Ubytování u moře Rogoznica

Ubytování na pobřeží Rogoznica

Ukáž všechno bydlení u moře - Rogoznica
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Na této stránce si prohlédněte top nabídku ubytování u moře v destinací Rogoznica

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka ubytování u moře - Rogoznica.

Rogoznica

Apartmány a domy u moře v Rogoznici za přijatelné ceny

Pro dokonalou dovolenou pro Vás, jsme naši nabídku ubytování obohatili o výhodné apartmány a domy u moře v Rogoznici. Prohlédněte a rezervujte si apartmán u moře v Rogoznici v části Crljina nebo Stupin Čeline, nebo dům v lokalitě Zatoglav nebo Zečevo. Plavte a opalujte se na nedaleké pláži a vychutnat si pohled a zvuk moře z vaší terasy. Sledujte naše akce a slevy first a last minute, a ušetřete více než 25%.

Moderní ubytování u moře v Rogoznici

Naši hosté hledají moderní a vkusně zařízené ubytování v soukromí u moře, který vyzařuje luxus. V Rogoznici v oblasti Zatoglav, Kanica a Ražanj najdete krásné a moderní venkovské domy a apartmány situované na samé pláži. Velké terasy s výhledem na moře, vás jistě osloví na první pohled.

Atrakce a aktivity

Na některých plážích jsou kavárny a restaurace, takže se můžete osvěžit po koupeli. Vyzkoušejte některá jídla z tradiční dalmatské kuchyně, pokrmy z ryb a mořských plodů, různých pokrmů na grilu nebo pečené pod pokličkou (ispod pèce), atd., Během pobytu v ubytovacích zařízeních u moře v Rogoznici, projděte se po starém městě, které se nachází na ostrově, který je od 19. století spojen s pevninou. Město zdobí dlouhá promenáda s palmami, úzké uličky a kamenné domy. Kostely ve městě jsou věnovány panně Marii, a zejména je důležitá slavnost ,, Panny Marie od Kapelica ,, při doprovodu po moři a pevnině se následuje obraz panny Marie.

Nenechte si ujít další akce, jako je Noc Rogoznice nebo Rybářské noci, kde se můžete pobavit a užít si jídla z čerstvých ryb a domácí víno. Pokud hledáte zábavu až do časných ranních hodin, vyhledejte klub Admiral v přístavu nebo klub Aurora v okolí. Rogoznica je jedním z nejkrásnějších a nejbezpečnější přístavů a ​​je populární mezi námořníky. Marina Frapa je moderní komplex přístavu, s 450 kotvišti a s celou řadou dalších zařízení a restaurací. Nenechte si ujít kavárna pod vodou v přístavu. Neobvyklá atmosféra kavárny Dračí jeskyně (Zmajeva spilja) Vás potěší, protože přes okna můžete pozorovat mořský život.

Rezervujte si ubytování v Rogoznici a nenechte si ujít návštěvu přirozeného jevu ,, Dračí oko, na které se vážou různé legendy a příběhy

Ve skutečnosti, je to solné jezero, které z důvodu neobvyklých přírodních jevů někdy změní barvu na mléčné-zelenou, a to místní obyvatelé nazývají "probuzení draka". Udělejte si čas na návštěvu některého z národních parků, během své dovolené u moře v Rogoznici. Navštivte Národní park Kornati a užijte si křišťálově čisté moře a nedotčenou přírodu. Uvidíte ostrovy poseté kamennými zdmi, které byly postaveny lidskou rukou. Svezte se do národního parku Krka, kde se můžete projít po turistických stezkách a pozorovat vodopády. V jedné části řeky Krky, si můžete i zaplavat pod vodopády.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!