Vila Elizabet

 
Kastelir  
Od 35,11-99,20 € za osobu
Cena za osobu/deň: 35.11 €
Príchod:
Odchod:
Hosť:
 • Dospelých(18+)
 • Detí(12-18)
 • Detí (3-11)
 • Bábätiek(0-2)
OK
Vybavenie rezervácie do 2 minút.
REZERVUJTE A UŠETRITE
Pri rezervácii tohto ubytovania získavate právo na darčekový poukaz v hodnote .
Pridaj do môjho výberu
 • Share
Podmienky platby

Vyberte si voľný termín, aby ste mohli vidieť spôsob a dynamiku úhrady k objektu.

   Zobraziť na mape Zobraziť na mape
   [paragrafStart take="random"][start]

   Naši hostia svoju dovolenku v tomto ubytovaní ohodnotili veľmi vysokou známkou {OBJECT-GRADE} z maximálneho možného počtu 5. Toto hodnotenie je dôležité, pretože hostia hodnotia lokalitu, pohodlie a čistotu ubytovanie a ochotu majiteľa.

   [end][start]

   Dom je ohodnotený {OBJECT-GRADE}, od maximálneho možného 5, ktoré naši hostia môžu dať každému ubytovaniu po pobyte v ňom. Svoje skúsenosti v objekte, hostia môžu ohodnotiť a komentovať, a tým vyjadriť svoju spokojnosť s kvalitou ubytovania a majiteľom.

   [end][start]

   Každý hosť po svojom pobyte v dome, môže komentovať a hodnotiť ubytovanie v niekoľkých kategóriách. Z maximálneho možného skóre 5, dom získal vysoké hodnotenie {OBJECT-GRADE} ktoré potvrdzuje spokojnosť klientov, ktorí sa zdržiavali v ubytovacom zariadení.

   [end][start]

   Po pobyte v ubytovacom zariadení, každý hosť môže vyjadriť svoje dojmy a okomentovať ubytovanie vo viacerých kategóriách, a tým nepriamo dať odporúčania budúcim hosťom. Tiež naši hostia, každej kategórií udeľujú hodnotenie od maximálne 5, a celkové hodnotenie tohto objektu je {OBJECT-GRADE} čo znamená vysokú kvalitu tohto ubytovania.

   [end][start]

   Veľmi dôležitým znakom tohto domu a jeho majiteľa, je práve hodnotenie, ktoré prideľujú hostia, ktorí tu boli ubytovaní. Hodnotenie {OBJECT-GRADE} od maximálneho 5 určite dáva pozitívne odporúčania k rezervovaniu tohto objekta.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Najväčšou črtou tohto zariadenia je {OBJECT-POOL} kde sa môžete osviežiť počas horúcich letných dní. Oddýchnite si na ležadlách pod slnečníkmi a vychutnajte si dovolenku.

   [end][start]

   Jedinečná charakteristika, tohto domu je {OBJECT-POOL} ktorý ponúka luxus, ktorý nemôžete zažiť každý deň. Užite si svoju privátnosť ďaleko od mestského ruchu a oddýchnite si v miery a tichu na lehátku pri bazéne, a využite možnosť a prečítajte knihu ktorej čítanie už rokmi odkladáte.

   [end][start]

   {OBJECT-POOL} je určite výhoda, ktorá láka turistov stráviť svoju dovolenku v tomto dome. Okrem plávania v bazéne, využite prestávku na kúpanie v krásne modrom mori, zatiaľ čo večere môžete stráviť v príjemnej spoločnosti pri bazéne.

   [end][start]

   Perfektnú dovolenku, o ktorej ste niekedy len snívali, vám môže poskytnúť tento dom a jej nádherný {OBJECT-POOL}. Vráťte sa do rovnováhy relaxáciou v ležadle pri bazéne pri piesni cvrčkov, zatiaľ čo vás hladí jemný vánok.

   [end][start]

   Príležitosť stráviť dovolenku uprostred prírody, ďaleko od mestského hluku a stresu vám poskytne ubytovanie, ktorého je hlavnou črtou {OBJECT-POOL}. Strávte svoj čas opaľovaním na lehátku a kúpaním v bazéne, a aby pocítili jedinečné osvieženie, vydajte sa na najbližšiu pláž a užite si vôňu mora a borovíc.

