Apartmány Rogoznica

Vyberte si nejlepší apartmány které Rogoznica nabízí

Ukáž všechny apartmány Rogoznica
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Rogoznica! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Rogoznica, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Rogoznica

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Rogoznica

Rogoznica nabízí výběr z apartmánů za přijatelné ceny

Polohou v samém srdci Dalmácie obklopena krásným křišťálově čistým mořem, v Rogoznici se rozvinula nabídka levných apartmánů v ubytováni na soukromí. Na našich webových stránkách najdete určitě nejbohatší výběr apartmánů v destinací Rogoznica, za dostupné ceny a pěkně zařízeným interiérem, nedaleko od centra a pláže. Sledujte naše akční nabídky. Využijte first a last minute slevy, které lze nalézt na našich webových stránkách, a ušetřete více než 25%.

Prožijte dovolenou s rodinou v apartmánu v Rogoznici

Vzhledem k tomu, že jsou naši hosté většinou rodiny s dětmi, posnažili jsme se obohatit naši nabídku o apartmány vhodné pro malou nebo velkou rodinu v Rogoznici. Rogoznica a širší okolní oblast kolem Rogoznice např. Stupin Celine, kde se nachází velmi vhodná pláž pro děti. je oblast, kterou my jako agentura určitě doporučujeme rodinám. Rogoznica je klidné místečko které právě navštěvují rodiny s dětmi, a stejně pro to, jak rodinná destinace je uznávána již mnoho let. Adriagate.com v Rogoznici má místní kancelář, která je k dispozici všem hostům kvůli různým otázkám, nebo informace a služby jako jsou rodinné výlety do národního parku Krka atd ..

Atrakce a aktivity

Většina kostelů je věnováno Marii, a během svátku ,, Panny Marie od Kapelica ,, v červenci se koná průvod po pevnině i po moři, který následuje obraz panny Marie. Pokud se ocitnete v Rogoznici v době akcí jako je například Noc Rogoznice nebo Rybářská noc, kromě ochutnávky čerstvých grilovaných ryb, budete moci ochutnat i místní víno. Pokud chcete jít na párty až do rána, navštivte klub Admiral v Marine Frapa nebo klub Aurora v okolí. Rogoznica je oblíbený přístav kvůli své hluboké zátoce. Zde se nachází komplex Marina Frapa, s více než 450 kotvišti pro lodě.

V přístavu můžete navštívit kavárnu, a přes podvodní okna pozorovat mořský život. Navštivte přírodní úkaz Dračí oko. Je to vlastně slané jezero, které je centrem mnoha legend a příběhů díky svému neobvyklému jevu. Zatímco relaxujete v apartmánu v Rogoznici, určitě navštivte i jednu z pláží v četných malých zátokách. Rodinám s dětmi se bude určitě líbit pláž Miline a Sepurine. Můžete si také vybrat jednu z pláží v odlehlých zátokách.

Během svého pobytu v jednom z apartmánů v Rogoznici, udělejte si čas na návštěvu jednoho z národních parků

Vydejte se na výlet nebo si pronajměte loď a plujte mezi ostrovy souostroví Kornati a vychutnejte si nedotčenou přírodu a ticho. Pokud dáváte přednost cestování po souši, odvezte se autem do národního parku Krka, kde si budete vychutnávat zvuk řeky, a po pěších stezkách pozorovat vodopády. V jedné části parku si můžete také zaplavat pod vodopády.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!