Slano (Dubrovnik)

Umístění: Riviéra Dubrovník
Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Video presentationSlano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)

více obrázků

Zavři

     
 • Share

Informace pro turisty Slano (Dubrovnik)

Slano je miesto, ktoré sa tiahne zálivom v dĺžke 2 km. Od Dubrovníka je vzdialený len 35 km. Slano je atraktívna destinácia aj vďaka svojim klimatickým podmienkam a množstvu pláží z jemného štrku. Hlavný spôsob živobytia tamojších obyvateľov je rybolov, poľnohospodárstvo a turizmus. Slano a okolie bolo osídlené už v dávnych dobách o čom svedčia pozostatky hradov (hradby, pevnosti) a zrúcaniny na okolitých kopcoch. Tí, ktorí by chceli vyskúšať tamojšie špeciality by mali zájsť do reštaurácií  „Kolarin“, „Relly“ „Maestral“. Počas pobytu v tomto nádhernom meste určite nevynechajte návštevu historického mesta Dubrovník- najväčšia chorvátska turistická atrakcia.

Viz více  Zavři 

Komentáře hostů Slano (Dubrovnik)

Skvělé
4.2
Celková známka hostí
Atmosféra
4.5
Jistota
4.6
Pláže
4
Přátelští místní obyvatelé
4.3
Turistická nabídka
3.7

 • Výborný 4.6
  Josec
  Pár Czech Republic
  25.07.2014
  Josef
  The place as whole, when it is not ideal weather for swimming in the sea, you can simply go for a walk to the moutains. Available are relatively short trips around 10 km and they offer awesome sightings.
  Relatively limited number of beaches.
1/25
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Kde?
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Slano (Dubrovnik) doporučení ubytování

* ceny za červen 2020 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

Pokoj - Slano (Dubrovnik) Pokoj Vlahović Od 1078 kč
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 2
 • Hodnotenie hostí: 4,9
Dům - Slano (Dubrovnik) Dům Planika Od 6145 kč
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 4-6
 • Posledná rezervácia pred 10 hodina
Apartmá - Slano (Dubrovnik) Apartmány Dijana Od 1510 kč
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 4-5
 • Hodnotenie hostí: 5,0
Dům - Slano (Dubrovnik) Dům Antun Od 4760 kč
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 6-8

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020