   [end][start]

   Najdôležitejším rysom tohto domu je určite {OBJECT-POOL} pri ktorom môžete stráviť nezabudnutelné okamihy. Cez deň sa okúpte a opaľujte na ležadle pri bazéne obklopenom prírodou v súkromí svojho ubytovania. Strávte romantický večer popíjaním osviežujúceho nápoja, alebo koktailu na čerstvom vzduchu pri bazéne.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Váš spoločenský život pod otvoreným nebom doplní {OBJECT-BBQ}, kde si môžete pripraviť šťavnaté jedlo pre svojich blízkych. Odporúčame rybu ktorú si môžete kúpiť na domácom trhu alebo u rybárov.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ} ktorý sa nachádza v dome, zdokonalí každé jedlo. Pre skutočný stredomorský zážitok, odporúčame pripraviť rybu, recept na prípravu nájdete u domáceho.

   [end][start]

   Tento objekt vo svojom vybavení tiež ponúka {OBJECT-BBQ}. Ak ste ešte nikdy negrilova, teraz si to môžete vyskúšať, a pripraviť jedlo, ktoré vás a vašich blízkych potešia. Máme tiež užitočné rady pre Vás: Pred položením ryby na gril, dobre ho nahrejte, aby sa ryby počas grilovania nezalepili o mriežku.

   [end][start]

   Pripravte svoje chuťové bunky na chutné jedlo na grile, pretože toto zariadenie môže poskytnúť svojim hosťom {OBJECT-BBQ}, aby si mohli pripraviť chutné jedlo. Naše odporúčanie je kúpiť čerstvé ryby a pripraviť ich na Stredozemný spôsob: posolte ju, dodajte trochu petržlenovej vňate, a počas pečenia ju priebežne pretierajte s rozmarínovu vetvičkou, ktorú ste predtým namočili v olivovom oleji.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ} ktorý má vo svojom vybavení, tento dom dáva možnosť Vám a Vaším najmilším zažiť jedinečnú stredomorskú atmosféru, pripravovaním autohtonných pokrmov: grilované ryby. Ryby je možné zakúpiť na miestnom rybom trhu, väčšom obchode alebo priamo od rybárov, a odporúčame vám pripraviť modrú rybu, ako napríklad sardinky alebo makrelu.

   [end][start]

   Jedna z predoností , ktorú má toto zariadenie je určite {OBJECT-BBQ} kde si môžete vyskúšať na grilovanie a prípravu lahodných pokrmov. Pri príprave grilovaných pokrmov môžete použiť brikety alebo uhlie, a aby sa ryba alebo mäso nezalepili, dobre nahrejte mriežku, a uistite sa, že je oheň rovnomerný a dostatočne silný.

   [end][start]

   Vyskúšať si grilovanie, pretože tento dom pre vás pripravil {OBJECT-BBQ}. Vedeli ste, že ryba pláva trikrát? V mori, oleji a víne. Tak neváhajte a pripravte si chutnú rybu na grile, po upečení ju zalejte olivovým olejom, a vaše jedlo zdokonaľte pohárikom vína.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Vaša večery môžete stráviť v centre Kaštelir, ktoré je vzdialené {OBJECT-CENTERDISTANCE} alebo prechádzkami pozdĺž mora, ktoré je vzdialené {OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Objekt je vzdialený {OBJECT-CENTERDISTANCE} od centra destinácie Kaštelir, a {OBJECT-SEADISTANCE} od mora.

   [end][start]

   Vzdialenosť od centra destinácie Kaštelir do objekta je {OBJECT-CENTERDISTANCE}, a k moru {OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Je dôležité spomenúť, že tento objekt sa nachádza {OBJECT-CENTERDISTANCE} od centra Kaštelir. More je vzdielené {OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Ak si želáte okúpať sa v mori, vzdialené je {OBJECT-SEADISTANCE} a ak chcete objavovať atrakcie destinácie Kaštelir centrum je vzdialený {OBJECT-CENTERDISTANCE}.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Pláž na ktorej sa môžete okúpať se {OBJECT-BEACHTYPE}; {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláž, najmä ak na nej strávite celý deň, okrem osušky zoberte si dostatok vody alebo džúsu. Opaľovací krém, slneďné okuliare a klobúk.

   [end][start]

   Od objekta na pláž je {OBJECT-BEACHDISTANCE}, a môžete sa opaľovať a kúpať sa na pláži, ktorá je {OBJECT-BEACHTYPE}. Pre bezproblémový deň na pláži nezabudnite si zobrať uterák, slnečné okuliare, opaľovací krém a vodu či iné občerstvenie.

   [end][start]

   Dovolenku strávte na pláži, ktorá je {OBJECT-BEACHTYPE} ktorá je vzdialená {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláži odpočívajte pri zvuku vĺn a vône borovíc.

