Vila Elizabet

 
Kastelir  
Od 838,01-2367,56 kč za osobu
Cena za osobu/den: 838.01 kč
Příjezd:
Odjezd:
Host:
 • Dospělých(18+)
 • Děti(12-18)
 • Děti (3-11)
 • Miminká(0-2)
OK
Vybavení rezervace do 2 minut.
EZERVUJTE A UŠETŘET
Při rezervaci tohoto ubytování získáváte právo na dárkový poukaz v hodnotě .
Přidej do mého výběru
 • Share
Podmínky platby

Vyberte si volný termín, abyste mohli vidět způsob a dynamiku úhrady k objektu.

   Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
   [paragrafStart take="random"][start]

   Naši hosté svou dovolenou v tomto ubytováni ohodnotili velmi vysokou známkou {OBJECT-GRADE} z maximálního možného počtu 5. Toto hodnocení je důležité, protože hosté hodnotí lokalitu, pohodlí a čistotu ubytování a ochotu majitele.

   [end][start]

   Objekt je oceněn hodnocením {OBJECT-GRADE} která je velmi důležitá, abychom ji zmínili, ocenění udělují právě hosté, který zde byli ubytováni . Můžete si to prověřit pokud si podíváte komentáře, které se nacházejí na naší webové stránce.

   [end][start]

   Každý host po svém pobytu v domě, může komentovat a hodnotit ubytování v několika kategoriích. Z maximálního možného skóre 5, dům získal vysoké hodnocení {OBJECT-GRADE} které potvrzuje spokojenost klientů, kteří pobývali v hotelu.

   [end][start]

   Po pobytu v hotelu, každý host může vyjádřit své dojmy a okomentovat ubytování ve více kategoriích, a tím nepřímo dát doporučení budoucím hostům. Také naši hosté, každé kategorii udělují hodnocení od maximálně 5, a celkové hodnocení tohoto objektu je {OBJECT-GRADE} což znamená vysokou kvalitu tohoto ubytování.

   [end][start]

   Velmi důležitým znakem tohoto domu a jeho majitele, je právě hodnocení, které přidělují hosté, kteří zde byli ubytováni. Hodnocení {OBJECT-GRADE} od maximálního 5 určitě dává pozitivní doporučení k rezervaci tohoto objektu.

   [end][start]

   Dům je ohodnocen {OBJECT-GRADE} od maximálního možného 5, které naši hosté mohou dát každému ubytování po pobytu v něm. Své zkušenosti v objektu, hosté mohou ohodnotit a komentovat, a tím vyjádřit svou spokojenost s kvalitou ubytování a majitelem.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Největší rysem tohoto zařízení je {OBJECT-POOL} kde se můžete osvěžit během horkých letních dnů. Odpočiňte si na lehátkách pod slunečníky a vychutnejte si dovolenou.

   [end][start]

   Jedinečná charakteristika, tohoto domu je {OBJECT-POOL} který nabízí luxus, který nemůžete zažít každý den. Užijte si svou privátnost daleko od městského ruchu a odpočiňte si v míru a tichu na lehátku u bazénu, a využijte možnosti a přečtěte knihu, jejíž čtení již lety odkládáte.

   [end][start]

   {OBJECT-POOL} je určitě výhoda, která láká turisty strávit svou dovolenou v tomto domě. Kromě plavání v bazénu, využijte přestávku na koupání v krásné modrém moři, zatímco večeře můžete strávit v příjemné společnosti u bazénu.

   [end][start]

   Perfektní dovolenou, o které jste někdy jen snili, vám může poskytnout tento dům a její nádherný {OBJECT-POOL} Vraťte se do rovnováhy relaxací v lehátku u bazénu při písni cvrčků, zatímco vás hladí jemný vánek.

   [end][start]

   Příležitost strávit dovolenou uprostřed přírody, daleko od městského hluku a stresu vám poskytne ubytování, jehož je hlavním rysem {OBJECT-POOL} Prožijte svůj čas opalováním na lehátku a koupáním v bazénu, a aby pocítili jedinečné osvěžení, vydejte se na nejbližší pláž a užijte si vůni moře a borovic.

