Dovolenkové domy Novalja - ostrov Pag

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Novalja - ostrov Pag ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Novalja - ostrov Pag, 0+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Novalja - ostrov Pag ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Novalja - ostrov Pag s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Novalja - ostrov Pag. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Novalja - ostrov Pag a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Novalja - ostrov Pag už teraz!


Rezervuj ihneď
This stone two-storey mediterranean house is only few steps from the beach away, On the ground floor there is a kitchen with dining room and living ro...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 337 € /deň

Dovolenkové domy House Novalja - ostrov Pag

Stara Novalja - ostrov Pag 4,75 km od Novalja - ostrov Pag Vzdušná vzdialenosť od centra miesta

Safe stay
 60 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 1 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 191 € /deň

Dovolenkové domy v Novalja - ostrov Pag

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Novalja - ostrov Pag. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Novalja - ostrov Pag určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Novalja - ostrov Pag

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Novalja - ostrov Pag, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Novalja - ostrov Pag a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022