   [end][start]

   Typ pláže, kde si môžete zaplávať a opaľovať je {OBJECT-BEACHTYPE} ktorej vzdialenosť od objektu je {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláž si nezabudnite doniesť uterák a prostriedok na ochranu proti slnečnému žiareniu, ale ak máte v pláne stráviť viac času na pláži, prineste si osviežujúci nápoj a niečo ľahké na jedenie, ako napr. sezónne ovocie.

   [end][start]

   Vzdialenosť od pláže do objektu {OBJECT-BEACHDISTANCE}, druh pláže, kde si môžete zaplávať je {OBJECT-BEACHTYPE}. Na pláži si vychutnajte pôžitok z morských radostí, čisté more a čerstvý vzduch.

   [end][start]

   Počas dovolenky v dome, môžete ísť na pláž, ktorá je {OBJECT-BEACHTYPE}, a ktorá je vzdialená {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Zabudnite na monotónnosť a stres, relaxujte zatiaľ čo vás hladia slnečné lúče a osviežte sa v teplom mori.

   [end][start]

   {OBJECT-BEACHTYPE} pláž, kde sa môžete kúpať a opaľovať od objektu je vzdialená {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Čas na pláži strávte kúpaním v čistom mori a relaxáciou pri zvuku cvrčkov a v tieni borovíc.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Dôležité!
   Kvalita tohto objekta je potvrdená označením Smart Choice, ktorá predstavuje najlepší pomer hodnoty a kvality podľa ocenenia našich klientov.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Kvalita zariadenia potvrdená je aj označením Smart Choice, čo znamená, že podľa stupňa ocenenia klientov, zariadenie predstavuje najlepší pomer ceny a kvality.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Tento objekt je označený Smart Choice, čo znamená, že je splnených rad kritérií, ktoré predstavujú najlepší pomer hodnoty za peniaze, a ohodnotili ho naši hostia

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Smart Choice označenie, ktoré máme tento objekt, predstavuje najlepší pomer cena-kvalita podľa hodnotenia hostí, ktorí boli ubytovaní v zariadení.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Ak sa na dovolenku chystáte sa so svojím domácim miláčikom určite Vás zaujme skutočnosť, že sú v objekte {UNIT-PETS}. Môžete spoločne preskúmať všetky pamiatky a zaujímavosti miesta.

   [end][start]

   Na dovolenku môžete vziať so sebou domáceho maznáčika, pretože su v tomto objekte {UNIT-PETS}. Zistite si, či v blízkosti existuje pláž určená pre domácich miláčikov, aby sa aj oni osviežiť v horúcich letných dňoch.

   [end][start]

   Strávte bezstarostnú dovolenku v spoločnosti svojho domáceho maznáčika, pretože v tomto dome {UNIT-PETS}. Vášu prechádzku dopĺnte o spoznávanie centra a jeho okolia. Sme si istí, že aj váš maznáčik bude mať radosť!

   [end][start]

   Nemusíte premýšľať o tom, kam so svojim miláčikom, keď ste na dovolenke, pretože v tomto ubytovaní v {UNIT-PETS}. V tomto ubytovaní, vaši miláčikovia budú mať dostatok priestoru na pohyb a odpočinok, čo je dôležité, aby aj oni mohli stráviť dovolenku s Vami.

   [end][start]

   A váš sa maznáčik môže tešiť z čerstvého vzduchu, objavovať nové krajiny, a tam kde je dovolené okúpať sa v mori, pretože toto zariadenie {UNIT-PETS}.

   [end][start]

