Dovolenkové domy Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Uvala Lopatica - ostrov Kornat ponúka

Ubytovanie v okolí Uvala Lopatica - ostrov Kornat
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Uvala Lopatica - ostrov Kornat a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat už teraz!


Rezervuj ihneď
Dom Mandica sa nachádza v zátoke Lopatica v Národnom parku Kornati, priamo pri mori s krásnym výhľadom na Jadran. V stredisku Murter zaparkujete svoj ...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 109 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Uvala Lopatica - ostrov Kornat.

Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Uvala Lopatica - ostrov Kornat a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!