   [end][start]

   Nejdůležitějším rysem tohoto domu je určitě {OBJECT-POOL} při kterém můžete strávit nezapomenutelné okamžiky. Přes den se okoupejte a opalujte na lehátku u bazénu obklopeném přírodou v soukromí svého ubytování. Prožijte romantický večer popíjením osvěžujícího nápoje nebo koktejlu na čerstvém vzduchu u bazénu.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Váš společenský život pod otevřeným nebem doplní {OBJECT-BBQ}, kde si můžete připravit šťavnaté jídlo pro své blízké. Doporučujeme rybu , kterou si můžete koupit na domácím trhu nebo u rybářů.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ} který se nachází v domě, zdokonalí každé jídlo. Pro skutečný středomořský zážitek, doporučujeme připravit rybu, recept na přípravu najdete u domácího.

   [end][start]

   Tento objekt ve svém vybavení také nabízí {OBJECT-BBQ}. Pokud jste ještě nikdy negrilovali, teď si to můžete vyzkoušet, a připravit jídlo, které vás a vaše blízké potěší. Máme také užitečné rady pro Vás: Před položením ryby na gril, dobře jej nahřejte, aby se ryby během grilování nezalepili o mřížku.

   [end][start]

   Připravte své chuťové buňky na chutné jídlo na grilu, protože toto zařízení může poskytnout svým hostům {OBJECT-BBQ} aby si mohli připravit chutné jídlo. Naše doporučení je koupit čerstvé ryby a připravit je na Středozemní způsob: posolte ji, dodejte trochu petrželky, a během pečení ji průběžně přetírejte s rozmarýnovou větvičkou, kterou jste předtím namočili v olivovém oleji.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ}, který má ve svém vybavení, tento dům dává možnost Vám a Vaším nejmilejším zažít jedinečnou středomořskou atmosféru, přípravou autohtonných pokrmů: grilované ryby. Ryby je možné zakoupit na místním rybím trhu, větším obchodě nebo přímo od rybářů, a doporučujeme vám připravit modrou rybu, jako například sardinky nebo makrelu.

   [end][start]

   Jedna z předností, kterou má toto zařízení je určitě {OBJECT-BBQ}. kde si můžete vyzkoušet na grilování a přípravu lahodných pokrmů. Při přípravě grilovaných pokrmů můžete použít brikety nebo uhlí, a aby se ryba nebo maso nezalepili, dobře nahřejte mřížku, a ujistěte se, že je oheň rovnoměrný a dostatečně silný.

   [end][start]

   Vyzkoušet si grilování, protože tento dům pro vás připravil {OBJECT-BBQ}. Věděli jste, že ryba plave třikrát? V moři, oleji a víně. Tak neváhejte a připravte si chutnou rybu na grilu, po upečení ji zalijte olivovým olejem, a vaše jídlo zdokonalte skleničkou vína.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Objekt je vzdálen {OBJECT-CENTERDISTANCE} od centra destinace Kaštelir, a {OBJECT-SEADISTANCE} od moře.

   [end][start]

   Večeři můžete provésti u centru mjesta Kaštelir vzdálené {{OBJECT-CENTERDISTANCE} nebo procházkou při mori, které je OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Vzdálenost od centra destinace Kaštelir do objektu je {OBJECT-CENTERDISTANCE} a k moři OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Je důležité zmínit, že tento objekt se nachází {OBJECT-CENTERDISTANCE}, od centra Kaštelir. More je vzdielené {OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Pokud si přejete vykoupat se v moři, vzdálené je {OBJECT-SEADISTANCE}, a pokud chcete objevovat atrakce destinace Kaštelir centrum je vzdálen {OBJECT-CENTERDISTANCE}.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Pláž na které se můžete vykoupat se {OBJECT-BEACHTYPE} - (typ plaže); {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláž, zvláště pokud na ní strávíte celý den, kromě osušky vezměte si dostatek vody nebo džusu. Opalovací krém, slnečné brýle a klobouk.

   [end][start]

   Od objekta na pláž je {OBJECT-BEACHDISTANCE}, a můžete se opalovat a koupat se na pláži, která je {OBJECT-BEACHTYPE}. Pro bezproblémový den na pláži nezapomeňte si vzít ručník, sluneční brýle, opalovací krém a vodu či jiné občerstvení.

   [end][start]

   Dovolenou prožijte na pláži, která je {OBJECT-BEACHTYPE}. Která je vzdálena {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláži odpočívejte při zvuku vln a vůně borovic.

