Dovolenkové domy Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Uvala Lopatica - ostrov Kornat ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Uvala Lopatica - ostrov Kornat, 1+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Uvala Lopatica - ostrov Kornat ponúka.

S Adriagate jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Uvala Lopatica - ostrov Kornat s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Uvala Lopatica - ostrov Kornat a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat už teraz!

Dovolenkové domy Mandica

Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Dom Mandica sa nachádza v zátoke Lopatica v Národnom parku Kornati, priamo pri mori s krásnym výhľadom na Jadran. V stredisku Murter zaparkujete svoj ...
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
109 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Uvala Lopatica - ostrov Kornat.

Dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Uvala Lopatica - ostrov Kornat, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Uvala Lopatica - ostrov Kornat a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022