Kamenné domy Pazin

Pazin ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Pazin - autentické kamenné domy

Pazin má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Pazin ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Pazin s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Pazin, aby sme Vám uľahčili výber


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 68 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 295 € /deň

Pazin široká ponuka kamenných domov. Prezrite si posledné rezervované objekty

Kamenné domy v centre mesta Pazin

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Pazin. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Pazin a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Pazin

Vyberte si kamenný dom v Pazin, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Pazin, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020