Prenájom automobilov Rijeka

Prenájom automobilov Rijeka

Miesto prevzatia
Miesto odovzdania
Dátum a čas vyzdvihnutia

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

4.6.2023
10:00
Dátum a čas vrátenia

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

5.6.2023
10:00
Hľadaj

Prečo využívať naše služby prenájmu v Rijeke (výhody)?

  • BEZPLATNÝ ďalší vodič
  • BEZPLATNÝ neobmedzený počet prejazdených kilometrov
  • CDW poistenie zarátane v cene

Rent a car lokality


Rijeka - airport - Krk
Hamec 1
Pracovný čas
pondelok-nedeľa 07:00-21:00
Rijeka - center
Milana Smokvine Tvrdog 6d
Pracovný čas
pondelok-piatok 08:00-15:00 sobota 08:00-13:00
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Nájom áutomobilov v Rijeke

Potrebujete automobil v Rijeke? Prenajmite si ideálne vozidlo a vyzdvihnite si ho na letisku alebo v jednej z našich pobočiek, a užite si cestovanie. Precestujte Chorvátsko a objavte všetky skryté krásy. Náš vozový park s viac ako 1000 vozidiel, s množstvom výhod, určite zdokonalí Vašu dovolenku. Spoľahlivý partner a kvalitné služby sú presne to, čo potrebujete, pre cestovanie bez obáv.

Prenajmite si automobil v Rijeke a určite nezabudnite navštíviť!

Rozhodli ste sa navštíviť Rijeku? Prenajali ste si automobil a chcete objavovať krásy Rijeky? V oblasti Rijeky musíte navštíviť niekoľko zaujímavých miest, ktoré vás očarujú. Nastúpte do automobilu a navštíviť Crikvenicu a Senj (známeho po vetru ,,bura,, - Senjská bura). Tiež si nenechajte ujsť návštevu, Novi Vinodolsk, mesto rodu Frankopan a Zrínski (najvplyvnejší chorvátský šľachtický rod). Ak máte radii dobrodružstvo, nastúpte do automobila a odvezte sa k rieke Gacke a vychutnajte si rybárčenie a panenskú prírodu. Milovníci horského prostredia odporúčame jazdu ndo Fužina, slávneho horského mestečka v Gorskom Kotáry. Všetko, čo potrebujete je požičať si auto v Rijeke a vydať sa na cestu, bez toho aby ste sa museli starať o počte najazdených kilometrov. Prenájmite si automobil v Rijeke so špeciálnymi výhodami a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najzaujímavejších destinácií v Chorvátsku.

Rezervujte si ubytovanie a zistite niečo viac o destinácii Rijeka


Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023