   [end][start]

   Typ pláže, kde si můžete zaplavat a opalovat je {OBJECT-BEACHTYPE}. Jejíž vzdálenost od objektu je {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Na pláž si nezapomeňte donést ručník a prostředek na ochranu proti slunečnímu záření, ale pokud máte v plánu strávit více času na pláži, přineste si osvěžující nápoj a něco lehké k jídlu, jako např. sezónní ovoce.

   [end][start]

   Vzdálenost od pláže do objektu {OBJECT-BEACHDISTANCE}, druh pláže, kde si můžete zaplavat je {OBJECT-BEACHTYPE}. Na pláži si vychutnejte požitek z mořských radostí, čisté moře a čerstvý vzduch.

   [end][start]

   Během dovolené v domě, můžete jít na pláž, která je {OBJECT-BEACHTYPE}, a která je vzdálena {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Zapomeňte na monotónnost a stres, relaxujte zatímco vás hladí sluneční paprsky a osvěžte se v teplém moři.

   [end][start]

   {OBJECT-BEACHTYPE} pláž, kde se můžete koupat a opalovat od objektu je vzdálena {OBJECT-BEACHDISTANCE}. Čas na pláži prožijte koupáním v čistém moři a relaxací při zvuku cvrčků a ve stínu borovic.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Důležité! Kvalita tohoto objektu je potvrzena označením Smart Choice, která představuje nejlepší poměr hodnoty a kvality podle ocenění našich klientů.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Kvalita zařízení potvrzena je i označením Smart Choice, což znamená, že podle stupně certifikáty klientů, zařízení představuje nejlepší poměr ceny a kvality.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Tento objekt je označen Smart Choice, což znamená, že je splněno řada kritérií, které představují nejlepší poměr hodnoty za peníze, a ohodnotili jej naši hosté

   [end][start]   {UNIT-ALOTMAN} Smart Choice označení, které máme tento objekt, představuje nejlepší poměr cena-kvalita podle hodnocení hostů, kteří byli ubytováni v zařízení.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Pokud se na dovolenou chystáte se se svým domácím mazlíčkem určitě Vás zaujme skutečnost, že jsou v objektu {UNIT-PETS}. Můžete společně prozkoumat všechny památky a zajímavosti místa.

   [end][start]

   Na dovolenou můžete vzít s sebou domácího mazlíčka, protože jsou v tomto objektu {UNIT-PETS}. Zjistěte si, zda v blízkosti existuje pláž určená pro domácí mazlíčky, aby se i oni osvěžit v horkých letních dnech.

   [end][start]

   Prožijte bezstarostnou dovolenou ve společnosti svého domácího mazlíčka, protože v tomto domě {UNIT-PETS}. Vaši plnou procházku doplňte o poznávání centra a jeho okolí. Jsme si jisti, že i váš mazlíček bude mít radost!

   [end][start]

   Nemusíte přemýšlet o tom, kam se svým miláčkem, když jste na dovolené, protože v tomto ubytováni v {UNIT-PETS}. V tomto ubytováni, vaši miláčci budou mít dostatek prostoru k pohybu a odpočinek, což je důležité, aby i oni mohli strávit dovolenou s Vámi.

   [end][start]

   A váš se mazlíček může těšit z čerstvého vzduchu, objevovat nové země, a tam kde je dovoleno vykoupat se v moři, protože toto zařízení {UNIT-PETS}.

   [end][start]