   Vašu dovolenku zdokonalí aj skutočnosť, že v tomto ubytovaní {UNIT-PETS}. Aby sa váš maznáčik len nevyľahoval po celý deň, zistite si, či existuje možnosť, že sa váš maznáčik okúpe v mori. V každom prípade ho zoberte so sebou na prechádzku prírodou a spoločne objavovujte krásy tohto miesta.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="002" take="random"][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir::
   Ako by ste vyťažiť maximum z vašej dovolenky, obrázky a opis destinácií, atrakcií, zaujímavosti a všetky naše odporúčania nájdete na nasledujúcom odkaze: . Určite, počas vašej dovolenky, nezabudnite navštíviť historické mesto Trogir, Národné parky, ako je Krka, ktorú môžete navštíviť po pevnine, alebo výletnou loďou z miestnych destinácií.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Nezostávajte počas dovolenky na jednom mieste, ale preskúmajte okolie, a všetky naše odporúčania môžete nájsť tu: . V každom prípade, navštívte niektoré z historických miest v Dalmácii, ako je Šibenik, Trogir, Split, Dubrovník a vydajte sa na výlet loďou na niektoré ostrovy Brač, Hvar, Pašman, Ugljan, polostrov Pelješac atď.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Dovolenku zdokonaľte návštevou niektorej z destinácií v okolí, a obrázky a zaujímavé fakty môžete nájsť na: . Vydajte sa na jednodňový výlet a okúpte sa na krásnych plážach, ako je Zlatni rat na Brači, alebo Punta Rata v Brela.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Aby váš pobyt zdokonaľte o zaujímavostí a atrakcie , ktoré by ste mali určite navštíviť, a môžete ich nájsť na: . Počas dovolenky nezabudnite navštíviť niektoré z národných parkov v Dalmácii, ako je Krka, Kornati a Mljet.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="001" take="random"][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Počas dovolenky v tejto oblasti navštívte aj niektoré z atrakcií, a naše odporúčania možete nájsť na nasledujúcom odkaze: . Na zozname miest, ktoré by ste mali navštíviť počas dovolenky na Istrii by sa určite mali nájsť Poreč, Rovinj a Pula, ktoré skrývaju mnoho pamiatok a historických príbehov.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Pri návšteve tohto miesta informujte sa o všetkých aktivitách a atrakciách ktoré ponúka, a naše teplé odporúčania možno nájsť tu: . Skúste a pokrmy, ktoré sú tradičné v tejto oblasti, ako sú hľuzovky, cestoviny, údené šunky, pršut, sušené figy a podobne, a každé jedlo zdokonaľte domácim istrijským vínom.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Na odkaze nájdete všetky odporúčania, pamiatky, atrakcie a aktivity, ktoré destinácia ponúka. Za videnie stojí určite aj najmenšie mesto na svete Hum, a vedia ho tiež nazývaný "raj na zemi" a Národný park Brijuni.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="001" take="random"][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Zatiaľ čo ste na dovolenke v tejto destinácii, pozrite si obrázky, všetky pamiatky a ďalšie informácie na odkaze aby ste svoj pobyt využili maximálne. Radi by sme Vám odporúčali navštíviť krásnu Opatiju a plavbu na niektoré ostrovy Krk, Cres, Rab a podobne.

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Pre maximálne využitie dovolenky, navštívte niektoré miesta Kvarnerskej riviéry, a určite navštívte perlu Jadranu, Opatija. Navštíviť prírodný park Park Učka, ktorá je bohatá na prírodné pramenité vody. Všetky zaujímavé skutočnosti a miesta, ktoré by ste mali navštíviť, a naše teplé odporúčania nájdete na nasledujúcom odkaze: .

   [end][start]

   Krátky prehľad destinácie Kaštelir:
   Počas dovolenky na tejto destinácií, neváhajte vyraziť na výlet na nejaké miesto v tejto oblasti. Všetky informácie o pamiatkach a možnosti výletov, možno nájsť na: , a my Vám odporúčame aby ste vyskúšali niektoré z rekreačných aktivít. Môžete si prenajať plachetnicu a plaviť sa na okolité ostrovy, ako sú Krk a Cres či menšie ako Ilovik, Susak, Unija itď.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Tiež je potrebné poznamenať, že hodnotenie našich hostí, ktorí navštívili túto destináciu je vysoké {DESTINATION-GRADE} od maximálneho možné skóre 5, čo potvrdzuje aj mimoriadnu kvalitu tejto turistickej destinácie.

   [end][start]

   Stojí za zmienku, že naši hostia, ktorí navštívili túto destináciu, ju ohodnotili s vysokým {DESTINATION-GRADE} od maximálneho možného skóre 5, čo potvrdzuje príťažlivosť a kvalitu turistickej destinácie.

   [end][start]

   Kvalita tejto turistickej destinácie je potvrdená a ocenená {DESTINATION-GRADE} od maximálneho skóre 5, a hodnotenie poskytli naši klienti, po svojom pobyte v tejto destinácii.

   [end][start]

   Potvrdenie o atraktivite tejto destinácie, dali naši hostia, ktorí ju po pobyte vyhodnotili stupňom {DESTINATION-GRADE} od maximálneho možného skóre 5.

   [end][paragrafEnd]

   Ukáž viac  Zatvor 

   FLEXIBILNÉ STORNO PODMIENKY

   Využite flexibilitu a rezervujte si dovolenku bezstarostne s najlepšími ponukami a cenami. Viac sa dozviete vo

   Všeobecných obchodných podmienkach
   Cena od : 35,11 €

   Bezplatný internet
   Bezplatnà klimatizácia
   Pet friendly
   Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí na mieste)

   Je dobré vedieť

   Je možné platiť kartou
   Visa
   Mastercard
   Maestro

   Miesto

   Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022