Kamenné domy Pazin

Pazin nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

Kamenné domy Pazin - jedinečné autentické kamenné domy

Pazin má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate.com jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Pazin nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Pazin s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Pazin, abychom Vám usnadnili výběr


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1762 kč za den

Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 7556 kč za den

Pazin široká nabídka kamenných domů! Prohlédněte si poslední rezervované objekty

Kamenné domy v centru města Pazin

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Pazin. Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Pazin a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Pazin

Vyberte si kamenný dům v Pazin, na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Pazin, abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020