   Vaši dovolenou zdokonalí i skutečnost, že v tomto ubytováni {UNIT-PETS}. Aby se váš mazlíček jen nevylehoval po celý den, zjistěte si, zda existuje možnost, že se váš mazlíček vykoupe v moři. V každém případě ho vezměte s sebou na procházku přírodou a společně objevte krásy tohoto místa.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="002" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Jak byste vytěžit maximum z vaší dovolené, obrázky a popis destinací, atrakcí, zajímavosti a všechny naše doporučení naleznete na následujícím odkazu: , Určitě, během vaší dovolené, nezapomeňte navštívit historické město Trogir, Národní parky, jako je Krka, kterou můžete navštívit po pevnině, nebo výletní lodí z místních destinací.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Nezůstávejte během dovolené na jednom místě, ale prozkoumejte okolí, a všechny naše doporučení naleznete zde: , V každém případě, navštivte některé z historických měst v Dalmácii, jako je Šibenik, Trogir, Split, Dubrovník a vydejte se na výlet lodí na některé ostrovy Brač, Hvar, Pašman, Ugljan, poloostrov Pelješac atd.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Zdokonalte návštěvou některé z destinací v okolí, a obrázky a zajímavá fakta můžete najít na: , Vydejte se na jednodenní výlet a okoupejte se na krásných plážích, jako je Zlatni rat na Brači, nebo Punta Rata v Brela.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Aby váš pobyt zdokonalte o zajímavostí a atrakce, které byste měli určitě navštívit, a můžete je najít na: . Během dovolené nezapomeňte navštívit některé z národních parků v Dalmácii, jako je Krka, Kornati a Mljet.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="001" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Během dovolené v této oblasti navštivte i některé z atrakcí, a naše doporučení můžete najít na následujícím odkazu: , Na seznamu míst, které byste měli navštívit během dovolené na Istrii by se určitě měli najít Poreč, Rovinj a Pula, které skrývají mnoho památek a historických příběhů.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Při návštěvě tohoto místa informujte se o všech aktivitách a atrakcích které nabízí, a naše teplé doporučení lze nalézt zde: , Zkuste a pokrmy, které jsou tradiční v této oblasti, jako jsou lanýže, těstoviny, uzené šunky, pršut, sušené fíky a podobně, a každé jídlo zdokonalte domácím istrijským vínem.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Na odkazu , nájdete všechny doporučení, památky, atrakce a aktivity, které destinace nabízí. Za vidění stojí určitě i nejmenší město na světě Hum, a umí ho také volat "ráj na zemi" a Národní park Brijuni.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="003" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Zatímco jste na dovolené v této destinaci, viz obrázky, všechny památky a další informace na odkazu , abyste svůj pobyt využili maximálně. Rádi bychom Vám doporučovali navštívit krásnou Opatiji a plavbu na některé ostrovy Krk, Cres, Rab a podobně.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Pro maximální využití dovolené, navštivte některá místa Kvarnerské riviéry, a určitě navštivte perlu Jadranu, Opatija. Navštívit přírodní park Park Učka, která je bohatá na přírodní pramenité vody. Všechny zajímavé skutečnosti a místa, která byste měli navštívit, a naše teplé doporučení naleznete na následujícím odkazu: .

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Kaštelir::
   Během dovolené na této destinací, neváhejte vyrazit na výlet na nějaké místo v této oblasti. Všechny informace o památkách a možnosti výletů, lze nalézt na: , a my Vám doporučujeme abyste vyzkoušeli některé z rekreačních aktivit. Můžete si pronajmout plachetnici a plavit se na okolní ostrovy, jako jsou Krk a Cres či menší než Ilovik, Susak, Unije...

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Také je třeba poznamenat, že hodnocení naše hosty, kteří navštívili tuto destinaci je vysoké {DESTINATION-GRADE} od maximálního možné skóre 5, což potvrzuje i mimořádnou kvalitu této turistické destinace.

   [end][start]

   Stojí za zmínku, že naši hosté, kteří navštívili tuto destinaci, ji ohodnotili s vysokým {{DESTINATION-GRADE} od maximálního možného skóre 5, což potvrzuje přitažlivost a kvalitu turistické destinace.

   [end][start]

   Kvalita této turistické destinace je potvrzena a oceněna {DESTINATION-GRADE} od maximálního skóre 5, a hodnocení poskytli naši klienti, po svém pobytu v této destinaci.

   [end][start]

   Potvrzení o atraktivitě této destinace, dali naši hosté, kteří ji po pobytu vyhodnotili stupněm {DESTINATION-GRADE} maximálního možného skóre 5.

   [end][paragrafEnd]

   Viz více  Zavři 

   FLEXIBILNÍ STORNO PODMÍNKY

   Využijte flexibilitu a rezervujte si dovolenou bezstarostně s nejlepšími nabídkami a cenami. Více se dozvíte ve Všeobecných

   Všeobecných obchodních podmínkách
   Cena od: 838,01 kč

   Bezplatný internet
   Bezplatná klimatizace
   Pet friendly
   Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí na mieste)

   Je dobré vědět

   Je možné platit kartou
   Visa
   Mastercard
   Maestro

   Umístění

   Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022