelac - ostrov Pasman, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020