Slano (Dubrovnik)

Lokalizacja: Riwiera Dubrownik     Zobacz na mapie
Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Video presentationSlano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)Slano (Dubrovnik)

Więcej zdjęć

Zamknij

     
 • Share

Informacje o turystycznych destynacjach Slano (Dubrovnik)

Slano jest małą miejscowością, leżącą w ładnej zatoce o długości 2 km. Wioska jest oddalona zaledwie o 35 km od zabytkowego miasta Dubrovnik. Slano i jej okolice były zamieszkiwane już w czasach prehistorycznych, co potwierdzają ruiny zamku (fortalicji i murów obronnych na pobliskich wzgórzach) oraz w starożytności (rzymskie Castrum na wzgórzu Gradina oraz sarkofagi z wczesnego okresu chrześcijaństwa, które dziś są przechowywane w kościele franciszkanów). Miejscowa ludność żyje z hodowli, rybołówstwa, uprawy winorośli, oliwek i owoców, wyrobu oliwy z oliwek i wina, a także ostatnio z turystyki. W Slano znajdują się piękne zatoczki, gdzie możesz relaksować się na żwirowych, piaszczystych, kamienistych i betonowych plażach. Jest idealnym miejscem, jeśli chcesz spędzić czas w ciszy i spokoju. Miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku mogą grać w siatkówkę plażową, tenisa, piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę, jeździć na rowerze, uprawiać wspinaczkę, żeglować, łowić ryby i robić mnóstwo innych fascynujących rzeczy. Jeśli masz ochotę zapoznać się z kuchnią tego regionu i spróbować serwowanych tu specjałów kulinarnych, powinieneś wybrać się do restauracji „Grgurići“, „Kolarin“ i „Maestral“. Podczas Twojego pobytu w tym uroczym miejscu, nie możesz zapomnieć o zwiedzeniu Dubrovnika – największej atrakcji turystycznej w Chorwacji.

Więcej  Zamknij 

Komentarze gości Slano (Dubrovnik)

Fantastyczny
4,2
Łączna ocena gości

Atmosfera:
4,4
4,4
Bezpieczeństwo:
4,5
4,5
Oferta turystyczna:
3,7
3,7
Plaże:
4,0
4,0
Przyjacielscy mieszkańcy:
4,3
4,3

 • Fantastyczny 4,6
  Łukasz
  Para, Poland
    4.9.2015.
  Cicho i spokojnie, z dala od tłumu
  Jeśli z dala od tłumu to tylko Slano. Cicho, ładnie, bezpiecznie, plaże ok. Oferta rozrywkowa na dobrym poziomie. Polecam.
 • Doskonały 5
  Andrzej
  Rodzina, Poland
    27.9.2013.
  Wypoczynek we Wrześniu
  Mała , spokojna miejscowość , niedaleko do Dubrownika i na półwysep Peljesac
  bez uwag
 • Doskonały 5
  Joanna
  Rodzina, Poland
    16.8.2013.
  Bardzo spokojna, malownicza miejscowość, bardzo czyste morze. Kwatera o rodzinnym klimacie.Bardzo dobre warunki pobytu.

Powered by Google Translate

Wybierz riwierę

ZNAJDŹ KWATERĘ
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Dorosły 18+
Dzieci 0-17

Mapa

Slano (Dubrovnik) polecane kwatery

* ceny na lipanj, 2018 dla maksymalnej liczby osób w kwaterze i pobyt minimum 7 dni

 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 2-3
 • Ocena gości: 4,4
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 2
Dom - Slano (Dubrovnik) Dom Antun Od 725 zl
 • Slano (Dubrovnik),
 • Osoby: 8

Members of
Croatian National Tourist Board
Association if Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy