Apartmány Novalja - ostrov Pag

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Novalja - ostrov Pag ponúka

Ukáž všetky apartmány Novalja - ostrov Pag
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Novalja - ostrov Pag! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Novalja - ostrov Pag, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Novalja - ostrov Pag

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Novalja - ostrov Pag

V Novalji nájdete apartmán za prijateľné ceny

Turistická ponuka v mieste Novalja, je uznávaná, lebo zahŕňa všetky generácie, a tak sa stala jednou z najžiadanejších prázdninových destinácií. Z tohto dôvodu sme sa snažili obohatiť našu ponuku apartmánov v Novalji, ktoré budú dostupné pre každý rozpočet. Odporúčame, aby ste si zarezervovali apartmán v oblasti Lokvica a Lokunja, ktoré sa nachádzajú  len pár minút chôdze od mora, a sledujte naše propagačné akcie, first minute, last minute, a tým ušetrite až viac ako 25%.

Novalja ponúka apartmány pre rodiny s deťmi

Pre vašu  rodinu máme na našich stránkach  ponuku apartmánov v Novalji,  ktoré sú vybavené všetkým, čo potrebujete pre bezstarostné strávenie  dovolenky. Rezervujte si apartmán v centre mesta, skadiaľ  máte len pár minút chôdze od pláže a mnohých reštaurácií a krčmičiek. Odporúčame navštíviť reštauráciu "Antonio" reštaurácie "Boškinjac" a vziať svoju rodinu na piesočnú pláž Babe, ktorej charakteristickým rysom je teplé, čisté more a bohaté množstvo reštaurácií a rekreačných zariadení.

Vezmite svojho domáceho maznáčika do dovolenkového apartmánu v Novalji

Pre našich hostí, ktorí sú majiteľmi domácich zvierat,aby mohli stráviť bezstarostnú dovolenku v Novalji v našej ponuke sa nachádzajú aj apartmány, kde sú vaše domáce zvieratá  vítané. Jednoduchými výsledkami filtrovania, môžete si rýchlo vybrať ubytovanie pre vás a vašich miláčikov, a naše odporúčanie je objednať si ubytovanie v oblasti Bok alebo Lokunje, neďaleko pláže Straško, ktorej časť je označená ako pláž pre psov.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!